Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

QUOTE(niso @ 2014 12 09, 17:46)
Manau, kad 7 metu :)turiu tris vaikus-tik vyriausiais isejo 6 metu, nes jis gimes gruodi.

tai va va, mūsų ir gruodinukė...
Atsakyti
[quote=atete,2014 12 07, 23:33]
[quote=ndr,2014 12 06, 16:30]
Mes šeimoj irgi diskutavom ilgai šia tema, dukrai rugsėjį bus 6 metai ir 5 mėn.
Po daugelio patarimų nusprendėm dar neleisti į mokyklą.

Spreskite patys- Jūs vaiko tėvai. Patarimų dalintojų , nors košę virk smile.gif
Stebėkite vaiko pažangą, norą žaisti ir žaidžiant tobulėti. Teiraukitės šalia esančių pedagogų ar būrelio, kuriuos vaikas lanko, vadovų. Tik jie gali būti objektyvesni dėl vaiko brandos.
Domėkitės pas kokią mokytoją vaikas pateks. Svariausia stebėkite, stebekikite ir dar kart stebekite. Visi vaikučiai skirtingi ir metai čia niekuo dėti. O "patarimai apie laiminga vaikystę" turėtu būti praleidžiami pro ausis.
[/quote]

Mes patarimų ir klausėm auklėtojų ir tų, kurie išleido jau kelis vaikus į mokyklą. Ir tikrai - labai priklauso nuo vaiko.
Atsakyti
maniskis gimes sausio menesi i pirma klase eis 7m 9 men
Atsakyti
As asmeniskai mokykla pradejau lankyt 5 m ir 9 men ir visas pradines klases neturejau ka ten veikt.. Su mociute augau ir skaityt, rasyt, skaiciuot iki 20 ir veiksmus atlikt buvo mane jau ismokiusi. Tai eidavau ten su noru nes idomiau nei namie, visoki fiziniai, dailes pamokos kaip pramoga buvo. As savo vaikus leisiu 6iu metu, 7iu man atrodo per daug laukt..
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2014 12 23, 01:17)
As asmeniskai mokykla pradejau lankyt 5 m ir 9 men ir visas pradines klases neturejau ka ten veikt.. Su mociute augau ir skaityt, rasyt, skaiciuot iki 20 ir veiksmus atlikt buvo mane jau ismokiusi. Tai eidavau ten su noru nes idomiau nei namie, visoki fiziniai, dailes pamokos kaip pramoga buvo. As savo vaikus leisiu 6iu metu, 7iu man atrodo per daug laukt..


Dabartinių mokslo programų tikrai negalima lyginti su seniau buvusiom. Tempas iš tikro didelis, reikalavimai aukšti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2014 12 23, 22:30)
Dabartinių mokslo programų tikrai negalima lyginti su seniau buvusiom. Tempas iš tikro didelis, reikalavimai aukšti.  g.gif


na as mokiausi dar tais laikais kai buvo penkiabale sistema ir pradinukams pazymius rase net uz drausme.. o dabartiniai ten menuliukai ir saulytes juoka kelia
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2014 12 30, 01:36)
na as mokiausi dar tais laikais kai buvo penkiabale sistema ir pradinukams pazymius rase net uz drausme.. o dabartiniai ten menuliukai ir saulytes juoka kelia


Pradinukam pažymių nerašo, bet nereiškia, kad jiems mokytis nereikia...
Be to mokykla, tai ne tik 1-4klasės, vėliau jau ir pažymiai rašomi r visai nejuokingi smile.gif
Atsakyti
Kas suaugusiam juokinga, tai iš vaiko varpinės visai kitaip atrodo. Jam ir tos saulytės 100 kartų svarbesnės nei mums atrodo ir mokslai rimtesni ir sudėtingesni. Gi jo turimas arsenas (mąstymo, problemų sprendimo, patirtis) dar visai nedidelis.
Aš labai džiaugiuosi, kad mokyklos keičiasi, kad stengiamasi individualizuoti mokymą, kad galvojama ne tik tai, kaip priversti vaikus kuo daugiau išmokti konkrečių žinių, bet ir tai, kaip išmokyti jį tapti laimingu. Aišku, čia dar tikrai ne visiems mokytojams "įkandama" užduotis, bet kai kuriems jau taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AkacijuAleja @ 2015 01 16, 16:27)

Aš labai džiaugiuosi, kad mokyklos keičiasi, kad stengiamasi individualizuoti mokymą, kad galvojama ne tik tai, kaip priversti vaikus kuo daugiau išmokti konkrečių žinių, bet ir tai, kaip išmokyti jį tapti laimingu. Aišku, čia dar tikrai ne visiems mokytojams "įkandama" užduotis, bet kai kuriems jau taip smile.gif


Keičiasi, tai keičiasi, bet visgi dar yra daug trūkumų, kai pradėjo eit į mokyklą tikrai daug kas išlenda, na visų pirma, tai didelės klasės, kurie visi labai skirtingi.
Atsakyti
Dar todėl labai svarbu leisti į ne bet kokią mokyklą ir ne pas bet kokią mokytoją. Dabar aš kaip tik tame - mokyklos rinkimosi etape.
Atsakyti
Vesiu beveik 7-ų. Apie vedimą 6-ių net nėra minčių, kaip stipriai benorėtų. Dabar 3-ji metai
Atsakyti