Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

QUOTE(Almuka @ 2007 11 12, 13:17)
Karablikai, aciu uz palaikyma smile.gif del to, kad teveliai sneka tai sesele pasake, bet paklausiu ir aukletoju wink.gif

Tai aisku kad paklausk, paciai bus ramiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 11 12, 14:17)
Tokius asmeninius dalykus butu geriau aiskintis privacioje erdveje - t.y. per az...  ax.gif  nemanau, kad jie turi ka nors bendro su temos pavadinimu... ax.gif

ta pati ir as norejau pasakyti tik pamirsau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 11 12, 12:17)
Karablikai, aciu uz palaikyma smile.gif del to, kad teveliai sneka tai sesele pasake, bet paklausiu ir aukletoju wink.gif


aš būsiu viena iš tų "piktų" mamų ax.gif iš tikro tai nesamonė kai pvz aš tik prasidėjus vaiko slogai sėdžiu namie, kad nenueitu liga toliau, išsigydom, grįžtam į lopšelį ir po nepilnos savaitės vėl atkrentam blink.gif ir vėl išbūnam namie dvi savaites kol vaikas bus 100proc sveikas. Grįžtam į daržą savaitei, ir savaitgalį jau sėdim namie su pūlinga angina blink.gif Mum gydytoja sakė pūlingą anginą gydyti mažiausiai 10dienų antibiotikais, plius po o dar savaitę namie sedėt.
Kiek žinau, Povilas stebuklingai pagijo po 4 dienų. blink.gif

man kaip ir dzin kad nesirūpinat savo vaiko sveikata, duok dieve kad tokie žaidimai neprivestu iki rimtesnių sigimų, bet kodėl kitos mamos turi kentėt dėl to? Kodėl mano vaikas turi gert antibiotikus dėl to kad jum nėra kam palikt sergančio vaiko????

o jei jau gyd vaikui su tempa parašo pažymą kad sveikas, manau kad ir mamai nedarbingumą dėl slogos išrašyt galės dirol.gif

nu ar aš neteisi? g.gif
Atsakyti
tu zinoma teisi, bet as pradejau ji su sloga vesti tik tode, kad kitos veda...o su temperatura nevedu. del anginos- na, as ne gydytoja, man ji israse pazyma, nes as paprasiau- jei galima jau eiti i darzeli, israsykit g.gif tuomet nebesuprantu nieko. jei tariam, tai tariam- neinam visi su slogom ir nebus piktumu. nes sakau, kol nejo i darzeli, povilas ne karto nesirgo ir dabar visus kartus pasigavo nuo kitu vaiku.
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 11 12, 15:53)
tai tariam- neinam visi su slogom ir nebus piktumu. nes sakau, kol nejo i darzeli, povilas ne karto nesirgo ir dabar visus kartus pasigavo nuo kitu vaiku.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif va čia tai būtų super jei visos mamos tan pritartų ir to nutarimo laikytųsi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 11 13, 01:53)
tu zinoma teisi, bet as pradejau ji su sloga vesti tik tode, kad kitos veda...o su temperatura nevedu. del anginos- na, as ne gydytoja, man ji israse pazyma, nes as paprasiau- jei galima jau eiti i darzeli, israsykit g.gif tuomet nebesuprantu nieko. jei tariam, tai tariam- neinam visi su slogom ir nebus piktumu. nes sakau, kol nejo i darzeli, povilas ne karto nesirgo ir dabar visus kartus pasigavo nuo kitu vaiku.


Sveikos Mamos, leiskit isijungti i Jusu buri. Jau kuri laika seku zinutes ir gincus. Daug kur turiu savo nuomone, bet ja pasilaikysiu sau. Tiesiog norejau paprasyti kai kuriu mamu, kad, jei jau skundziasi, tai bent sakytu tiesa kas ir kaip.
Darzelis yra istaiga su taisyklem, kuriu nori nenori tenka laikytis. Tiek Jums, mielos Mamos, tiek mums, darbuotojams.
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2007 11 12, 16:06)
o jei jau gyd vaikui su tempa parašo pažymą kad sveikas, manau kad ir mamai nedarbingumą dėl slogos išrašyt galės  dirol.gif

nu ar aš neteisi? g.gif


Del to tai tu labai teisi, net isivaizduot negaliu ne tai kad gydytoja pazyma israso serganciam vaikui blink.gif bet tada ir mamos poziuriui kad veda vaika su temperatura blink.gif Zinau puikiai kad taip yra ir vargu ar mes ka pakeisim, senai lankom darzeli ir tikrai maciau kokius vaikiukus sergancius atveda plius dar vaistu krepseli ideda doh.gif Na ka galiu pasakyti tai labai negerai, vien jau del pacio vaikiuko kuris su temperatura blogai jauciasi, na bet ne man spresti ax.gif Bet del slogytes tai net ir nezinau, kaip jau rasiau sloga slogai nelygi g.gif
QUOTE(Skraidanti @ 2007 11 12, 20:14)
Sveikos Mamos, leiskit isijungti i Jusu buri. Jau kuri laika seku zinutes ir gincus. Daug kur turiu savo nuomone, bet ja pasilaikysiu sau. Tiesiog norejau paprasyti kai kuriu mamu, kad, jei jau skundziasi, tai bent sakytu tiesa kas ir kaip.
Darzelis yra istaiga su taisyklem, kuriu nori nenori tenka laikytis. Tiek Jums, mielos Mamos, tiek mums, darbuotojams.

Na va ir vel uzuominos unsure.gif Nezinau kam tiksliai skirta si zinute, nes as taip pat turejau siokiu tokiu nesusipratimu, bet aciu dievui tuos du kartus issiaiskinau (nors paskutini taip ir ne iki galo doh.gif na nusprendziau kad si kart paliksiu kaip yra , nes skausmas atlego, pakalbejau su savo aukletojom ir nurimau blush2.gif ) Del taisykliu tai faktas visur jos yra ir privalu ju laikytis ax.gif
Atsakyti
nesupratau, cia man buvo taikyta...bet kurioj vietoj ne tiesa pasakiau taip ir nesupratau blink.gif
zodziu, vakar issiaiskinom dar karta, pasirodo, ne as viena toki atvedu...dabar ramiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 11 13, 09:11)

zodziu, vakar issiaiskinom dar karta, pasirodo, ne as viena toki atvedu...dabar ramiau doh.gif

Na matai smagu, kad issiaiskinai ax.gif
Atsakyti
nu ką, apie slogas nebekalbam, aš saviškei irgi pirmą kartą išgydžiau iki galo slogą, nuvedžiau, o grupėje iš 9 vaikų 6 su sloga, po 2 dienų maniškei vėl prasidėjo, nu ir aš pradėjau su sloga vesti, o pavedžiau su sloga,tai dabar jau savaitę pūlinga angina ir 10 dienų antibijotikai doh.gif žodžiu - nebus taip, kad tik visiškai sveiki vaikai eis į darželį ir nemanau, kad eisi visiems draugiškai dėl to susitarti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2007 11 15, 21:07)
nu ką, apie slogas nebekalbam, aš saviškei irgi pirmą kartą išgydžiau iki galo slogą, nuvedžiau, o grupėje iš 9 vaikų 6 su sloga, po 2 dienų maniškei vėl prasidėjo,  nu ir aš pradėjau su sloga vesti, o pavedžiau su sloga,tai  dabar jau savaitę pūlinga angina ir 10 dienų antibijotikai  doh.gif žodžiu - nebus taip, kad tik visiškai sveiki vaikai eis į darželį ir nemanau, kad eisi visiems draugiškai dėl to susitarti doh.gif

Jatus vargsiuke console.gif sveikit greiciau 4u.gif
Tikrai neis, nes tai visu darzeliu beda ir nieko mes nepakeisim unsure.gif
Atsakyti
nu pas mus vakar nutare mamos, kad tik prasideda sloga ir nebevedam i darzeli. siaip toks ispudis susidare, kad dauguma mamu nedirbancios. kai pasakem, kad su sloga nieks biuletenio neduos- viena mama pasiule gydytojai duoti litu ir ji israsys biuleteni.
taigi, ka as parejus dar apgalvojau- uz biuleteni su vaiku sodra apmoka tik 14d. kas toliau?
ir dar- jei gydytoja israsys biuleteni, reiskias ji ipaisys kazkokia nesama liga. o jei vaikui ateiti prireiks jo ligu istorijos nuo gimimo ir ten prirasyta n ligeliu, juk nepasakysi, kad cia nesirgo, cia siaip irase.
zodz, vel keliu bangas biggrin.gif

GAL PAZISTATE KOKIA MOTERI, KURI MAN GALETU PAZIURETI POVILA, KAI JIS SIRGS? help.gif
kitu atveju neisivaizduoju, ka reiks daryti umn.gif
Atsakyti