Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

QUOTE(lituanita23 @ 2007 10 26, 15:43)
dziaugiuosi dar labiau wink.gif o kokia grupe lankot?

Visi Boruziukai tapo Voveriukais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 26, 15:51)
Visi Boruziukai tapo Voveriukais  wub.gif

tai saunu,nes manaja kai perkele is peledziuku i giliukus,tai nevisi vaikai pazystami.turbut del amziaus kiti dar metams pasiliko peledziukuose.
Atsakyti
QUOTE(lituanita23 @ 2006 12 01, 10:46)
tam ka domina darzeliai silainiuose,galiu nuosirdziai pasakyti,kad geriausias tai yra "Šarkelė".manoji lanko lopšelį darželį "Žingsnelis".aulkėtojos malonios,bet kas liečia direktorę tai negalėčiau pagirti.atvedė į grupę vieną nesveiką mergaitę,kuri trukdo mažyliams dirbti ir mokytis,auklėtojos negali skirti pakankamai dėmesio visiems kitiems sveikiems vaikams.manyčiau,kad vaikai turintys sutrikimų,turėtų eiti į tam skirtą grupę ar darželį,bet kaip sakoma,jei davei direktorei "pakišona"tai nesveikas vaikas tapo sveiku ir visai nežiūrima į kitų tėvų nuomonę.taip kad mielosios rinkitės jūs.

Stai brangioji, ar tik pati nepriestarauji savo zodziams g.gif Viena kart tau aukletojos trukdo, kita kart vaikai g.gif Gal jau baik smeist kitus ir pasiziurek i save rolleyes.gif Zinai gerai kad isejai is darbo, nes tikrai nenoreciau, kad mano vaikus aukletu tokia kaip tu, kuri tik kitus apkalbinet temoka unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karablikas: 29 spalio 2007 - 13:52
joooo...... g.gif nu idomiai taip, sakyciau.... g.gif

sarkele geriausias, bet vedu i zingsneli ir dar pavarau ant jo forume, kai netingiu.... g.gif

kazkaip nelogiska man cia viskas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 29, 14:50)
Stai brangioji, ar tik pati nepriestarauji savo zodziams  g.gif Viena kart tau aukletojos trukdo, kita kart vaikai  g.gif Gal jau baik smeist kitus ir pasiziurek i save  rolleyes.gif Zinai gerai kad isejai is darbo, nes tikrai nenoreciau, kad mano vaikus aukletu tokia kaip tu, kuri tik kitus apkalbinet temoka  unsure.gif

labas dar karta.tiesiog trumpai noriu argumentuoti ko manau nesupratai.pirmiausia,cia yra viesas portalas ir galime savo nuomone reiksti drasiai,kita vertus,as pasisakiau ka manau ir ka maciau,tai ne smeiztas,o tiesiog atviras pasisakymas.trecia,tai tu pati uzsikabinai ir klausinejai kokia aukletoja taip daro ir t.t.manau,galejai iskart nekreipt demesio i mano zinute jei tau ji nebuvo svarbi ir jei netiki nei vienu mano zodziu.
dar galiu pasakyti toki dalyka,kad isejau del to,kad nepakenciau aukletojos savanaudiskumo ir sitaip auklejamu vaiku.o kas tiesa ar melas spresk pati.tik tiek.
Atsakyti
QUOTE(lituanita23 @ 2007 10 29, 14:58)
labas dar karta.tiesiog trumpai noriu argumentuoti ko manau nesupratai.pirmiausia,cia yra viesas portalas ir galime savo nuomone reiksti drasiai,kita vertus,as pasisakiau ka manau ir ka maciau,tai ne smeiztas,o tiesiog atviras pasisakymas.trecia,tai tu pati uzsikabinai ir klausinejai kokia aukletoja taip daro ir t.t.manau,galejai iskart nekreipt demesio i mano zinute jei tau ji nebuvo svarbi ir jei netiki nei vienu mano zodziu.
dar galiu pasakyti toki dalyka,kad isejau del to,kad nepakenciau aukletojos savanaudiskumo ir sitaip auklejamu vaiku.o kas tiesa ar melas spresk pati.tik tiek.

Taip viesas, bet drepti purvus ant zmoniu be priezasties tikrai negalima, tuo labiau, kad vienoj temoj rasai viena kitoj kita ax.gif Ir dar visa tai ir reikejo rasyti pries tuos du metus kai dirbai, bet ne dabar kai tau tiesiog bloga nuotaika ir norisi kazka apkalbet doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karablikas: 29 spalio 2007 - 14:04
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 29, 15:02)
Taip viesas, bet drepti purvus ant zmoniu be priezasties tikrai negalima, tuo labiau, kad vienoj temoj rasai viena kitoj kita  ax.gif Ir dar visa tai ir reikejo rasyti pries tuos du metus kai dirbai, bet ne dabar kai tau tiesiog bloga nuotaika ir norisi kazka apkalbet  doh.gif

pirmiausia tai ne be priezasties,o kita vertus paciai tau baisiai atrodo jei sakai drebti purvus,o as visa ta maciau.sutinku,kad sunku patiketi tokiais dalykais,bet kaip jau sakiau cia tu renkiesi ar tiketi ar ne.
dar vienas dalykas,kad apie ja ne as viena blogai atsiliepiu,paskaityk visus sios temos komentarus ir pamatysi,tiesiog gal as per daug smulkmeniskai viska parasiau,bet tokia tiesa ir nematau kodel tureciau tyleti.
dar kai kas.as savo nuomones nekeiciu nei dabar nei seniau,taip kad nesakyk kad vienoj temoj rasau viena,o kitoj kita. schmoll.gif
Atsakyti
Zinai neausinsiu brangioji as be reikalo burnos, nes man aiskus tavo supratimas apie tai kas gera ir bloga, taigi sekmes tau gyvenime ir nepamirs kad ne tik aukletojos turi rupintis musu vaikais, didziausia indeli i ju auklejima turime ydeti mes patys Tevai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 29, 15:23)
Zinai neausinsiu brangioji as be reikalo burnos, nes man aiskus tavo supratimas apie tai kas gera ir bloga, taigi sekmes tau gyvenime ir nepamirs kad ne tik aukletojos turi rupintis musu vaikais, didziausia indeli i ju auklejima turime ydeti mes patys Tevai  ax.gif

aciu aciu uz palinkejima,bet nieko naujo man nepasakei,bebaigianciai studijuoti ikimokyklini ir pradini ugdyma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lituanita23 @ 2007 10 29, 15:59)
aciu aciu uz palinkejima,bet nieko naujo man nepasakei,bebaigianciai studijuoti ikimokyklini ir pradini ugdyma  ax.gif

Studijuojamas dalykas ir mamos pareigos du skirtingi dalykai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 29, 16:06)
Studijuojamas dalykas ir mamos pareigos du skirtingi dalykai  mirksiukas.gif

matau,kad nesupranti mano pasisakymu,ar as cia taip neaiskiai rasau ar tu neatidziai skaitai.niekur nerasiau kad tai vienas ir tas pats,kaip tik norejau pasakyti,kad tai jau zinojau senai,nuo tada kai susilaukiau savo mazosios,o visas zinias dar pagilino universitetas.taip kad,atidziau skaityk komentarus,o tada jau kontraargumentuok!
Atsakyti
Merginos, gal "pasišnekėkit" asmeninių žinučių erdvėj mirksiukas.gif .
Atsakyti