Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

QUOTE(Eugute @ 2007 09 06, 17:03)
1. Meda viena maitino ji  biggrin.gif  kol mes lakstem prie kitu smile.gif
2.pries einant i lauka ir Dominykas pradejo verkslent..

nu geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
vadinasi tikrai turi priprasti. Rytoj mociute sake irgi tik atves ir paliks is karto ax.gif
2. o jus jau ir i lauka ejote? kasip susitvarkete su tiek pipiriuku? man net sunku isivaizduoti smile.gif

QUOTE(sandralape @ 2007 09 06, 18:39)
Paskaičiau ir taip juokas paėmė, kuri Meda čia taip maitina smile.gif Ar tik nebus mano didžioji?

saunuole tavo Meda, rupestinga mergaite biggrin.gif gal susidraugaus abu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(unte @ 2007 09 06, 21:20)
todel as savo kinderi dar nutariau namie palaikyt, kad jam mazesnis stresas butu kol ten dar daug asareliu.
Labai teisingai nutarei! thumbup.gif
Atsakyti
neseniai mano darzelyje uzdare savaitine grupe. ir kai pasiskambinau i si darzeli man pasake kad vietu nera. deja suzinojau nemalonu dalyka kad norint gauti vieta siame darzelyje reikia duoti kysi. tad nors ir gerai ten rupinasi vaikais bet valdzia deja prasta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(padargele @ 2007 09 07, 20:06)
neseniai mano darzelyje uzdare savaitine grupe. ir kai pasiskambinau i si darzeli man pasake kad vietu nera. deja suzinojau nemalonu dalyka kad norint gauti vieta siame darzelyje reikia duoti kysi. tad nors ir gerai ten rupinasi vaikais bet valdzia deja prasta verysad.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu nepyk - bet tikrai prajuokinai lotuliukas.gif

Gandu tokiu - apie visus darzelius girdejau... deja situacija yra tokia - kad vietu tikrai ner - mes uzsirasem pries kokius 1,5 metu - kai atnesem dokumentus - sake, kad visos grupes jau suformuotos.... ax.gif taip, kad ne visada kysiai viska lemia....
Atsakyti
QUOTE(padargele @ 2007 09 07, 20:06)
norint gauti vieta siame darzelyje reikia duoti kysi.
Kiek? Kam? Kokį? blink.gif
Ar nepagalvojai, kad tie pinigai gali būti skirti naujam grupės kilimui, ant kurio Tavo vaikas sėdės, žaislams, galų gale, tualetiniam popieriui pirkti!
Sėdėk namie, ir valdžia bus gera! lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=padarge suzinojau nemalonu dalyka kad norint gauti vieta siame darzelyje reikia duoti kysi.

Nezinau mus prieme i si darzeli ir be jokio kisio.Klopedija o is kur tu taip viska zinai apie si darza ,gal tavo vaikutis i ji eina?
Atsakyti
QUOTE
unte,2007 09 08, 17:34
Klopedija o is kur tu taip viska zinai apie si darza ,gal tavo vaikutis i ji eina?
Naaaa, kaip čia pasakius g.gif ...
Mano vaikutis jau didelis. Galima sakyti, kad daug ką pažįstu šiame darželyje. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(padargele @ 2007 09 07, 19:06)
neseniai mano darzelyje uzdare savaitine grupe. ir kai pasiskambinau i si darzeli man pasake kad vietu nera. deja suzinojau nemalonu dalyka kad norint gauti vieta siame darzelyje reikia duoti kysi. tad nors ir gerai ten rupinasi vaikais bet valdzia deja prasta verysad.gif

nesupratau blink.gif Cia apie "Zingsnelio" valdzia kalaba??? blink.gif
mes neneseme jokio kysio schmoll.gif , o uzsiraseme kovo menesi...manau tu klaidingai viska supratai
Atsakyti
QUOTE(Birgitte @ 2007 09 09, 12:43)
nesupratau blink.gif Cia apie "Zingsnelio" valdzia kalaba??? blink.gif
mes neneseme jokio kysio schmoll.gif , o  uzsiraseme kovo menesi...manau tu klaidingai viska supratai

o kas kišių nemegsta a????
o šiaip,tai galiu pasakyti, kai ejau užrašineti savo sūneną į šį darželį tai tikrai nedaviau nei aš kišio, nei sesuo, nei jos vyras mirksiukas.gif tikra neteisybe, jei yra ten vietų tikrai priima be problemos, o jei eiles esamos tai tenka ir palaukti mirksiukas.gif tad bukime toleantiškos ir per kitus nelipkime, kurips užsirašiuosios iš anksčiau į daržiuką vaikiukus bigsmile.gif
Atsakyti
pirmakart girdziu apie kysius
kiek zinau, sitam darzelyje dar buna vietu , kai kitur jau uzkimsti.
mes irgi be problemu uzsirasem vasario men ir dabar einam pas tuos pacius eziukus smile.gif
kol kas labai patenkinta as, kaip Didysis Po nezinau, tikiuos, kad jam irgi neblogai biggrin.gif
Atsakyti
paie kyšius ir aš buvau girdėjusi, bet nenešiau, o užrašiau į šį darželį balandžio pabaigoje ir patekom thumbup.gif thumbup.gif

o vakar man paskambino iš Rasytės darželio ir pranešė, kad atsirado vieta, ale kad jau keliaujam į Žingsnelį, tai atsisakiau ax.gif

maniškė jau ne tik sloguoja, nors sloga jau į pabaigą, bet šiandien ir kosėti pradėjo, šią savaitę pas ežiukus neisim, o vaikas nori, kiekvieną dieną sako, kad nori pas lelias ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 09 11, 18:02)
pirmakart girdziu apie kysius
kiek zinau, sitam darzelyje dar buna vietu , kai kitur jau uzkimsti.
mes irgi be problemu uzsirasem vasario men ir dabar einam pas tuos pacius eziukus smile.gif
kol kas labai patenkinta as, kaip Didysis Po nezinau, tikiuos, kad jam irgi neblogai biggrin.gif

ziuriu cia jau visa eziuku grupe baigia susirinkti bigsmile.gif Dominykas irgi jau ne taip verkia rytais, nors namie elgesys labai pasikeites. rodo daug kaprizu, verkia neaisku del ko, blogiau miega...vistiek stresas vaikui, bet ka padarysi pripras rolleyes.gif


QUOTE(Ewute @ 2007 09 12, 13:46)
o vakar man paskambino iš Rasytės darželio ir pranešė, kad atsirado vieta, ale kad jau keliaujam į Žingsnelį, tai atsisakiau ax.gif

maniškė jau ne tik sloguoja, nors sloga jau į pabaigą,

man irgi paskambino is rasytes darzelio, bet atsisakiau. normali eziuku grupe ir aukletojos malonios, nera ko blaskytis drinks_cheers.gif
o del slogos, siandien ziuriu ir maniskis ciaudi, matyt sloga cia pat doh.gif
Atsakyti