Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

QUOTE(mamakarolina @ 2010 04 23, 16:09)
Mes dar turime daug garžaus laiko iki mokyklos, bet aš tik už tai, kad vaikučius leisti kuo vėliau į mokyklėlę  4u.gif

poster_offtopic.gif poster_offtopic.gif poster_offtopic.gif poster_offtopic.gif poster_offtopic.gif
Atsakyti
Labas, supermamos,


Esu paskutinio kurso studente ir rasau darba vaiku gimtadieniu tema.. kadangi kolkas dar lankausi Vestuviu temuteje, man labai reikia jusu pagalbos..

Labai prasau jusu uzpildyti anketa, kuri yra zemiau:

Vaiku gimtadieniu anketa

Labai labai jums dekoju!!!!
Atsakyti
7ame klausime man netinka nei vienas variantas
Atsakyti
mes saviškis leisim 7 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snieguoliuke_123: 25 balandžio 2010 - 22:14
QUOTE(snieguoliuke_123 @ 2010 04 25, 22:12)
mes saviškis leisim 7  smile.gif

kvailas atsakymas
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 05 18, 19:27)
Na rugsėjį bus 6, o gruodį jau 7. Ko jūs taip pergyvenat anksčiau laiko? Dar toli jums ta mokykla. Ir nenuvertinkite savo vaiko anksčiau laiko  4u.gif
Paskaitykite šioje temoje-mamos kaip tik leidžia anksčiau vaikus į m-klą


Kazkaip uzsienyje 6 m - populiariausias amzius pradeti lankyti 1 klase. O Lietuvoje atvirksciai, kuo veliau. Tikriausiai tai lemia mokykliniu programu sudetingumas LT
Atsakyti
Na manoji zygiuos i mokykla 6m 9 men., kaip ir priklauso, nepasiruosus ji anksciau nors tu ka, nors ir skaiciuoja, skaito ir raso po truputi,bet nesusikaupia ilgesniam nei 10 min. periodui, neisivaizduoju kaip jai teiktu atsedeti 45 min. Siemet zygiuos i paruosiamukus, gal maziau jau varnas saudys po metu..Anksciau man ir gaila kazkaip, sunku tiems pradinukams tas kuprines tysti, man ji dar tokia mazyte atrodo.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zabava: 29 balandžio 2010 - 00:43
QUOTE(avlena @ 2010 04 27, 11:25)
Kazkaip uzsienyje 6 m - populiariausias amzius pradeti lankyti 1 klase. O Lietuvoje atvirksciai, kuo veliau. Tikriausiai tai lemia  mokykliniu programu sudetingumas LT

ne programų sudėtingumas, bet požiūris į jas. kaip suprantu -- Lietuvoj pirmokas turi tik ramiai sėdėt, pamiršt žaislus, kuprines sunkias tampyt, ir panašiai. kai iš tikrųjų taip nėra. vaikai mokykloj ir prisilaksto, ir prisižaidžia, ir nekankinami biggrin.gif
Atsakyti
Siaip manau, kad kai lyginama kitu saliu patirtis ir musu, maisomi esminiai dalykai.. 4u.gif

Daugelis uzsienio saliu neturi paruosiamuju grupiu darzelyje. Jos pas juos vadinasi jau is kart - pirma klase ir tiek.
Tad vaikai tik atrodo, kad anksciau pradeda eiti i mokykla, o istikruju jei mokosi to paties ko ir musiskiai, tik jie mokosi to mokykloje, o musiskai tai mokinasi paskutinius metus darzeliuose.

Todel bet kurioje kitoje salyje musu pirmokas jau skaitosi kaip ju antrokas. Ir toks cia skirtumas tongue.gif
Jei savo priesmokykline grupe vadintume pirma klase, tai ir savo vaikus skaitykime, kad leidziame i mokslus nuo 6 metu. ax.gif
Atsakyti
Daugelyje užsienio šalių daržely vaikai mokomi.Ne įkyriai,ne prievarta,žaidimų forma.
Tad į mokyklą nueina jau nemažai mokėdami
Atsakyti
Sveikutes, mano mergaite gimus 2005m.03 men. 14d., si rugseji bus 5,6 metu, o jau kita 6,6 ir i paruosiamaiseina eiti tik dar kitais metais. Tai iseis i mokykla eit jau 7,6 metu. Kaip manot ar ne per velu? Mokosi noriai, moka skaiciuoti pazysta dauguma raidziu. Ir nebezinau ka dabar daryt. Patarkit.
Atsakyti
QUOTE(Brigitarimkuviene @ 2010 06 30, 22:19)
Sveikutes, mano mergaite gimus 2005m.03 men. 14d., si rugseji bus 5,6 metu, o jau kita 6,6 ir i paruosiamaiseina eiti tik dar kitais metais. Tai iseis i mokykla eit jau 7,6 metu. Kaip manot ar ne per velu? Mokosi noriai, moka skaiciuoti pazysta dauguma raidziu. Ir nebezinau ka dabar daryt. Patarkit.


O ką auklėtojos sako? Kad būtų lengviau priimti sprendimą, galit užsirašyti į PPT dėl brandumo testo priešmokyklinei grupei mirksiukas.gif Bet geriausiai pataria mamos nuojauta ax.gif
Atsakyti