Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

QUOTE(Warlyte @ 2007 10 24, 22:30)
as tai nesuprantu kaip galima sakyti, kad viena ar lita aukletoja yra bloga. juk kiekviena turi savo ugdymo metodus ir vaikams kartais prireikia grieztesnio zodzio. manau, jei darzelio aukletojos neturetu tinkamo issilavinimo tai nei jos dirbtu su vaikais, nei noretu tokio darbo. nes dirbant toki datba reikia velniskai daug kantrybes ir stiprybes.  mirksiukas.gif

sutikciau su tavo komentaru,jei visa tai buciau girdejus tik is nuogirdu,dabar nesutinku,nes viska isgyvenau ir maciau pati.netgi darba apie tai rasiau i universiteta wink.gif taip kad aukletojos buvo seniau idarbinamos be jokio specialaus issilavinomo,o jei ji ten pradirbo 10 ar daugiau metu tai niekas jos is ten neismes ar nereikalaus specialaus pasiruosimo.ir aplamai,aukletojos kurios nieko nebaige turetu eit lauk,nes dabar vaikus mokoma ugdyti pagal naujas programas,mokoma kaip vaikus uzimti,sudominti ir daug kitu dalyku,kuriu senbuves aukletojos ir dar be mokslu net nesapnavo.tai va.
Atsakyti
is dalies galeciau su tavim sutikti, taciau nemanau, kad naujai atejus, ka tik "iskepta" aukletoja, su teorinemis ziniomis, sugebetu geriau isugdyti vaika, nei si darba dirbanti 10 metu. ugdymui neuztenka teorijos, tam reikia ir praktikos.
Atsakyti
QUOTE(lituanita23 @ 2007 10 23, 15:45)
sveikos,mielosios.mano dukryte eina i si darzeli nuo 1,5 metuku.galiu pasakyti,kad yra "peledziuku" grupe,kurioje dirba isties puikios aukletojos ir seimininkute.labai myli vaikus ir tai pasimate,kai manoji siais metais perejo i didesniu grupe.pirma savaite ji vis begdavo pas buvusia aukletoja i grupe.
galiu pasakyti viena neigiama dalyka apie si darzeli.tiksliau apie viena grupe kuri berods vadinasi "boruziukai".ten man teko dirbti pries nepilnus du metus.nezinau ar dar ten dirba ta aukletoja,bet as buvau pasibaisejusi jos darbu,kaip ji elgiasi su vaikais ir t.t. as pati mokausi pedagoginiame,ikimokyklini ir pradini ugdyma tai musu ten tokiu kosmaru nemoko.kita vertus kaip gali dirbti toks zmogus su vaikais,kai nera baiges tam tikro issilavinimo,o tik zoologija ar kazka panasaus.bukit atsargios mamytes.
beja,siuo klausimu as kalbejau ir su darzelio direktore,tai nezinau ar ji padare kokias isvadas.tikiuosi kad tas zmogus jau ten nebedirba. verysad.gif

Nelabai suprantu apie kokia aukletoja kalbi g.gif Butu gerai kad tiesiog jos varda pasakytum, nes kiek as zinau tai dirba tikrai pedagogini baigusi ir labai sauni aukletoja g.gif Mes irgi ejom i ta grupe tuo laiku kaip sakai kad tu dirbai g.gif Labai ydomu pasidare, nes pazystu visas asistentes kurios ten dirbo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 26, 07:54)
Nelabai suprantu apie kokia aukletoja kalbi  g.gif Butu gerai kad tiesiog jos varda pasakytum, nes kiek as zinau tai dirba tikrai pedagogini baigusi ir labai sauni aukletoja  g.gif Mes irgi ejom i ta grupe tuo laiku kaip sakai kad tu dirbai  g.gif Labai ydomu pasidare, nes pazystu visas asistentes kurios ten dirbo g.gif

kalbu apie zymiaja Malvina,apie kuria cia buvo daug kalbeta.abejoju ar mane pazysti,nes as ten isdirbau tik menesi ir isejau savo noru.kai isejau tai buvau pasikalbeti su direktore siuo klausimu,nes tikrai buvo graudu ziuret kaip dirba su vaikais si aukletoja.tik nezinau ar buvo padarytos isvados.direktorei pasakiau,kad niekada nevesciau savo vaiko pas tokia aukletoja.manoji eina i ta pati darzeli,bet i kita grupe. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lituanita23 @ 2007 10 26, 13:21)
kalbu apie zymiaja Malvina,apie kuria cia buvo daug kalbeta.abejoju ar mane pazysti,nes as ten isdirbau tik menesi ir isejau savo noru.kai isejau tai buvau pasikalbeti su direktore siuo klausimu,nes tikrai buvo graudu ziuret kaip dirba su vaikais si aukletoja.tik nezinau ar buvo padarytos isvados.direktorei pasakiau,kad niekada nevesciau savo vaiko pas tokia aukletoja.manoji eina i ta pati darzeli,bet i kita grupe. thumbup.gif

g.gif keista g.gif negaliu pasakyti nieko blogo apie sia aukletoja, priesingai man ji labai patiko, aisku nezinau kaip ji elgiasi, bet niekada negirdejau nieko panasaus g.gif Mano 2.gif su malonumu eidavo i darziuka ir tik atejus lekdavo tiesiai pas Malvina, ir jai ten taip baisiai ji su vaikais dirba kaip tu sakai tai nemanyciau, kad vaikai taip noriai eitu i darzely g.gif Ir del pedagoginio laipsnio kaip sakai man tai labai keista, nes labai daug ko visko ismokino, todel as labai patenkinta ax.gif Be to kiek teko matyti, ji lauke su vaikiukais visad budavo salia, ne taip kaip kitos neziuri o tik plepa savais reikalais it t.tt
Vaikiukai visad priziureti, na net nezinau, galiu pasakyti, kad keista man ir tiek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 26, 13:57)
g.gif keista g.gif negaliu pasakyti nieko blogo apie sia aukletoja, priesingai man ji labai patiko, aisku nezinau kaip ji elgiasi, bet niekada negirdejau nieko panasaus  g.gif Mano  2.gif su malonumu eidavo i darziuka ir tik atejus lekdavo tiesiai pas Malvina, ir jai ten taip baisiai ji su vaikais dirba kaip tu sakai tai nemanyciau, kad vaikai taip noriai eitu i darzely  g.gif Ir del pedagoginio laipsnio kaip sakai man tai labai keista, nes labai daug ko visko ismokino, todel as labai patenkinta  ax.gif Be to kiek teko matyti, ji lauke su vaikiukais visad budavo salia, ne taip kaip kitos  neziuri o tik plepa savais reikalais it t.tt
Vaikiukai visad priziureti, na net nezinau, galiu pasakyti, kad keista man ir tiek  unsure.gif

na matai,kiek zmoniu tiek nuomoniu turbut.as galiu pasakyt kad ji turejo grupeje gal du numyletinius,vienas toks berniukas tamsus,labai grazus,gaila neatsimenu jo vardo ir dar viena vaika.o del kitu tai vaje!!!jeigu buvo mama kuri atvede mergaite pirma karta i darzeli,ji dar vos vaiksciojo,tai ta malvina ja maitino,kaip dabar atsimenu,buvo burokeliu sriuba.ji sedejo priesais mano staleli(nes as padejau kitiems vaikams).tai ji tiek grudo tai mergaitei ta sriuba,kad si nespejo nei ryti nei kramtyti,pradejo gaudyti ora,tada ji trenke jai per nugara,kol galiausiai si visa savo skrandzio turini padejo ant zemes.buvo tikrai labai baisu!!!!!as tik sakau ka as maciau,bet jei tavo vaikiukas noriai eina i darzeli,tai matyt jis vienas is numyletiniu toj grupej rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lituanita23 @ 2007 10 26, 14:24)
na matai,kiek zmoniu tiek nuomoniu turbut.as galiu pasakyt kad ji turejo grupeje gal du numyletinius,vienas toks berniukas tamsus,labai grazus,gaila neatsimenu jo vardo ir dar viena vaika.o del kitu tai vaje!!!jeigu buvo mama kuri atvede mergaite pirma karta i darzeli,ji dar vos vaiksciojo,tai ta malvina ja maitino,kaip dabar atsimenu,buvo burokeliu sriuba.ji sedejo priesais mano staleli(nes as padejau kitiems vaikams).tai ji tiek grudo tai mergaitei ta sriuba,kad si nespejo nei ryti nei kramtyti,pradejo gaudyti ora,tada ji trenke jai per nugara,kol galiausiai si visa savo skrandzio turini padejo ant zemes.buvo tikrai labai baisu!!!!!as tik sakau ka as maciau,bet jei tavo vaikiukas noriai eina i darzeli,tai matyt jis vienas is numyletiniu toj grupej  rolleyes.gif

g.gif siaubas sunku patiket blink.gif O tai kiek tai mergytei buvo ir gal varda atsimeni g.gif O berniukas grazus buvo tai lyg Armonas gerai nepamenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 26, 14:44)
g.gif siaubas sunku patiket  blink.gif O tai kiek tai mergytei buvo ir gal varda atsimeni  g.gif O berniukas grazus buvo tai lyg Armonas gerai nepamenu  ax.gif

jo jo Armonas!!!!jo toks grazus vaikutis.tai mergaitei tiksliai dabar nepasakysiu bet buvo apie 1,5 metukai gal net maziau,kad dar sunkiai vaiksciojo.tikrai buvo baisu ziuret,kai paliktus vaikus ji tasydavo ir sakydavo ko cia bliauni ir t.t.o jie maziukai,juk jiems pirmoji gyvenimo patirtis atsiskirti nuo mamos ar tecio visai dienai.tai ka jie prisimins apie darzeli?mano nuomone taip buvo traumuojami vaikai.kita vertus,kai as ten dirbau,tai ji is vis iseidavo is grupes kazkur iki pietu.as viena budavau su tokiais maziukais vaikais,kurie ir su pampersais vaiksciojo ir verkdavo ir t.t.zodziu,ta Malvina kai turejo asistente tai nei karto nepakeite nei vieno pamperso,tik vis stumdavo man pro duris vaikus sakydama "sekantis".po to kai as isejau,tai buvo prieme kazkokia kita,bet ji isdirbo dar maziau nei as.tokios tokeles matai.
Atsakyti
Nezinau ka ir pasakyt g.gif Vadinasi ji pasikeite, bent jau as taip galvoju nes tikrai mano 2.gif labai daug ko ismokino, o tai rodo kad su vaikais elgtis moka, sugeba juos sudominti ir t.tt todel as esu labai dekinga siai aukletojai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 26, 15:16)
Nezinau ka ir pasakyt  g.gif Vadinasi ji pasikeite, bent jau as taip galvoju nes tikrai mano  2.gif labai daug ko ismokino, o tai rodo kad su vaikais elgtis moka, sugeba juos sudominti ir t.tt  todel as esu labai dekinga  siai aukletojai ax.gif

dziaugiuosi,kad tavo lelius ten eina noriai.kita vertus del ismokino,tai zinok,kad cia ne tik aukletojos nuopelnas,nes vaikai mokosi ir vieni is kitu.bet noreciau tiketi,kad butent ji tavo vaikiuka ismoke daugelio dalyku.sekmes jums pas Malvina.
Atsakyti
QUOTE(lituanita23 @ 2007 10 26, 15:25)
dziaugiuosi,kad tavo lelius ten eina noriai.kita vertus del ismokino,tai zinok,kad cia ne tik aukletojos nuopelnas,nes vaikai mokosi ir vieni is kitu.bet noreciau tiketi,kad butent ji tavo vaikiuka ismoke daugelio dalyku.sekmes jums pas Malvina.

Mes jau nebe pas ja , nes isaugom jau lopseli ax.gif Dabar jau darzelio grupej blush2.gif
Atsakyti
[quote=Karablikas,2007 10 26, 15:38]
Mes jau nebe pas ja , nes isaugom jau lopseli ax.gif Dabar jau darzelio grupej blush2.gif
dziaugiuosi dar labiau wink.gif o kokia grupe lankot?
Atsakyti