Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

QUOTE(Upokšnis @ 2008 05 17, 13:04)
Aš rizikavau ir tokio amžiaus leidau į priešmokyklinę. Nors nepažino nei raidžių, nei skaičių. Dabar grupėj visiems vaikams skaito knygas, pasakas rašo, skaičiuoja be klaidų. Kolkas dar nesigailėjau tokio sprendimo  unsure.gif

Na maniškis jau seniai ir raides, ir skaičius pažįsta, prideda, atima mintinai iki 10, skaičiuoja iki 100 laisvai, po truputį mokomės skaityti. Manau , kad problemų taip pat neturėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 05 17, 13:21)
Na šiaip tai jau nepriklauso nuo valdžios tokie dalykai, bet va direktorės kai kurios leidžia sau daugiau nei jų galiose. Aiškiai įstatyme parašyta, kad teikiamas 1 metus priešmokyklinis ugdymas. Pasirašydama prišmok.ugdymo sutartį, jūs praktiškai įsipareigojete išleisti vaiką į m-klą kitais metais.


Šitą faktą žinau ir klausiau, kaip bus. Bet ji sutiko. Kadangi turiu patvirtinimą, kad galim eiti, tai nebesuksiu galvos dėl pasilikimo.
Atsakyti
Man atrodo absurdas kažkoks kiti vaikai sausį gimę o mano gruodį, aišku matosi skirtumų ir matosi pagal sugebėjimus doh.gif O čia pagal kažkokius nemąstančius žmones turėsiu savo vaiką į mokyklą leisti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 05 18, 18:07)
Man atrodo absurdas kažkoks kiti vaikai sausį gimę o mano gruodį, aišku matosi skirtumų ir matosi pagal sugebėjimus  doh.gif O čia pagal kažkokius nemąstančius žmones turėsiu savo vaiką į mokyklą leisti  doh.gif

Na šiaip tai gal nėra tėvų, kurie neleistų vaiko į mokyklą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 05 18, 18:14)
Na šiaip tai gal nėra  tėvų, kurie neleistų vaiko į mokyklą  cool.gif

Aš norėjau pasakyti nuo 6 metukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 05 18, 18:18)
Aš norėjau pasakyti nuo 6 metukų  mirksiukas.gif

Na rugsėjį bus 6, o gruodį jau 7. Ko jūs taip pergyvenat anksčiau laiko? Dar toli jums ta mokykla. Ir nenuvertinkite savo vaiko anksčiau laiko 4u.gif
Paskaitykite šioje temoje-mamos kaip tik leidžia anksčiau vaikus į m-klą
Atsakyti
Maniškei sausio pabaigoje 6 metai suėjo, bet šį rudenį dar neleisiu, nes iki 7 metų dar bus likę beveik 5 mėn. Matau, kad per metus daug ko išmoko, surimtėjo, tapo savarankiška (gimė sesė), bet nematau didelio reikalo leisti šiemet. Visgi dar vieni metai daug ką reiškia. Ir dantukas dar nė vienas neiškritęs, palauksim:D
Atsakyti
mano berniukui kai eis i paruosiama grupe bus 5.5 m, tad kita rugseji jau bus 6.5
bet ausletoja sake kad jei matysim kad jis dar nepasiruose gales buti dar vienus metus paruosiamoj grupej darzely - as pakalsuaiu ar tikrai - sake taip tikrai - nes ir siemet jau yra taip like 4 vaikai - ir tipo jokios problemos, jeio vaikasdar nepasiruose - lieka dar metus tobulejimui ir pasiruosimui bigsmile.gif
Atsakyti
O as net nezinau ka daryt, vieni sako reikia anksciau leisti i mokykla, na 6 m, kiti sako kam cia skubet, spes dar... g.gif verysad.gif . Nezinau, kaip geriau. Mano vaikas manau mokyklai dar nepasiruoses, tinginiukas jis, bet gal as klystu. Bet tikriausiai i mokykla leisiu tik kita rugseji, gal blogai darau...
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 06 10, 11:34)
mano berniukui kai eis i paruosiama grupe bus 5.5 m, tad kita rugseji jau bus 6.5
bet ausletoja sake kad jei matysim kad jis dar nepasiruose gales buti dar vienus metus paruosiamoj grupej darzely - as pakalsuaiu ar tikrai - sake taip tikrai - nes ir siemet jau yra taip like 4 vaikai - ir tipo jokios problemos, jeio vaikasdar nepasiruose - lieka dar metus tobulejimui ir pasiruosimui  bigsmile.gif

Keista ax.gif mums sakė, kad paruošiamojoj grupėj gali būti tik 1 metus g.gif

QUOTE(Deiva02 @ 2008 06 10, 12:59)
O as net nezinau ka daryt, vieni sako reikia anksciau leisti i mokykla, na 6 m, kiti sako kam cia skubet, spes dar... g.gif  verysad.gif . Nezinau, kaip geriau. Mano vaikas manau mokyklai dar nepasiruoses, tinginiukas jis, bet gal as klystu. Bet tikriausiai i mokykla leisiu tik kita rugseji, gal blogai darau...

Neskubėk anksčiau leisti. Bent iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad mano vaikas labai subrendo per paskutinius metus ir džiaugiuosi kad neleidau anksčiau, nes manau, kad kaip tik dabar jis pribrendo mokyklai, o jei leisčiau praeitais metais, būtų dar nepasiruošes, dar sunkiai išsėdėtų, sukauptų dėmesį.. ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Nimfa* @ 2008 06 10, 13:05)
Keista  ax.gif mums sakė, kad paruošiamojoj grupėj gali būti tik 1 metus  g.gif

tai cia visos taip sake kad negalima ir tt
bet v pakalusiau, gi aukeltoja ne pirmus metus paruosiamukus turi, ir pati sake va bus "antrameciu" 4 vaikai ir plius nauji ateis bigsmile.gif
tai nieko cia keisto, gi mokesi po 200 Lt uz darzeli ir tiek ir dar plius po 1 darzeliui
darzelis nuo to tik geriau pasijus
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 06 10, 13:22)
tai cia visos taip sake kad negalima ir tt
bet v pakalusiau, gi aukeltoja ne pirmus metus paruosiamukus turi, ir pati sake va bus "antrameciu" 4 vaikai ir plius nauji ateis  bigsmile.gif
tai nieko cia keisto, gi mokesi po 200 Lt uz darzeli ir tiek ir dar plius po 1 darzeliui
darzelis nuo to tik geriau pasijus
biggrin.gif

nenoriu suklaidinti, jei ką blush2.gif
mums sakė, kad jie gauna mokinio krepšelį ar kaip ten jis vadinasi, darželiui vienam vaikui vienkartinis 4u.gif
Atsakyti