Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

mes jau pradejom lankyti unsure.gif bet ash esu ishgasdinta ir skubiai ieshkau kokiu kitu variantu unsure.gif aukletojos stumdo waikus, ishtisai rekia. y verkianty vaika niekas nereaguoja, arba reaguoja apshaukdamos. gal wisuose darzheliuose taip ir tai normalu, bet ash su tuo nesusidurusi, ir manau mano waikas per mazhas tokioms salygoms verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2006 02 15, 21:10)
mes jau pradejom lankyti  unsure.gif bet ash esu ishgasdinta ir skubiai ieshkau kokiu kitu variantu  unsure.gif aukletojos stumdo waikus, ishtisai rekia. y verkianty vaika niekas nereaguoja, arba reaguoja apshaukdamos. gal wisuose darzheliuose taip ir tai normalu, bet ash su tuo nesusidurusi, ir manau mano waikas per mazhas tokioms salygoms  verysad.gif



Čia kuri auklėtoja taip??????? blink.gif Mūsų krikštasūnis eina dabar į mažiukų grupę - tai nesiskundė visiškai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2006 03 04, 13:23)
Čia kuri auklėtoja taip??????? blink.gif Mūsų krikštasūnis eina dabar į mažiukų grupę - tai nesiskundė visiškai... g.gif


mes ejom y boruzhiuku grupe, cia waikai dar per mazhi skustis smile.gif bet lauke, laiptinej irgi nuolat girdedawau rekianchias aukletojas, vyresniems ir gasdinimus dirzhais, net keiksmus unsure.gif
Atsakyti
Šiaip tai mes irgi lankėm Boružiukų grupę dabar pristabdėm, nes labai sirgom, bet as nieko blogo negaliu pasakyti apie grupės auklėtoja Malviną, ne kartą atėjusi į darželį pasiimti mergytės rasdavau auklėtoją nešiojančia ją ant rankų, nes mano vaikis labai jautrus, labai sunkiai adptavomės, kartą atėjau pasiimti per pietus, bet maniškė jau miegojo, o auklėtoja sedėjo ant jos lovytės krašto ir skaitė žurnalą, nes sakė labai neramiai mažiukė miegojo. Šiaip esu labai patenkinta- jos ten jiems ir pilvus kaso pries miega jei reikia ir glosto ir daro viską ko tik mamos prašo, pati ne vieną dieną kartu su dukrele darželyje praleidau (kol pratinomės) ir viską mačiau. Be to nuolat matau vaikus kieme, nes musu namas stovi tarp dvieju darželių- Rasytės ir Žingsnelio, taigi neretai pasivaikščiojam po darželio teritoriją ir kas liečia Žingsnelį nė karto negirdėjau kad ant vaiko kažkas rėktų o va Rasytėje tai dirba vienos isterikės- gyvenime ten savo vaiko neleisčiau- pasiūlo vaikams ir ausis išsioperuoti, neva jie negirdi kas jiems sakoma ir jei buto langas būna atidarytas, tai as net namie girdziu kaip ten "švelniai" auklėtojos su vaikais kalba. Beje Žingsnelyje superinis maistas.
Atsakyti
O kaip su pačiais mažiausiais elgiasi? Aš planuoju leist savo mažiukę nuo rugsėjo, bet vis dar mąstau kaip teisingai pasielgti...
Kiek esu girdėjus, kad lopšeliuose nelabai keičia vaikam pampersus, kad vaikšto apsisnargliavę, kad turi mokėt patys valgyt g.gif Čia kažin tiesa ar tik kalbos g.gif
Atsakyti
Nežinau kur girdėjote, kad Žingsnelyje nekeičia pampersų- keičia ir pampersus ir pamaitina ir jei nevalgo, tai laksto su lėkšte po visą grupę- pati ne kartą atėjusi pasiimti mergaitės radau ją su auklėtoja valgančią kitame gale grupės- niekas per prievartą nelaiko pasodinęs ant kėdžių. Kurie nori ir moka tai valgo patys- o kitus maitina. Bent jau Boružiukų auklėtoja tai man ne kartą yra sakiusi kad jai svarbiausia kad vaikas butu pavalgęs ar bent jau užvalgęs. IR SNARGLIUS TIKRAI VALO smile.gif Liepia ateinant į darželį turėti vienkartinių nosinaičių, pampersų, seilinuką tokį didelį celofaninį, ir siek tiek drabuželių (pėdkelnes, kelnytes ar kokį megstuką, jei vėsiau būtų), naktipuodį. Tikrai nepergyvenkit viskas bus gerai- as mergaitę pradejau leisti 1m ir 6 mėn., ji tikrai dar nemokėjo ant puodo sėdėti, bet juos ten periodiškai sodina, po pusryčių, prieš lauką, po pietų, po miego ir jie taip pratinasi- maniške nedaug trukusi ir pati pradėjo namie ant puodo sėstis. Be to auklėtoja išklausinėja visko apie vaiką- ar geria is puodelio, jei ne- atsineskite buteliuka ir paduos is buteliuko, galima atsinesti savo mylimiausią žaislą (mes visada tempiamės savo meškį su kuriuo ji miega), jei vaikas pripratęs kad jam prieš miegą mama glosto pilvą, galvą ar nugarą- irgi pasakykit- auklėtoja tikrai paglostys viską ka reikia smile.gif irtikrai nepergyvenkite jie ten daugiau išmoksta negu mes pačios juos galim išmokyti- kad ir visai mažiukai, bet jie turi ir savo grupės himną, eina dainuoti į salę, lipdo iš plstelino, piešia su vandeniniais dažais, kaip tik dabar siuvu grupei lėles pirštine (žvėrelius) lėlių teatrui- žodžiu jie ten tikrai turi daug įdomios ir naudingos veiklos.
Papildyta:
Dar vienas dalykas dėl darželio- geriau pradėti leisti pavasarį arba vasarą, nes rudenį tai labai serga ir nespėja adaptuotis ir suserga, nespėja adaptuotis ir suserga- taip vaikui labai daug streso buna, nes sirgdamas būna prie mamos, po to į darželį paiena kelias dienas (kurių metu aišku verkia) ir vėl serga ir vel tas pats ratas ir tai gaunasi nespeja vaikas priprasti. geriau eiti kai silta ir nesiautėja jokie virusai tada paverksit kokią savaitėlę (o gal ir visai neverksit) ir toliau viskas bus gerai. As kalbu iš savo patirties nes mes irgi pradėjom rudenį, tai prasidėjo nuo viskokių slogų, konjuktyvitų ir t.t. bandykit tada bent jau rugpjūtį.
Atsakyti
QUOTE(linusia @ 2006 03 24, 14:30)
Nežinau kur girdėjote, kad Žingsnelyje nekeičia pampersų- keičia ir pampersus ir pamaitina ir jei nevalgo, tai laksto su lėkšte po visą grupę- pati ne kartą atėjusi pasiimti mergaitės radau ją su auklėtoja valgančią kitame gale grupės- niekas per prievartą nelaiko pasodinęs ant kėdžių. Kurie nori ir moka tai valgo patys- o kitus maitina. Bent jau Boružiukų auklėtoja tai man ne kartą yra sakiusi kad jai svarbiausia kad vaikas butu pavalgęs ar bent jau užvalgęs.  IR SNARGLIUS TIKRAI VALO smile.gif Liepia ateinant į darželį turėti vienkartinių nosinaičių, pampersų, seilinuką tokį didelį celofaninį, ir siek tiek drabuželių (pėdkelnes, kelnytes ar kokį megstuką, jei vėsiau būtų), naktipuodį. Tikrai nepergyvenkit viskas bus gerai- as mergaitę pradejau leisti 1m ir 6 mėn., ji tikrai dar nemokėjo ant puodo sėdėti, bet juos ten periodiškai sodina, po pusryčių, prieš lauką, po pietų, po miego ir jie taip pratinasi- maniške nedaug trukusi ir pati pradėjo namie ant puodo sėstis. Be to auklėtoja išklausinėja visko apie vaiką- ar geria is puodelio, jei ne- atsineskite buteliuka ir paduos is buteliuko, galima atsinesti savo mylimiausią žaislą (mes visada tempiamės savo meškį su kuriuo ji miega), jei vaikas pripratęs kad jam prieš miegą mama glosto pilvą, galvą ar nugarą- irgi pasakykit- auklėtoja tikrai paglostys viską ka reikia smile.gif irtikrai nepergyvenkite jie ten daugiau išmoksta negu mes pačios juos galim išmokyti- kad ir visai mažiukai, bet jie turi ir savo grupės himną, eina dainuoti į salę, lipdo iš plstelino, piešia su vandeniniais dažais, kaip tik dabar siuvu grupei lėles pirštine (žvėrelius) lėlių teatrui- žodžiu jie ten tikrai turi daug įdomios ir naudingos veiklos.
Papildyta:
Dar vienas dalykas dėl darželio- geriau pradėti leisti pavasarį arba vasarą, nes rudenį tai labai serga ir nespėja adaptuotis ir suserga, nespėja adaptuotis ir suserga- taip vaikui labai daug streso buna, nes sirgdamas būna prie mamos, po to į darželį paiena kelias dienas (kurių metu aišku verkia) ir vėl serga ir vel tas pats ratas ir tai gaunasi nespeja vaikas priprasti. geriau eiti kai silta ir nesiautėja jokie virusai tada paverksit  kokią savaitėlę (o gal ir visai neverksit) ir toliau viskas bus gerai. As kalbu iš savo patirties nes mes irgi pradėjom rudenį, tai prasidėjo nuo viskokių slogų, konjuktyvitų ir t.t. bandykit tada bent jau rugpjūtį.

Dėkui už patarimus, nuraminai mane, teks laukti kito pavasario tada, nes šį rugpjūtį maniškė gali dar ir nevaikščioti g.gif
Atsakyti
o kuri ten malvina pas boruzhiukus? yra tokia shviesi, ir tamsi. tai kad ta shviesesne karta parvirtusi vaika priglaude, pagloste machiau ir ash. ir shiaip praeinantiems pora kart galvele pagloste. bet ta tamsi verysad.gif pastumia vaika, kad "grazhu" rately padarytu, tas parkrenta, tai rekia: "ko chia pardribai". shiaip taso vaikus, ir tas pastoviai pakeltas tonas.. komentarai neprastesni nei rasytes minetam pvz. na man tai buvo gan baisu per ta savaite stebeti visa darba jos. dar kas man uzhkliuvo - pastovus varymas ant tevu. tik vaikas suzyze - "aha, tevu lepunelis" "chia jau tevai normaliai taves nepamigde" "tai jau po savaitgalio tevai nuo rankos atmushe" "tai ka, vel tevai wiska leido". ishtisai tewai kalti, lyg kazkox baubas.
vienas berniukas akivaizdzhiai sirgo. paemiau ant ranku.. ysivaizduotumet koky morala paskui wisa diena turejau klausyt, ir dar ktias dienas primindawo. kad neshiot negalima waiku, ka jos darytu jei wisus turetu tampyt, ir etc. paskutine diena mano mazhoji ir sirguliavo.. o kai serga ji wisad glaustos. skaudu pagalvot kaip ji jautesi serganti toj susvetimejusioj aplinkoj, kur "vaiku neshiot negalima" bet kokiais atvejais.

o pachius maziausius tikrai prizhiuri, ir net shvelniau su jais bendrauja, dichkiams tikrai neleidzhia skriausti. pampersus keichia, bet pastebejau kad tik tam skirtu metu, kai visus vaikus varo per puodukus. o jei vaikas pakeitus pampersa po puses h padare kaku, niekas nezhiures ir tik wel tam tikru metu pakeis. dauguma valgo patys, mazhiausiems sriuba sumaitina, o su antru duoda shakute ir leidzhia terliotis smile.gif po darzhelio mazhe retai kada leidzhias dabar maitinama, ir jau pati dazhnai didzhiaja maisto daly susideda kur reik smile.gif

snarglius irgi nuvalo. kai pamato.. didzhiaja laiko daly vaikai zhaidzhia vieni juk, aukletojos tvarkosi, plepa ir kava geria, ruoshias sekanchiam karavanui - puodukui,maitinimui,prausimui,migdymui. na, chia irgi jas suprantu - waiku per daug, wisur nespesi, tai belieka tik dzhiaugtis kad waikas bent periodishkai kas pora h prizhiurimas, sutvarkomas smile.gif

mokinimo ish aukletojos puses sakychiau ten yra nulis. waikai wiska ishmoksta zhiuredami vienas y kita. net tie visokie tipo zhaidimai, lavinimai, atliekama lyg per prievarta, lyg svarbiausia butu uzhdet pliusa kad taip dare. ant stalo delioniu irgi vyresni vaikai viska daro, o mazhieji bando kopijuoti. mazhiesiems gal ir gerai, bet pastebejau kad tie vaikai kurie beveik 3metukus turi, mazhai kuo skirias nuo dvimetinuku. chia jau mishriu grupiu minusas vyresneliams.
Atsakyti
mes ten kelias dienas lankem Peledziuku grupe. siaip viskas gal butu ir neblogai, tik labai jau ilgas sarasas ka reikia atnesti. beto aukletojom labai nepatiko musu sauskelnes kelnaites, tipo jom su tokiom problemu daugiau, negali vaikas buti su kombinzonu, tipo neismoks pats kelniu nusiauti. dar nepatiko tai, kad vaikas puse dienos prabuvo su siltu bliuzonu, o jos nesugebejo nurengti, cia kaip ir as turejau tuo pasirupinti. dar susidariau toki ispudi, kad jos net nepasiziuri ka tu vaikui atnesei perrengti, juk pas mus buvo ir kelniu kitokiu ir bliuskute plonesne. elgesys viai nieko, tik tiek, kad mes kai atnesem gydytoju pazyma, pasirodo, ji netiko ir kita diena mano vaiko nenorejo priimti, nors niekas nepasake, kad pazyma netinkama. o didziausia to darzelio problema, kad visam darzeliui maistas ruosiamas viname puode, tai maniskiui buvo labai blogai nuo kepto snicelio ir raugintu kopustu, net greitaja teko kviesti, nes veme praktiskai be sustojimo. visa kita ten yra labai faina,aukletojos su vaikais uzsiima,jie dainuoja daineles, pasakas seka, vaidina ir k.t. dabar vel bandysim eiti nuo rugpjucio vidurio, gal iki to laiko priprasi prie visokio maisto.
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2006 03 25, 14:28)
o kuri ten malvina pas boruzhiukus? yra tokia shviesi, ir tamsi. tai kad ta shviesesne karta parvirtusi vaika priglaude, pagloste machiau ir ash. ir shiaip praeinantiems pora kart galvele pagloste. bet ta tamsi  verysad.gif pastumia vaika, kad "grazhu" rately padarytu, tas parkrenta, tai rekia: "ko chia pardribai". shiaip taso vaikus, ir tas pastoviai pakeltas tonas.. komentarai neprastesni nei rasytes minetam pvz. na man tai buvo gan baisu per ta savaite stebeti visa darba jos. dar kas man uzhkliuvo - pastovus varymas ant tevu. tik vaikas suzyze - "aha, tevu lepunelis" "chia jau tevai normaliai taves nepamigde" "tai jau po savaitgalio tevai nuo rankos atmushe" "tai ka, vel tevai wiska leido". ishtisai tewai kalti, lyg kazkox baubas.
vienas berniukas akivaizdzhiai sirgo. paemiau ant ranku.. ysivaizduotumet koky morala paskui wisa diena turejau klausyt, ir dar ktias dienas primindawo. kad neshiot negalima waiku, ka jos darytu jei wisus turetu tampyt, ir etc. paskutine diena mano mazhoji ir sirguliavo.. o kai serga ji wisad glaustos. skaudu pagalvot kaip ji jautesi serganti toj susvetimejusioj aplinkoj, kur "vaiku neshiot negalima" bet kokiais atvejais.

o pachius maziausius tikrai prizhiuri, ir net shvelniau su jais bendrauja, dichkiams tikrai neleidzhia skriausti. pampersus keichia, bet pastebejau kad tik tam skirtu metu, kai visus vaikus varo per puodukus. o jei vaikas pakeitus pampersa po puses h padare kaku, niekas nezhiures ir tik wel tam tikru metu pakeis. dauguma valgo patys, mazhiausiems sriuba sumaitina, o su antru duoda shakute ir leidzhia terliotis smile.gif po darzhelio mazhe retai kada leidzhias dabar maitinama, ir jau pati dazhnai didzhiaja maisto daly susideda kur reik smile.gif

snarglius irgi nuvalo. kai pamato.. didzhiaja laiko daly vaikai zhaidzhia vieni juk, aukletojos tvarkosi, plepa ir kava geria, ruoshias sekanchiam karavanui - puodukui,maitinimui,prausimui,migdymui. na, chia irgi jas suprantu - waiku per daug, wisur nespesi, tai belieka tik dzhiaugtis kad waikas bent periodishkai kas pora h prizhiurimas, sutvarkomas smile.gif

mokinimo ish aukletojos puses sakychiau ten yra nulis. waikai wiska ishmoksta zhiuredami vienas y kita. net tie visokie tipo zhaidimai, lavinimai, atliekama lyg per prievarta, lyg svarbiausia butu uzhdet pliusa kad taip dare. ant stalo delioniu irgi vyresni vaikai viska daro, o mazhieji bando kopijuoti. mazhiesiems gal ir gerai, bet pastebejau kad tie vaikai kurie beveik 3metukus turi, mazhai kuo skirias nuo dvimetinuku. chia jau mishriu grupiu minusas vyresneliams.



nu mamos, - darželis gi ne auklė... negali auklėtojos jūsų vaiku rūpintis non stop - jų grupėje yra ir daugiau...
apskritai kažkaip įdomu - 2 mamos iš vienos grupės, abi buvo grupėje ir abi skirtingai šneka... g.gif
kartais daug kas priklauso nuo išankstinio nusistatymo... mirksiukas.gif
manau, kad jei iš anksto nusiteiksi neigimai - tai nė vienas darželis netiks... ax.gif nes mačiau ir girdėjau daug blogesnių variantų... ax.gif

Viena mano mergina jau paskutines dieneles skaičiuoja darželyje, o kita jau eilėj stovi... bigsmile.gif ir kol kas tikrai nenusivylėm nė karto... ax.gif
Atsakyti
pilnai sutinku su peperoni pasisakymu, aš tikrai neesu nusivylusi šiuo darželiu ir manau kad geriau nereikia norėti ir dėl ugdymo ir dėl priežiūros
Atsakyti
Mano dukryte taip pat lanko boružiuku grupe,bet as tai aukletojom esu labai patenkinta ax.gif Ir jau,kad stumdytu vaikus tai tikrai niekad nemačiau schmoll.gif o ištikruju ir netikiu,na o del rekimo tai ka žinau,nu negirdejau kad taip šauktu,kaip čia viena mama rašė,bet jai ir rikteli tai del to nieko labai jau blogo nematau,juk pačios suprantam kaip vaikai greit perpranta viska ir kas buna kai jiems nusileidi,o pabandykit isisvaizduoti kai tu vaiku ne vienas o keturiolika blink.gif
Del sodinimo ant puoduko,tai galiu pasakyti,kad taip visus sodina vienu metu,bet pati ne karta girdejau,kaip auklytes vis klausia vaiku ar nenori sisy ir jai vaikiukas nori pasodina rolleyes.gif
Del auklytes tamsiais plaukais,tai kiek žinau ji jau nebedirba,nes ji turejo tik puse etato,tiesa pasakius ji man irgi nelabai patiko g.gif O ir mano mažė kažkaip atokiau nuo jos laikydavosi g.gif
Mažuosius tikrai auklytes maitina,o ir pačius valgyti mokina,na nežinau aš tai esu labai patenkinta šia grupe,o ir mano mažoji labai noriai i daržely eina,ir auklytes labai myli wub.gif Manyčiau jai butu blogai kas rektu ten ar tuo labiau stumdytu,tai vaikai tikrai nenoretu eiti i daržely,o dabar vos tik auklyte pamato iškart bega rankutes išsketus pas ja wub.gif

Del pampersu keitimo tai irgi labai Liorka klysti g.gif jai mano mažiuke nors penkias minutes palaikytum su prikakotu pampersu tai jai iškart dupciukas iššunta,o jau kiek lankom daržely,dar ner taip buve,taigi išvada tokia,visad keičia,o ne tam tikru laiku mirksiukas.gif
Nu net nežinau,ir del nesiojimo,pastoviai tai vienas vaikiukas tai kitas pas auklytes ant ranku,nesuprantu,kaip mes taip skirtingai matom viska g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laisveS: 19 balandžio 2006 - 09:32