Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

[quote=torika,2008 07 09, 11:54]
[quote=Nome,2008 07 09, 00:22]
Nelabai supratau, kas jums neaišku g.gif . Kokie formalumai, ir ką turi tirti PPT?
Papildyta:

PPT tai Pedagogų - Psichologų Taryba. O tyria jie vaiko pasiruosima mokyklai, dabar kaip man aiskino jų isvados yra butinos, norint anksciau ( nuo 6) metų leist i mokyklą
[/quote]
lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš šitą kuo puikiausiai išmanau, esu netgi tikrinusi PPT veiklą. Aš klausiau kas jums neaišku lotuliukas.gif
Atsakyti
As manau, kad geriau leisti vaika i mokykla nuo 6.5 netik pagal pasiruosima, bet ir pagal tai, kad jei nuo 7.5 tai jis mokykla baigs 20-ties , o tai nemanau, kad yra gerai g.gif , kolkas manau taip, o kaip bus po pusmecio tada vel parasysiu ar pasikeite nuomone ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiesa, torika, tik dabar įdėmiau pamačiau, kaip iššifravote PPT lotuliukas.gif
Tai yra Pedagoginė psichologinė tarnyba (ne taryba). Pirmieji 2 žodžiai irgi ne taip parašyti cool.gif
Papildyta:
QUOTE(raketa @ 2008 07 09, 15:22)
jis mokykla baigs 20-ties

19-os, ir tai ne visi (tik tie, kuriems iki gegužės bus suėję 19) mirksiukas.gif
Atsakyti
19-os, ir tai ne visi (tik tie, kuriems iki gegužės bus suėję 19) mirksiukas.gif
[/quote]
Jeigu as saviski leisiu nuo 7.5 tai jau ziema jam bus 8, o mokslai tai 12 metu trunka, taigi ir bus 20, o tai jau tikrai ne jaunuolis blush2.gif , manau, kad kuo vyresnis tuo sunkiau suziureti, taigi manau, kad geriau leisti truputi anksciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(raketa @ 2008 07 10, 09:35)
Jeigu as saviski leisiu nuo 7.5 tai jau ziema jam bus 8, o mokslai tai 12 metu trunka, taigi ir bus 20, o tai jau tikrai ne jaunuolis blush2.gif , manau, kad kuo vyresnis tuo sunkiau suziureti, taigi manau, kad geriau leisti truputi anksciau  unsure.gif

Na keistai jūs vis tiek skaičiuojate. Man tai niekaip nesiguna 20 metų.
Na nebent antriems metams liktų lotuliukas.gif
Atsakyti
8+12=20 visa matematika user posted image
Atsakyti
į pirma klasę eina tie, kuriems kalendoriniais metais sueina 7. 7+12 = 19
Atsakyti
O kai kam ir 19,5 ar 18,5 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2008 07 10, 13:06)
į pirma klasę eina tie, kuriems kalendoriniais metais sueina 7. 7+12 = 19

QUOTE(torika @ 2008 07 10, 13:41)
O kai kam ir 19,5 ar 18,5 mirksiukas.gif

Būtent, bet raketa kažkaip kitaip skaičiuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Raketa 7,5 iskart apvalina iki 8 smile.gif
Atsakyti
Niu va jus ir teisios, maniskis tikrai baigs 19 blush2.gif ,astaip pergyvenu, kad net pamirsau kaip skaiciuoti reik ax.gif , sorry user posted image
Atsakyti
Na musu mazgiui dar tik 10men, bet as jau masciau, kada cia ji reikes i molykla leisti, nes gimes jis rugsejo 5diena, tai arba beveik sesiu ar beveik septyniu metu. Aisku, neisivaizduoju, kaip galvosiu, kai ateis laikas i mokykla eit, bet kolkas manau, leisciau 6m. biggrin.gif
Atsakyti