Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

QUOTE(SilRa @ 2008 09 14, 18:08)
reiks žiūrėt ko nors imuniteto stiprinimui unsure.gif šiaip ligi šiol jis nebuvo didelis sirgaliukas unsure.gif bet kas žino, kaip bus, papuolus į didesnį kolektyvą unsure.gif

mes "ežiukuose" rolleyes.gif bet dar tik porą dienų buvom cool.gif


Ir mes Ežiukuose rolleyes.gif
O dėl to,kad nevesti sloguojančių,tai pritariu,nors nežinau,kaip mes patys suksimės,kai taip bus unsure.gif
O kas tas Immuwash blush2.gif Jį naudoti jau pradėjus sloguoti,ar profilaktiškai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(x failai @ 2008 09 14, 18:08)
Ir mes Ežiukuose rolleyes.gif
O kas tas Immuwash blush2.gif Jį naudoti jau pradėjus sloguoti,ar profilaktiškai? ax.gif


ežiukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

immuwash profilaktikai skirtas čia anotacija
Atsakyti
su immuwash mes tik didesniu bedu prisivarem schmoll.gif bedu sumazeja, kai pats maziukas ismoksta nosyte ispusti.
eziuku grupe buvo labai gera, turiu omeny aukletojas.
Atsakyti
Sveiki. Cia visos tik giria si darzeli, o as esu kitokios nuomones. Gal as ir neteisi 4u.gif . Pernai vedziau savo maziuke i si darzeli. Pakliuvom i "Peledziuku" savaitine grupe. Tai pasijutau kaip kokia asociale atidavusi vaika i vaiku namus. Grupe baisi,zaislu beveik nera, linoleumas isplyses, baisu, kad vaikai kojas gali issisukti... Aukletojai pagrindinis klausimas- kur dirbi, kiek uzdirbi, ar daznai paliksi nakciai? I atsakyma, kad pasiimsim visada, tik savaitine grupe patogiau, nes nevisada spejam iki 18val., Pamokymas samdytis aukle, jei su pinigais nera problemu. Paejus dukrytei savaite, paaiskinimas, kad mano vaikas labai "ispiestytas", kad alpsta ir tt... Nezinau, gal susimoketi reikejo, kad viskas butu gerai biggrin.gif . Po puses men. pabegom is to darzelio ir padejom lankyti kita. Pasirodo, kad nei su vaiku jokiu problemu nebeliko, ir vaikas iki siol noriai pasisokinedamas eina i darzeli. Tokia mano nuomone. GAL AS IR KLYSTU.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Speige: 15 rugsėjo 2008 - 12:20
Speige, visko buna, apie savaitinius nieko nezinau, is patirties galiu tik apie eziukus ir meskiukus ispudziais dalintis...gaila, aisku, kad buna ir tokiu pabaisu. o juk yra ir grupes (ne savaitines), kur dirba nuo 7 iki 19, jums gal nepaaiskino, kad yra toks variantas? na bet isties, nera zodziu. galetum paviesinti aukletoja, vistiek nebelankot sio darzelio, jums niekas negresia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2008 09 14, 16:02)
aišku... na, gal reikia neraudoti iš anksto, nusiteikti, kad viskas bus gerai ir ieškoti problemos sprendimo, kai ta problema iškils...
lieka tikėtis, kad vaikis sirgs mažai. o mano darbo grafikas toks (dirbu pedagoginį darbą), kad nustatytom valandom turiu dirbti ir taškas. ir negaliu nei nukelti, nei vėliau atidirbti, nei kitokių dalykų prisigalvoti...

Kolegė drinks_cheers.gif Man irgi ta pati problema būtų, nes nebūtų kam pabūt su vaikiuku, tektų auklės ieškot.
Atsakyti
na nezinau kaip ten pasirode Jums "Peledziuku" gr, bet man tai sauni grupe ir saunus kolektyvas. is aukletoju visada sulaukiau palaikymo ir vertingu patarimu, o grupes aplinka kazkiek turi rupeti teveliams, jau praeitais metais buvo naujai istapetuotas miegamasis, grupe bei rubinele, taip pat rubineleje pakeistas linoleumas, kaip supratau tai siais metais linoleuma keis ir pacioj grupej, tad vaizdas tikrai normalus, aplinka svari ir tvarkinga smile.gif
kaip sakant, kiekvienam savo, bet man si grupe sauni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 09 15, 16:42)
Kolegė drinks_cheers.gif Man irgi ta pati problema būtų, nes nebūtų kam pabūt su vaikiuku, tektų auklės ieškot.

mirksiukas.gif
man ši problema jau iškilo verysad.gif pirmadienį-antradienį ėjom į darželį, trečiadienį nebevedžiau, nes pradėjo mažius sloguoti. nevedžiau ir šiandien, nevesiu rytoj, o per savaitgalį tikiuosi slogą išsigydyti. šiaip tai labai sunku - na neturiu, kur to vaikelio padėti verysad.gif ką reiks žiemą daryti? verysad.gif
Atsakyti
Labas mamytes, noriu paklausti gal yra lankančiu LAPIUKU gr.
Pasidalintumem ispudziais. 4u.gif
Atsakyti
Kokias ruošiatės dovanėles auklėtojom pirkt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 12 03, 19:41)
Kokias ruošiatės dovanėles auklėtojom pirkt blush2.gif

Taigi tėvų komitetas kažką pirks cool.gif
Atsakyti
mes per susirinkima apsprendem visi teveliai ax.gif
Atsakyti