Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

Mes siemet iseisim i 1-ma klase, vaikui bus 7,5 metu. Pilnai skaito, raso, skaiciuoja ir visa darzelio grupe iseina kartu, neisskirstem ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 06 19, 14:14)
Šiandien, direktorės parekomenduotos, darėmės testą pačioj mokykloj (primenu, kad PPT rekomendaciją pradiniam ugdymui parašė teigiamą). Anot direktorės: "su užduotim susitvarkė puikiai, nieko prikišt negaliu, bet ji tokia mažytė....".  lotuliukas.gif Jei ką, dukros ūgis 124cm - koridoriuj kaip tik buvo būsimasis pirmokas, tai gal centimetru mažesnė maniškė už jį. smile.gif
Tai, žodžiu, direktorė davė pusvalandį pašnekėti, pagalvoti ir apsispręsti. Ji pati neleistų, bet, matyt, testo rezultatai įtikino, kad branda pakankama. Tai mes šnekėjom šnekėjom ir dukra vienareikšmiškai nusprendė, kad į mokyklą nori. Tai ir užsirašėm.  smile.gif


Tikrai aukšta, maniškė būsima pirmokėlė 120 cm. Rugsėjį jai bus 6 m. 7 mėn. Skaito, skaičiuoja be problemų, tai ko neišleist į mokyklą. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutas: 21 birželio 2008 - 16:36
Aš tai savo neleidau 6,5 metų, nusprendžiau, kad tegu dar pažaidžia ir esu savo sprendimu labai patenkinta, nes vaikas per tą laiką prinoko mokslams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimfa* @ 2008 06 21, 21:56)
Aš tai savo neleidau 6,5 metų, nusprendžiau, kad tegu dar pažaidžia ir esu savo sprendimu labai patenkinta, nes vaikas per tą laiką prinoko mokslams  biggrin.gif

Aš irgi būčiau taip darius, nes pati ėjau į mokyklą 7 su puse, mokiausi puikiai, mokykla būdavo šventė , o ne vargas kaip mano klasiokams. Mano vaikučiams nerteikia spręsti dialemos kada eiti, nes visi gimę taip, kad eitų į mokyklą 7 metų.
Atsakyti
Mes turim pasirinkimą arba 6,5, arba 7,5 m. Ir tikrai neleisiu 6,5 m. schmoll.gif Kam ?Tegul pasidžiaugia vaikyste, ji ir taip labai trumpa ax.gif
Atsakyti
Leisiu nuo 7,5.
Atsakyti
QUOTE(Treja @ 2008 06 22, 11:09)
Mes turim pasirinkimą arba 6,5, arba 7,5 m. Ir tikrai neleisiu 6,5 m. schmoll.gif Kam ?Tegul pasidžiaugia vaikyste, ji ir taip labai trumpa ax.gif



Pas mus ta pati problema arba 6,5 arba 7.5 tai labai smarkiai su vyru diskutuojam g.gif
Atsakyti
QUOTE(raketa @ 2008 07 01, 18:51)
Pas mus ta pati problema arba 6,5 arba 7.5 tai labai smarkiai su vyru diskutuojam  g.gif

Maniškis eis 7,8m. tikrai nesigailiu, kad neleidau pernai. dar toks "lepšiukas" buvo, o šiemet jau tikrai pasiruopšęs mokyklai: daug savarankiškesnis, dėmesingesnis, atsakingesnis, pats rūpinasi, ką pirksim mokyklai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raketa @ 2008 07 01, 18:51)
Pas mus ta pati problema arba 6,5 arba 7.5 tai labai smarkiai su vyru diskutuojam  g.gif


Stebėkit vaiką ir tada nuspręsit. Maniškis per paskutines savaites taip pasikeitė doh.gif kolkas nesigailiu, kad rudenį leisim į mokyklą.
Atsakyti
Pas mus ta pati dilema gautusi eit i mokykla arba nuo 6,7m arba nuo 7,7m. Su darželio direktore snekejau, kad siemet i priešmokyklinę pervestu, o kitamet jau apsisprestume atsizvelgiant i sunaus pasiruošima, o man atsake, kad jei vaikas eina i paruošiamaja grupe, po jos baigimo ( pagal LT įstatymus) privaloma tvarka leidziamas i mokykla neatsizvelgiant i vaiko sugebejimus.... g.gif Taip pat nusiunte į PPT, išvadose pasake, kad sunui dar nerekomenduoja, pagrindinės priežastys netaisiklinga sakinių , išsireiškimų struktūra, kadangi musu šeimoje bendraujama dviem kalbom, o antroji, kad labai jau nemegsta maniškis piešt ar spalvint, o kaip sakė pradinėse viskas remiasi piešimu....
Pati mokykla pradėjau lankyt vos suėjus 6 ( 08,29) ir visai nesigailiu, taip pat nuo vaikystes snekejau dviem kalbom ir esminiu problemu kaip ir nebuvo iskile, bet kiek žinau tuomet ir kruvis nebuvo toks didelis...
Tai ir nežinau kaip daryt, kad būtu geriau sunui... Iš vienos puses skatina leist anksčiau tai, kad jis pats vyriausias savo grupei, kiti vaikai mažiausiai vos ne pusmečiu jaunesni, o tokiam amžiuje kiek pastebejau tai labai daug, fiziniai duomenys taip pat smarkiai lenkia " grupioku", o stabdo baimė apsirikt ir nusprest neteisingai, nenoriu , kad mano vaikui būtu blogai... doh.gif
Atsakyti
O mane mama po parengiamosios iškart į antrą klasę įkišo rolleyes.gif Neprisimenu,kad būčiau dėl to jautusi diskomfortą tarp vyresnių vaikų, kažkaip gi ne apie amžių kalbėdavom tongue.gif Gal porą metų ir buvo sunkoka mokytis, mamos pagalbos prireikdavo, bet paskui viskas tik geryn tongue.gif
O dėl savosios irgi dabar labai galvoju. Jos gimtadienis rugsėjo gale, tai išeina, kad turi pradėt lankyt pirmą klasę arba beveik 6, arba beveik 7 g.gif (apie beveik 8 net negalvoju, kažkaip vėloka atrodo, juolab, kad jau dabar man visas ausis baigia išūžti kada į mokyklą leisiu doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(JO/NE @ 2008 07 04, 21:44)
O mane mama po parengiamosios iškart į antrą klasę įkišo rolleyes.gif  Neprisimenu,kad būčiau dėl to jautusi diskomfortą tarp vyresnių vaikų, kažkaip gi ne apie amžių kalbėdavom tongue.gif  Gal porą metų ir buvo sunkoka mokytis, mamos pagalbos prireikdavo, bet paskui viskas tik geryn tongue.gif 
O dėl savosios irgi dabar labai galvoju. Jos gimtadienis rugsėjo gale, tai išeina, kad turi pradėt lankyt pirmą klasę arba beveik 6, arba beveik 7 g.gif (apie beveik 8 net negalvoju, kažkaip vėloka atrodo, juolab, kad jau dabar man visas ausis baigia išūžti kada į mokyklą leisiu doh.gif )

Vaiką Lietuvoje leisti į mokyklą beveik 6 - siaubas doh.gif , tai reiškia , žmogiukui tik 5 su mėnesiais blink.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti