Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

QUOTE(klopedija @ 2007 10 29, 17:47)
Merginos, gal "pasišnekėkit" asmeninių žinučių erdvėj  mirksiukas.gif .

Jau baigem pioneer.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2007 10 29, 17:47)
Merginos, gal "pasišnekėkit" asmeninių žinučių erdvėj  mirksiukas.gif .

geras pasiulymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lituanita23 @ 2007 10 29, 18:55)
geras pasiulymas  4u.gif

oho kiek gyncu Na bet kiekvienas su savo nuomone mirksiukas.gif ANE MERGINOS bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE
fainule,2007 10 29, 18:27
oho kiek gyncu Na bet kiekvienas su savo nuomone mirksiukas.gif ANE MERGINOS bigsmile.gif
Joa...
O Tavo vyriškiai t.p. "Žingsnelį" lanko? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fainule @ 2007 10 29, 18:27)
oho kiek gyncu Na bet kiekvienas su savo nuomone mirksiukas.gif ANE MERGINOS bigsmile.gif

Tai jau tikrai doh.gif Labai atsiprasau jusu kad tersiau skyreli, tiesiog norejau apgint sia aukletoja, nes labai ja gerbiu ir uz daug ka esu jai dekinga wub.gif
Atsakyti
Sveikutė, Rutele, pažystu tave asmeniškai ir jau kam kam kalbeti apie kitus zmones tai tik ne tau, mergaite darzelyje visa savaite tavo, palieki miegoti, o pati laimes ieskai kitose salyse, va ir dukrele nuo ispano lyg. tai kaip ir mynejo moterys, vaiko ugdymas prasideda nuo teveliu ir mamyciu, o tik po to aukletoju indelis. Todel gerai reikejo pagalvoti smeisdama butent ta aukletoja, pati esi mamyte, kaip sakoma gegutė . mergaites cia as apie(lituanita23).
Papildyta:
sveikos dar syki visos mergaites smile.gif vedziau savo dukrele i si darzeli, ir i ta grupe pas ,,garsiaja,, Malvina, man ji asmeniskai labai patiko ir su vaikais uzsiema ir kiek energijos pas zmogu, kantrybes su tiek musu maziuku pampersiuku biggrin.gif labai zodziu faina moteris ir kaip pedagoge labai sauni, jos stazas pedagoginis nemazas, tai man atrodo , kad jau merguzelei studijuojanciai dar tik, labaiiiiiiiiiiiii toli iki jos. Taip kad lituanita 23, tu neteisi apie si zmou, bet aisku kiek zmoniu tiek nuomoniu. O as aisku vel pasikartosiu, tas darzelis man labai patinka, meraite dar lanko, bet tik jau darzelio grupe, visos aukletojos saunios kiek teko pazint. zodziu mano vaikui jis superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Atsakyti
QUOTE(ruster @ 2007 11 11, 20:00)
darzelis man labai patinka, (...) mano vaikui jis superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Smagu girdėti mirksiukas.gif .
Šiais laikais pedagogo darbas labai nedėkingas ir visai nepelningas, todėl darželiuose, mokyklose vis mažiau lieka nepasišventusių, nemylinčių vaikų ir savo darbo žmonių. Labai malonu, kai kas nors, kur nors gražiai atsiliepia apie įstaigą ir pedagogus aciuks.gif .
Atsakyti
man irgi patinka aukletojos musu grupej, tik sian taip sugadino nuotaiuka, kad oj doh.gif ne aukletojos, o sesele. girdejau, visi teveliai nori su manimi asmeniskai pasisneketi, kodel as sloguojanti vaika vedu i darzeli. kazi cia gandai ar tikrai g.gif as siaip buvau nusiteikus, jei ne vienas neves sloguojancio, tai ir as tikrai nevesiu, bet maniskis visus kartus pasigavo liga nuo snargliuojanciu ir dar ir kosinciu vaiku...tai ir nesuprantu, ar as cia tikrai tokia blogiete ir didelis siaubas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 11 12, 10:47)
man irgi patinka aukletojos musu grupej, tik sian taip sugadino nuotaiuka, kad oj doh.gif ne aukletojos, o sesele. girdejau, visi teveliai nori su manimi asmeniskai pasisneketi, kodel as sloguojanti vaika vedu i darzeli. kazi cia gandai ar tikrai g.gif as siaip buvau nusiteikus, jei ne vienas neves sloguojancio, tai ir as tikrai nevesiu, bet maniskis visus kartus pasigavo liga nuo snargliuojanciu ir dar ir kosinciu vaiku...tai ir nesuprantu, ar as cia tikrai tokia blogiete ir didelis siaubas g.gif

Na jai tu blogiete tai gerieciu labai mazai tada biggrin.gif Buvo ir pas mus tokiu entuziastu kurie teige, kad nevesti sloguojancio vaiko i darzeli, aisku sloga slogai nelygi, na bet tada vienas tevelis tiesiog paklause tos mamytes: Kokia gydytoja duos mamai biuleteni tik del vaiko slogos g.gif Taigi tuom ir pasibaige. Aisku jai yra galimybe nevesti sloguojancio vaikiuko i darzeli tai labai gerai, bet gi ne visi turi mociutes tetas ir t.tt kas tuo laiku galetu priziureti mazyli. Taigi tai neissemiama tema ir vieningo susitarimo turbut niekada nebus doh.gif
Na o del gandu, tai tiesiog pasikalbek su savo aukletoja ir ji tikrai tau viska pasakys, nes jai girdejai, kad teveliai taip kalba tai aukletoja greiciausiai viska zino. Tiesiog paklausk pas ja patarimo ir viskas issispres mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ruster @ 2007 11 11, 21:00)
Sveikutė, Rutele, pažystu tave asmeniškai ir jau kam kam kalbeti apie kitus zmones tai tik ne tau, mergaite darzelyje visa savaite tavo, palieki miegoti, o pati laimes ieskai kitose salyse, va ir dukrele nuo ispano lyg. tai kaip ir minejo moterys, vaiko ugdymas prasideda nuo teveliu ir mamyciu, o tik po to aukletoju indelis. Todel gerai reikejo pagalvoti smeisdama butent ta aukletoja, pati esi mamyte, kaip sakoma gegutė . mergaites cia as apie(lituanita23).

thumbup.gif butent tai as jai norejau pasakyti, tik ji turbut neskaito tarp eiluciu arba labai gerai apsimetineja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karablikas: 12 lapkričio 2007 - 11:46
Karablikai, aciu uz palaikyma smile.gif del to, kad teveliai sneka tai sesele pasake, bet paklausiu ir aukletoju wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruster @ 2007 11 11, 21:00)
Sveikutė, Rutele, pažystu tave asmeniškai ir jau kam kam kalbeti apie kitus zmones tai tik ne tau, mergaite darzelyje visa savaite tavo, palieki miegoti, o pati laimes ieskai kitose salyse, va ir dukrele nuo ispano lyg. tai kaip ir mynejo moterys, vaiko ugdymas prasideda nuo teveliu ir mamyciu, o tik po to aukletoju indelis. Todel gerai reikejo pagalvoti smeisdama butent ta aukletoja, pati esi mamyte, kaip sakoma gegutė . mergaites cia as apie(lituanita23).
Papildyta:
sveikos dar syki visos mergaites  smile.gif vedziau savo dukrele i si darzeli, ir i ta grupe pas ,,garsiaja,, Malvina, man ji asmeniskai labai patiko ir su vaikais uzsiema ir kiek energijos pas zmogu, kantrybes su tiek musu maziuku pampersiuku biggrin.gif labai zodziu faina moteris ir kaip pedagoge labai sauni, jos stazas pedagoginis nemazas, tai man atrodo , kad jau merguzelei studijuojanciai dar tik, labaiiiiiiiiiiiii toli iki jos. Taip kad lituanita 23, tu neteisi apie si zmou, bet aisku kiek zmoniu tiek nuomoniu. O as aisku vel pasikartosiu, tas darzelis man labai patinka, meraite dar lanko, bet tik jau darzelio grupe, visos aukletojos saunios kiek teko pazint. zodziu mano vaikui jis superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

sveika.kad sakaisi mane pazistanti asmeniskai tai nelabai noriu tiketi,o varda zinai del paskelbto vaiko vardo Ariana, kuris toks vienintelis turbut.tei va noreciau tau brangioji smarkiai papriestarauti:pirmiausia del Malvinos.kaip sakei kiek zmoniu tiek nuomoniu,esu zmogus ir galiu reiksti ja laisvai,kita vertus tai nebuvo mano piktavaliskas pasisakymas,tiesiog buvau patraukta uz liezuvio,pasakiau viska ka zinau nieko blogo nenoredama,bet dabar jau suprantu,kad vis delto negalima atvirauti internetineje svetaineje,nes kaip pastebejau yra zmoniu pasiruosusiu sutrypti.
antras dalykas:del mergytes.taip jos tevas yra ispanas.na ir kas?as visai to neslepiu.kitas dalykas turbut nesenai apie mane suzinojai,nes visai nesenai ji yra paliekama miegoti darzelyje susikloscius tam tikroms aplinkybems.kitas dalykas apie "mama gegute".matai kaip pati drasiai reiski nuomone.as tau tik pasakysiu,kad neduok Dieve susiklostys tau taip gyvenime.dabar as esu labai patenkinta savo gyvenimu,turiu nuostabia mama kuri padeda priziureti ir auginti mazyle,nuostabu busima vyra,nuostabu vaika.
tiesiog kartais pasirenki taip kaip atrodo jog visiems bus geriau ir ne tau spresti ka as darau blogai ar ne,juk tema apie ugdyma,o ne apie asmeniniu dalyku viesinima.na bet tiek to,lai taip ir lieka jei tu nuo to geriau pasijautei.
Atsakyti
Tokius asmeninius dalykus butu geriau aiskintis privacioje erdveje - t.y. per az... ax.gif nemanau, kad jie turi ka nors bendro su temos pavadinimu... ax.gif

Atsakyti