Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

QUOTE(Eugute @ 2007 09 04, 20:03)
viskas tikrai susitvarkys smile.gif aisku skaudu matyti ar girdet savo vaika verkianti, bet cia adaptacija, vieniems ji lengvesne kitiems sunkesne...As ta pati patyrus esu wink.gif


ir as manau, kad susitvarkys viskas rolleyes.gif rytoj dar pati atvesiu Dominyka, o ketvirtadieni ir penktadieni turbut mociute, nes jau dirbti turiu pradeti...gaila, kad musu grupe tik nuo 7.30 dirba, man jau 8 reikia darbe buti, tai niekaip pati nespesiu...ech, bet ka padarysi ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ir pazystamų vardų čia radau thumbup.gif Norėjau paklaust,jei aš saviškę mažiukę leisu nuo pavasario į lopšelį,irgi į Ežiukų grupę papulsim g.gif bigsmile.gif
Sadi,kaip sekas tavo mazgei lopšelyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,norejau paklausti o mus priims i darzeli.Mes einam i darzeli ,bet jis tolokai ,o mes dabar gyvenam Jotvingiu g.tai mums butu patogiau,kol gyvenom kitur buvo gerai ,o dabar vezti i Tvirtoves aleja tolokai.
Atsakyti
QUOTE(unte @ 2007 09 05, 21:51)
Sveikos,norejau paklausti o mus priims i darzeli.
Prašom užsukt į darželį pas direktorę. Tik ji sprendžia šiuos klausimus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes siandien buvom darzeli ,nuo spalio men. zygiuosim i si darzeli.Direktore paliko labai gera ispudi ,maloni moteris. Mes eisim i voveriuku grupe ,gal kas lanko sia grupe ,kaip aukletojos?mes buvom nueje tai nieko pasirode.
Atsakyti
Eugute, gal gali papasakoti kaip Dominykui siandien sekesi. Mociute ir nuvede ir pasiime, bet man vistiek labai rupi...Darijos tetis sake, atseit su kiekviena diena vis geriau smile.gif
tai pat rytoj as irgi negalesiu nuvesti ir pasiimti Dominyko, bet i susirinkima ateisiu...jis bus 17 val musu grupeje?
Atsakyti
QUOTE(Birgitte @ 2007 09 06, 17:48)
Eugute, gal gali papasakoti kaip Dominykui siandien sekesi. Mociute ir nuvede ir pasiime, bet man vistiek labai rupi...Darijos tetis sake, atseit su kiekviena diena vis geriau smile.gif
tai pat rytoj as irgi negalesiu nuvesti ir pasiimti Dominyko, bet i susirinkima ateisiu...jis bus 17 val musu grupeje?

Visai neverke jis ir pavalge pusrycius, Meda viena maitino ji biggrin.gif kol mes lakstem prie kitu smile.gif kaip zinia siandien pas mus buvo iki pietu koncertai... tai paskui pries einant i lauka ir Dominykas pradejo verkslent..bet taip su kiekviena diena jis geriau... ir pietus suvalge kiek maciau (nes tuo metu as Aureja migdziau).O susirinkimas bus 17val grupeje
Atsakyti
QUOTE(unte @ 2007 09 06, 17:37)
Mes eisim i voveriuku grupe ,gal kas lanko sia grupe ,kaip aukletojos?mes buvom nueje tai nieko pasirode.
Nieko pasirodė? blink.gif Ohoho! Kokia grupė! thumbup.gif Grupė, miegamasis tik ką po remonto, tualetai, prausykla dar nebaigti, bet greit pabaigs. Žodžiu, patalpos liux. thumbup.gif
Auklėtojos rūpestingos, atidžios, ramios (kas yra itin svarbu vaikų psichologinei savijautai). Auklėtojos padėjėja taip pat labai užsiima su vaikais, nors į jos pareigas tai neįeina.
Dauguma vaikų - naujokai, todėl kol kas grupėje nemažai chaoso (ašarų, ožių ir pan.), bet tai praeina per mėnesį-du.
Žodžiu, džiaukis, kad patekai, ir ruošk vaiką darželiui mirksiukas.gif . Sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2007 09 06, 19:03)
Visai neverke jis ir pavalge pusrycius, Meda viena maitino ji  biggrin.gif  kol mes lakstem prie kitu smile.gif kaip zinia siandien pas mus buvo iki pietu koncertai... tai paskui pries einant i lauka ir Dominykas pradejo verkslent..bet taip su kiekviena diena jis geriau... ir pietus suvalge kiek maciau (nes tuo metu as Aureja migdziau).O susirinkimas bus 17val grupeje


Paskaičiau ir taip juokas paėmė, kuri Meda čia taip maitina smile.gif Ar tik nebus mano didžioji?
Atsakyti
QUOTE(unte @ 2007 09 06, 16:37)
Mes siandien buvom darzeli ,nuo spalio men. zygiuosim i si darzeli.Direktore paliko labai gera ispudi ,maloni moteris. Mes eisim i voveriuku grupe ,gal kas lanko sia grupe ,kaip aukletojos?mes buvom nueje tai nieko pasirode.

Aukletojos tai labai super thumbup.gif su viena mes draugaujam nuo lopselio ir labai grupe grazi wub.gif susitiksim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralape @ 2007 09 06, 19:39)
Paskaičiau ir taip juokas paėmė, kuri Meda čia taip maitina smile.gif Ar tik nebus mano didžioji?

Taip taip butent Jusu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2007 09 06, 19:06)
Nieko pasirodė?  blink.gif Ohoho! Kokia grupė!  thumbup.gif Grupė, miegamasis tik ką po remonto, tualetai, prausykla dar nebaigti, bet greit pabaigs. Žodžiu, patalpos liux.  thumbup.gif
Auklėtojos rūpestingos, atidžios, ramios (kas yra itin svarbu vaikų psichologinei savijautai). Auklėtojos padėjėja taip pat labai užsiima su vaikais, nors į jos pareigas tai neįeina.
Dauguma vaikų - naujokai, todėl kol kas grupėje nemažai chaoso (ašarų, ožių ir pan.), bet tai praeina per mėnesį-du.
Žodžiu, džiaukis, kad patekai, ir ruošk vaiką darželiui  mirksiukas.gif . Sėkmės!  4u.gif

Ne as ne apie grupe snekejau o apie aukletoja kad nieko is pirmo karto pasirode, o kad remontas tai pati maciau ir direktore sake.O kad visi naujokai tai direktore irgi pasake todel as savo kinderi dar nutariau namie palaikyt,kad jam mazesnis stresas butu kol ten dar daug asareliu. O siaip mane labai pradziuginot papasakoja tiek gero apie grupe. biggrin.gif
Atsakyti