Įkraunama...
Įkraunama...

Triratukas ar dviratukas

QUOTE(Jutkė @ 2013 03 12, 17:25)
O kas jame gali barsket? g.gif Man atrodo cia ratai tai neplasmasiniai? g.gif Man tik va idomu ar mes pasieksim pedalus?kokio amziaus jus ji matavotes?

Nu zinokit barska tie metalai, o tiksliau tas uzsilipimas. Ratai neplastmasiniai, bet kazkokie kieti. Ugis buvo apie metra, ant zemiausios sedynes pasieke, bet nepamine. Labai jau sunkiai minasi kai pedalai ant priekinio rato. Nusipirkom trirati su grandine.
Atsakyti
QUOTE(Baisa. @ 2013 03 12, 18:38)
Nu zinokit barska tie metalai, o tiksliau tas uzsilipimas. Ratai neplastmasiniai, bet kazkokie kieti. Ugis buvo apie metra, ant zemiausios sedynes pasieke, bet nepamine. Labai jau sunkiai minasi kai pedalai ant priekinio rato. Nusipirkom trirati su grandine.




Aciu uz info 4u.gif mes sedom parduotuvej ant keliu dviratuku sedo ir is kart myne ale jie toki mazi dar pora men ir kelieniais rankenas sieks doh.gif Tie kettler ir mazi toki atrodo unsure.gif O dauguma cia ju ir su plasmasiniais ratais tai jau lauke tarskalas is vis doh.gif Man sis modelis butent ir grazus su ta pakopele biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutkė: 12 kovo 2013 - 17:46
mamos, kokiose parduotuvese Vilniuje galima realiai paziureti balansiniu dviratuku? smile.gif

ir tie kurie skirti nuo 2m idomu kokio aukscio buna, maniske mergyte 85cm idomu ar pasiektu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilva @ 2003 05 28, 21:17)
Tai kaip, Rykute, taviškiui sekasi ant dviratuko sėdėt? Aš vat irgi galvoju, gal gimtadieniui dviratuką (triratuką)? Va mačiau vienoj parduotuvėj mažą dviratuką su tais šoniniais ratukais ir, kas mums pradžiai labai reikalinga būtų, pridėta gale rankena, kad stumt galėtum. Bet kas labiausiai nuvylė, tai kad patys ratai ne guminiai, o kažkokie plastikiniai  :smile.gif ohmy.gif ohmy.gif Tai su tokiu dviračiu, ko gero, tik kokiam stadione su minkšta danga važinėt  :smile.gif
Gal vilnietės žino, kur didesnis dviratukų pasirinkimas?




Mes pirkome internetinei parduotuvei. Vilniuje ir pravaziuoti leidzia, vaikas "pamatuoja". Dviraciai ne plastmasiniai:) garantija duoda.
Atsakyti
Gal kas turit balansinį dviratuką Milly mally Duplo:
http://pigu.lt/vaika...981#mid=2623460?

Ar tvirtas, ar patogus vaikui?
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2013 03 13, 14:23)
mamos, kokiose parduotuvese Vilniuje galima realiai paziureti balansiniu dviratuku? smile.gif

ir tie kurie skirti nuo 2m idomu kokio aukscio buna, maniske mergyte 85cm idomu ar pasiektu g.gif


Nesenai maciau Mazylio ratuose (Pasilaiciuose) balansiniu dviratuku. Ten tikrai galesit pasimatuoti smile.gif
Atsakyti
Dar OZE yra priesais Prisma mediniu zaisliuku parduotuveje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga000: 03 balandžio 2013 - 09:45
QUOTE(Rokiukas @ 2013 02 25, 12:23)
Musu 2,5 m. sunelis nesiskira su FIRST BIKE balansiniu. Labai patentinti: patogus, lengvas, saugus. Padangos tai pripuciamos (geriau rinktis su pripuciamom, jei tuo dviratuku naudosis veliau ir antras mazylis, ilgiau tarnaus, nei kauciukinis)

kas turit FIRST BIKE balansnį dviratuką ax.gif
žinau yra 2 rūšys:
•STREET modelis turi pripučiamas padangas su TREX raštais (kaip treko dviračių)
•CROSS modelis turi pripučiamas padangas su stambiais raštais kaip kalnų dviračiuose, todėl dviratukas smagiai riedės ir neasfaltuotais, nelygiais keliais

ar tikrai užtenka tų TREX raštų mūsų duobėtais keliais g.gif
Atsakyti
QUOTE(zibba @ 2013 01 21, 16:08)
Jei kam idomu geras straipsnis apie balansinius dvirtukus
balansiniai dviratukai

Tik apie kauciukines padangas nieko nepaaiskinta , idomu ar jos labai kietos. Hudora taip pat su kuciukinem padangom .
Kas turi siuos dviratukai hudoros atsiliepkit  4u.gif  4u.gif ar nesigaili kad nepirko su pripuciamais , kadangi aisku kad jie minkstensi vazinejimui ir vaiko stuburui geriau.


turim vieną dviratuką medinį su pripučiamais ratais, o kitą metalini su kaučiukiniais ratais. Aš visgi pasisakau už kaučiukines padangas, riedėjimui labai didelės reikšmės nesudaro, o pripučiami ratai duoda didesnį svori dviratukui, taip pat pripučiamą padangą jau du kartus teko klijuoti. Medinis dviratukas gerai tuo kad priekinis ratas nesiskersuoja, pavyzžiui įvažiavus į kokią duobutę neužsiskersuoja vairas. Bet, ant medinuko matosi kiekvienas numetimas ant asfalto smile.gif
Atsakyti
Mes labai patenkinti balansiniu dviraciu. Pirkome sita grazuoli Lekia maniske jau nesiremdama kojomis-puikiai laiko lygsvara. jai dabar 4 metukai. Pries pusmeti neisdriso ant jo atsisesti, o dabar mylimiausia dvirke thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi toki turim. Pats geriausias is visu bandytu. Sunus lekia kaip vejas biggrin.gif
Atsakyti
Mano beveik 4metis apsiejo be 3ratuko, turim balansini 4u.gif
Atsakyti