Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

QUOTE(Ode @ 2008 05 10, 15:10)
Tai kad niekas dar mūsų neišleido. biggrin.gif

Ramiakas, jūs gausite tik išvadą, kokia ji bebūtų (net jei ir tokia, kad vaikui nerekomenduojama dar į m-klą), bet sprendimą darysite jūs (atsižvelgę arba ne į tą išvadą) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 05 10, 15:28)
Ramiakas, jūs gausite tik išvadą, kokia ji bebūtų (net jei ir tokia, kad vaikui nerekomenduojama dar į m-klą), bet sprendimą darysite jūs (atsižvelgę arba ne į tą išvadą)  mirksiukas.gif

Aš galvojau, kad jei išvada 'neigiama', tai niekas į mokyklą nepriims. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 05 10, 15:41)
Aš galvojau, kad jei išvada 'neigiama', tai niekas į mokyklą nepriims.  unsure.gif

Na teisiškai taip nėra, bet vat pasitaiko visokių direktorių-kurie "panorsta" pamatyti kokią nors pažymą dėl brandumo (bet man neteko iš aplinkinių rato girdėti, kad taip būtų atsitikę). Mano klasiokė norėjo vaiką leisti į m-klą 6 metų, PPT davė išvadą, kad vaikas nebrandus m-klai, o mama nepaisė jokių išvadų ir išsiuntė vis tik vaiką į 1 klasę. Ir ką-ogi puikiausiai vaikas mokosi, ir net olimpiadose dalyvauja. Taip kad ramiai eikite ir užsirašykite į mokyklą
Atsakyti
Maniau, kad reikia pristatyti tas išvadas apie vaiko brandumą iš PPt, kam tada siunčia ten?
Mes buvom šeštadienį, vaikas darė testą dėl priešmokyklinės. Trečiadienį bus atsakymas.
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2008 05 12, 10:06)
Maniau, kad reikia pristatyti tas išvadas apie vaiko brandumą iš PPt, kam tada siunčia ten?

Niekas niekur nesiunčia. Brandumas nustatomas tėvų prašymu 4u.gif
Atsakyti
Va pasirodo kaip g.gif Na mums darželis davė telefoną, adresą, tipo nueikit į PPT atlikti testą. Taip ir padarėm. Matysiu, ar reikalaus dabar kokio išrašo ar ne.
Atsakyti
Aikute, o jūs norite vaiką leisti nuo 5 metų į priešmokyklinę grupę, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 05 12, 10:57)
Aikute, o jūs norite vaiką leisti nuo 5 metų į priešmokyklinę grupę, ar ne?

Taip, maniškiui rugsėjį sueis 5m ir 8 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2008 05 12, 11:52)
Taip, maniškiui rugsėjį sueis 5m ir 8 mėn.

ai, sunku man taip skaičiuoti blush2.gif .Parašyk, kelintų metų vaikis gimimo?
2002 m. ar 2003 m?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 12 gegužės 2008 - 12:40
QUOTE(Nome @ 2008 05 12, 12:05)
ai, sunku man taip skaičiuoti  blush2.gif .Parašyk, kelintų metų vaikis gimimo?
2002 m. ar 2003 m?

Kaip suprantu tai 2003, nes jei butu 2002, tai nereiketu jokiu testu mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, maniškis gimęs 2003 sausio 14 d. Darželį lanko su 2002 m. gimimo vaikais.
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2008 05 12, 14:48)
Taip, maniškis gimęs 2003 sausio 14 d. Darželį lanko su 2002 m. gimimo vaikais.

Aišku dabar 4u.gif . Na taip, tada reikia atlikti brandumo įvertinimą biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(migliux @ 2008 05 12, 14:03)
Kaip suprantu tai 2003, nes jei butu 2002, tai nereiketu jokiu testu  mirksiukas.gif

Pasitikslinau dėl to, kad pasitaiko įvairių variantų. Vaikui sueina 7 metai, o tėvai vis tiek veržiasi į PPT dėl brandumo nustatymo ax.gif
Atsakyti