Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

Na o as nusivylaiu labai sio darzelio kai kuriom darbuotojom g.gif Si kart labai rimtai g.gif
Susidariau nuomone, kad pedagogai labai drasiai kalba tai ka nori, jokio diskretiskumo schmoll.gif Aciu dievui nors grupes aukletojom galiu pasitiketi, kuo isitikinau po pokalbio, bet stai kitos tai doh.gif
Tai stai moterys jai nenorite, kad apie jusu vaika butu lojama ant kiekvieno kampo, laikykit liezuvius prikandusios, ir dar niekad nesutikit, kad jusu vaikas butu kazkieno apziurimas, nes visa tai suzinos visi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karablikas: 10 spalio 2007 - 20:03
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 10, 21:01)
Na o as nusivylaiu labai sio darzelio kai kuriom darbuotojom  g.gif Si kart labai rimtai  g.gif
Susidariau nuomone, kad pedagogai labai drasiai kalba tai ka nori, jokio diskretiskumo  schmoll.gif Aciu dievui nors grupes aukletojom galiu pasitiketi, kuo isitikinau po pokalbio, bet stai kitos tai  doh.gif
Tai stai moterys jai nenorite, kad apie jusu vaika butu lojama ant kiekvieno kampo, laikykit liezuvius prikandusios, ir dar niekad nesutikit, kad jusu vaikas butu kazkieno apziurimas, nes visa tai suzinos visi  unsure.gif


bet toks nekonkretus pasakymas man labiau panašus į asmeniškumus, o ne į argumentuotą nuomonę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 10, 22:01)
Na o as nusivylaiu labai sio darzelio kai kuriom darbuotojom  g.gif Si kart labai rimtai  g.gif
Susidariau nuomone, kad pedagogai labai drasiai kalba tai ka nori, jokio diskretiskumo  schmoll.gif Aciu dievui nors grupes aukletojom galiu pasitiketi, kuo isitikinau po pokalbio, bet stai kitos tai  doh.gif
Tai stai moterys jai nenorite, kad apie jusu vaika butu lojama ant kiekvieno kampo, laikykit liezuvius prikandusios, ir dar niekad nesutikit, kad jusu vaikas butu kazkieno apziurimas, nes visa tai suzinos visi  unsure.gif

O galima konkrečiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2007 10 10, 21:17)
bet toks nekonkretus pasakymas man labiau panašus į asmeniškumus, o ne į argumentuotą nuomonę  g.gif

Nematau jokio asmeniskumo schmoll.gif Na nebent tai, kad liecia mano vaika unsure.gif Argumentuotos nuomones su visomis smulkmenomis cia pasakoti negalima, nes dar siandien suzinos visas darzelis doh.gif
Galiu pasakyti tik tiek, kad bet kokios vaiku bedos ir t.tt kurios turetu liktu tik tarp keliu tuo suinteresuotu zmoniu, pasklinda po visa darzeli doh.gif plius paskutine informacija ateina gerokai pagrazinta ir sokiruojanti doh.gif
Tai ir argumentuoju, kad pedagogai lygiai taip pat kaip ir gydytojai ir t.tt turi buti diskretiski ir neapkalbineti zmoniu, nes informacija kuria jie gauna turi taip ir likti tik tarp tam tikru ta sriti ismananciu zmoniu, bet nepasklisti po visa kolektyva blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 10, 21:01)
ir dar niekad nesutikit, kad jusu vaikas butu kazkieno apziurimas unsure.gif
O kas apžiūrėjo Jūsų vaiką? blink.gif
Kiek žinau, buvo tik ortopedas, bet apžiūrėjo tik tuos vaikus, kurių tėvai buvo pasirašę sutikimą. unsure.gif
Beje, pagal poreikį, nemokamai pagamintos liemenės laikysenos korekcijai, supinatoriai pilnapadžiams. Manau, padaryta labai didelė paslauga kai kuriems tėveliams mirksiukas.gif . Jokios registracijos, eilių, laiko gaišimo, kelionės išlaidų mirksiukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2007 10 11, 20:08)
O kas apžiūrėjo Jūsų vaiką?  blink.gif
Kiek žinau, buvo tik ortopedas, bet apžiūrėjo tik tuos vaikus, kurių tėvai buvo pasirašę sutikimą.  unsure.gif
Beje, pagal poreikį, nemokamai pagamintos liemenės laikysenos korekcijai, supinatoriai pilnapadžiams. Manau, padaryta labai didelė paslauga kai kuriems tėveliams  mirksiukas.gif . Jokios registracijos, eilių, laiko gaišimo, kelionės išlaidų  mirksiukas.gif ...

Teisybė drinks_cheers.gif Maniškis kaip tik sirguliavo,tai sesė nuvedė jį ortopedo apžiūrai ir gavo parlėkt atgal,nes be tėvelių parašo neapžiūrynėjo smile.gif Ir supinatorius padarė tikrai nemokamai thumbup.gif Prieš porą metų visa tai darėm klinikoj ir aišku mokamai ax.gif
Kas dėl apžiūrėjimo,juk visad reikalauja parašo-nenori,kad apžiūrėtų,nepasirašai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(x failai @ 2007 10 11, 22:35)
Teisybė drinks_cheers.gif Maniškis kaip tik sirguliavo,tai sesė nuvedė jį ortopedo apžiūrai ir gavo parlėkt atgal,nes be tėvelių parašo neapžiūrynėjo smile.gif  Ir supinatorius padarė tikrai nemokamai thumbup.gif Prieš porą metų visa tai darėm klinikoj ir aišku mokamai ax.gif
Kas dėl apžiūrėjimo,juk visad reikalauja parašo-nenori,kad apžiūrėtų,nepasirašai mirksiukas.gif

Jus manes tiesiog nesupratot doh.gif Apziureti ir skleisti informacija yra du skirtingi dalykai, kodel ta diagnoze zino visas darzelis, kuri kaip sugedes telefonas tokio grazumo, kad blink.gif doh.gif Ir zmones kurie nieko bendra su tuo neturi, kur diskretiskumas ar neber jau apie ka kalbeti blink.gif Kodel del to turi kenteti vaikas, kai pedagoges prisiklausiusios pletku iskiria tavo vaika is kitu, nes gal to ar ano jam daryt negalima doh.gif Nes gi kaskur girdejo, kad gydytojas pasake ta ar ana blink.gif
Kaip man jaustis, kaip parduotuveje mane sustabdo kazkokio vaiko mama, kuria matau pirma kart gyvenime ir reiskia man uzuojauta del mano vaiko ligos, apie kuria net girdejus nesu blink.gif Nes ji matai girdejo, kad ortopedas nustate taip ir taip doh.gif Tai paaiskinkit man kaip ji gali zinoti ka ten prirase tas ortopedas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karablikas: 12 spalio 2007 - 10:34
QUOTE(Karablikas @ 2007 10 12, 11:15)
Kaip man jaustis, kaip parduotuveje mane sustabdo kazkokio vaiko mama, kuria matau pirma kart gyvenime ir reiskia man uzuojauta del mano vaiko ligos, apie kuria net girdejus nesu  blink.gif Nes ji matai girdejo, kad ortopedas nustate taip ir taip  doh.gif Tai paaiskinkit man kaip ji gali zinoti ka ten prirase tas ortopedas  g.gif


nu jo, čia jau negražu verysad.gif bet nemanau kad čia darželio problema verysad.gif čia jau žmonių nesupratingumas. Gaila kad tai įvyko.
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2007 10 12, 12:43)
nu jo, čia jau negražu  verysad.gif bet nemanau kad čia darželio problema  verysad.gif čia jau žmonių nesupratingumas. Gaila kad tai įvyko.

Tai as nesakau, kad kalti visi ir t.tt Kalbu tik apie tuos zmones kurie tiesiogiai prieina prie informacijos, bet veliau nesugeba laikyt liezuvio uz dantu ir dalinasi ispudziais su visais. Juk jai pedagogai butu diskretiski ta mama nieko nezinotu, nes tai jos visiskai neliecia, kaip ir kitu su tuo nesusijusiu zmoniu unsure.gif
Atsakyti
nu va, dabar man bedu iskilo...
persirgom angina, gerem antibijotikus, sedejom namie. praeita sav isbere vaikui pilva ir nugaryte, as maniau, kad nuo vaistu. bet kai vakar pasake, kad pirmadieni be pazymos (kad berimas neuzkreciamas) i darza nepriims, susizgribau ir nulekem pas gydytoja. kadangi musiske nedirbo, mus nusiunte pas kita. paeme kraujo, apziurejo- atsakymas- berimas yra ligos pasekme, iki pirmadienio tikrai praeis, jis tikrai ne infekcinis, zodziu, neuzkreciamas, bet jokios pazymos man nerase, nes nesuprato, ko cia is manes tam darzelyje nori...tai ka mums dabar daryti- vaikas nebeisbertas, nejau jo tikrai nepriims pirmadieni i darzeli? as sakau, jei duociau telefonus tu gydytoju, kurios mus apziurejo, gal sesele pasiskambintu ir issiaiskintu, kad taip buna-, kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 10 13, 10:50)
nu va, dabar man bedu iskilo...
persirgom angina, gerem antibijotikus, sedejom namie. praeita sav isbere vaikui pilva ir nugaryte, as maniau, kad nuo vaistu. bet kai vakar pasake, kad pirmadieni be pazymos (kad berimas neuzkreciamas) i darza nepriims, susizgribau ir nulekem pas gydytoja. kadangi musiske nedirbo, mus nusiunte pas kita. paeme kraujo, apziurejo- atsakymas- berimas yra ligos pasekme, iki pirmadienio tikrai praeis, jis tikrai ne infekcinis, zodziu, neuzkreciamas, bet jokios pazymos man nerase, nes nesuprato, ko cia is manes tam darzelyje nori...tai ka mums dabar daryti- vaikas nebeisbertas, nejau jo tikrai nepriims pirmadieni i darzeli? as sakau, jei duociau telefonus tu gydytoju, kurios mus apziurejo, gal sesele pasiskambintu ir issiaiskintu, kad taip buna-, kaip manot?



manau, kad cia daktares neteisios... tokia tvarka turi buti visuose darzeliuose - jums tiesiog turejo israsyti pazyma, kad vaikas yra sveikas ir gali lankyti darzeli - pati esu ne karta tokia pazyma nesusi tik del to, kad pvz. buvom isvyke ...
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 10 13, 10:50)
gerem antibijotikus, ...  isbere vaikui pilva ir nugaryte, ... pasake, kad pirmadieni be pazymos (kad berimas neuzkreciamas) i darza nepriims,
Auklėtojoms galėjo kilti įtarimų dėl vėjaraupių g.gif . Jos privalo nepriimti(!) išbertų vaikų. O gydytoja, kaip minėjo Peperoni, tikrai galėjo parašyti pažymėlę, kad bėrimas neužkrečiamas, vaikas darželį lankyti gali.
Jei pirmadienį bėrimas bus išnykęs, veskite vaiką, darže yra slaugos administratorė, kuri įgaliota spręsti panašias problemas. mirksiukas.gif
Atsakyti