Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

QUOTE(Burbuliuks @ 2008 08 20, 08:58)
elabai suprantu kaip kur priima...  doh.gif
Priima pagal pateiktų prašymų registracijos eilę, atsižvelgiant į savivaldybės nustatytus pirmumo atvejus.

Skambinti rugsėjo 15 direktorė siūlė, manyčiau, dėl to, kad kas nors iš pirmiau pateikusių prašymus apsigalvos ir nueis į kitus darželius. mirksiukas.gif

"Žingsnelio" @ adresas: http://www.zingsnelis.kaunas.lm.lt/
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2008 08 20, 11:38)
Priima pagal pateiktų prašymų registracijos eilę, atsižvelgiant į savivaldybės nustatytus pirmumo atvejus.

Skambinti  rugsėjo 15 direktorė siūlė, manyčiau, dėl to, kad kas nors iš pirmiau pateikusių prašymus apsigalvos ir nueis į kitus darželius.  mirksiukas.gif

"Žingsnelio" @ adresas: http://www.zingsnelis.kaunas.lm.lt/

ačiū už adresiuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2008 08 20, 08:58)
tai jūs pabandykit, gal jus priims...  mirksiukas.gif  nes tiesą pasakius aš nelabai suprantu kaip kur priima...  doh.gif
ir būtinai pasakykit, kaip sekėsi  4u.gif

Na tas pats kaip ir jum, skambinti rugsėjo pradžioj...
Atsakyti
Tai ko mamukai nesidalinat mintimis.....
Atsakyti
Mano mergaičiukė lanko šį lopšelį darželį antrus metus, pradėjo nuo pusantrų. Auk lėtojos jos grupėje puikios ir šiaip esu patenkinta.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
mano vaikutis ką tik pradėjo lankyti šį darželį, lopšelinukų grupę. norėjau pasiteirauti, ar aš teisingai supratau, kad vaikučio negalima čia vesti, jei jam nors kiek prasidėjo sloga? klausiu todėl, kad šaltuoju metų laiku apsisaugoti nuo slogos itin sunku, tad taip išeitų, kad didžiąją laiko dalį vaikutis lankyti darželio negalėtų. aš pati jau dirbu, neturiu nieko, kas galėtų vaikį pažiūrėti, tad m,an tektų samdytis auklę. tokiu atveju, kam man darželis, jei mokėti tuyrėsiu ir jam, ir auklei, o lankyti vaikas jo negalės?

ką manot jūs?
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2008 09 14, 11:01)
Sveikutės 4u.gif
mano vaikutis ką tik pradėjo lankyti šį darželį, lopšelinukų grupę. norėjau pasiteirauti, ar aš teisingai supratau, kad vaikučio negalima čia vesti, jei jam nors kiek prasidėjo sloga? klausiu todėl, kad šaltuoju metų laiku apsisaugoti nuo slogos itin sunku, tad taip išeitų, kad didžiąją laiko dalį vaikutis lankyti darželio negalėtų. aš pati jau dirbu, neturiu nieko, kas galėtų vaikį pažiūrėti, tad m,an tektų samdytis auklę. tokiu atveju, kam man darželis, jei mokėti tuyrėsiu ir jam, ir auklei, o lankyti vaikas jo negalės?

ką manot jūs?


Taip pernai su mamos mes buvom nusprendę kad geriau tik prasidėjus slogai vaiką palaikyt namuose savaitėlę nei kad paskui tai slogai peraugus į ką nors rimčiau gert antibiotikus ir jį namuose slaugyt visas tris savaites. 4u.gif kaip manot kuris būdas geresnis? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2008 09 14, 11:41)
Taip pernai su mamos mes buvom nusprendę kad geriau tik prasidėjus slogai vaiką palaikyt namuose savaitėlę nei kad paskui tai slogai peraugus į ką nors rimčiau gert antibiotikus ir jį namuose slaugyt visas tris savaites.  4u.gif kaip manot kuris būdas geresnis?  mirksiukas.gif

o ką jūs darote tą savaitę? su kuo būna vaikutis? samdot auklę, turit geraširdę kaimynę, seneliai arti? negaliu vos pradėjusi dirbti kas antrą savaitę imti biuletenį unsure.gif

beje, o dažnai jūsų vaikutis sloguodavo?
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2008 09 14, 12:33)
o ką jūs darote tą savaitę? su kuo būna vaikutis? samdot auklę, turit geraširdę kaimynę, seneliai arti? negaliu vos pradėjusi dirbti kas antrą savaitę imti biuletenį unsure.gif

beje, o dažnai jūsų vaikutis sloguodavo?

mes būdavom pakaitom - pusdienį aš, pusdienį vyras arba močiutė. buvo sunku, bet po to kai pirmą mėnesį eidamos su nedidele sloga dasivarėm iki antibiotikų kurso, po 2savaičių pasveikusios atėjom į darželį pas vaikus su snargliais ir po nepilnos savaitės vėl atkritom trim savaitėm su pūlinga angina........ pradėjau kelt vėją. tada nutarėm su sloga nevest ir likusį laiką ilgiau dviejų dienų namuose laikyt nereikėjo...
Pačios mamos turi matyt kas vaikui geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2008 09 14, 15:33)
mes būdavom pakaitom - pusdienį aš, pusdienį vyras arba močiutė. buvo sunku, bet po to kai pirmą mėnesį eidamos su nedidele sloga dasivarėm iki antibiotikų kurso, po 2savaičių pasveikusios atėjom į darželį pas vaikus su snargliais ir po nepilnos savaitės vėl atkritom trim savaitėm su pūlinga angina........ pradėjau kelt vėją. tada nutarėm su sloga nevest ir likusį laiką ilgiau dviejų dienų namuose laikyt nereikėjo...
Pačios mamos turi matyt kas vaikui geriau  ax.gif

aišku... na, gal reikia neraudoti iš anksto, nusiteikti, kad viskas bus gerai ir ieškoti problemos sprendimo, kai ta problema iškils...
lieka tikėtis, kad vaikis sirgs mažai. o mano darbo grafikas toks (dirbu pedagoginį darbą), kad nustatytom valandom turiu dirbti ir taškas. ir negaliu nei nukelti, nei vėliau atidirbti, nei kitokių dalykų prisigalvoti...

Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2008 09 14, 16:02)
aišku... na, gal reikia neraudoti iš anksto, nusiteikti, kad viskas bus gerai ir ieškoti problemos sprendimo, kai ta problema iškils...
lieka tikėtis, kad vaikis sirgs mažai. o mano darbo grafikas toks (dirbu pedagoginį darbą), kad nustatytom valandom turiu dirbti ir taškas. ir negaliu nei nukelti, nei vėliau atidirbti, nei kitokių dalykų prisigalvoti...


žinoma reik tikėtis geriausio smile.gif aš irgi tikiuosi kad mano vaikas antrus metus jau nebesirgs smile.gif
pernai kelios mamos naudojo Immuwash purškalą profilaktikai nuo dslogos mirksiukas.gif

į kurią grupę einat?
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2008 09 14, 16:34)
į kurią grupę einat?

reiks žiūrėt ko nors imuniteto stiprinimui unsure.gif šiaip ligi šiol jis nebuvo didelis sirgaliukas unsure.gif bet kas žino, kaip bus, papuolus į didesnį kolektyvą unsure.gif

mes "ežiukuose" rolleyes.gif bet dar tik porą dienų buvom cool.gif
Atsakyti