Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

QUOTE(JO/NE @ 2008 12 13, 21:18)
tai jūs kitų vaikus netaisyklingai mokot rašyt ar kaip biggrin.gif ? Kad savo vaiko nenorit mokint, kad paskui kitiems perlaužinėt nereiktų tongue.gif  Čia mano nepiktas pajuokavimas buvo blush2.gif  4u.gif  mirksiukas.gif

o su savo nėr kantrybės tiek kiek su svetimais. tausodama savo sveikatą ir nervinę sistemą perleidžiu šitą darbą kolegei biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Bubocka @ 2008 12 15, 20:26)
labai idomu,kaip galima netaisyklingai ismokt rasyti?  blink.gif

galima
Atsakyti
[quote=arden,2008 12 15, 23:33]
o su savo nėr kantrybės tiek kiek su svetimais. tausodama savo sveikatą ir nervinę sistemą perleidžiu šitą darbą kolegei biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o as turiu nora ir kantrybes mokint savo vaika. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubocka @ 2008 12 15, 20:26)
labai idomu,kaip galima netaisyklingai ismokt rasyti?  blink.gif


Kai pradės mokykloj mokytoja mokinti, tada ir pamatysit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubocka @ 2008 12 16, 10:24)
o as turiu nora ir kantrybes mokint savo vaika.  smile.gif

šaunu mirksiukas.gif bet ikimokykliniam amžiuj pilna visokių užduotėlių rankos lavinimui, jei nori rašyti, tegul rašo didžiosiomis raidėmis. išlavinta rankytė daug didesnis privalumas bus mokykloj nei padrikas ir ne visada taisyklingas rašytinių raidžių rašymas
Atsakyti
sunu leidom nuo sesiu metu i pirma klase , ir as jau ji buvau ismokinus rasyti ir skaityt , nors darzelyje sake kad negerai ir t.t , bet atejus i pirma klase mokytoja nieko neuzsimine net , jai buvo keista kurie vaikai nemokejo net savo vardo parasyti per rugsejo pirmaja . as pritariu kad reikia mokinti vaikus
Atsakyti
mano mazylei yra 6 metai ir zadu rudeny sy leist y pirma klase,bet vat problemyte kur kaune geriau ja leist ,nes esam ne vietiniai tik db atvaziavom... doh.gif gal kas gali patart ,kur geresne mokyklele yra ?
Atsakyti
QUOTE(rienkaaa @ 2009 02 03, 21:23)
mano mazylei yra 6 metai ir zadu rudeny sy leist y pirma klase,bet vat problemyte kur kaune geriau ja leist ,nes esam ne vietiniai tik db atvaziavom... doh.gif  gal kas gali patart ,kur geresne mokyklele yra ?

O kodel taip skubat? blush2.gif As tai nusiteikus laukt kuo ilgiau su mokykla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2009 02 03, 22:23)
O kodel taip skubat?  blush2.gif  As tai nusiteikus laukt kuo ilgiau su mokykla  ax.gif

na manaiai 6 jau yra ir spalio menesy jau 7 ,tai manau normalus laikas pradet mokyklele rolleyes.gif o keliu jus ruosiates? smile.gif
Atsakyti
mano sūnus nuo 4 metų mokėjo skaityti.6 metų jau ėjom į pirmą klasę nebuvo nuobodu,nes papildomai diktantų knygą pirkom mokytoja duodavo papildomų užduočių,kad nenuobodžiautu thumbup.gif dabar devintokas mokosi gerai thumbup.gif
Atsakyti
Idomi diskusija... smile.gif labai viskas manyciau nuo vaiko priklauso-ir nieks negali ppatarti nuo keleriu metu eiti-ar nuo 6, ar nuo 7 blink.gif as nuo 6m pradejau, brolis nuo 7m-as baigiau m-la 9.13, brolis -7ballai bendras... ax.gif zianu, kad savo sunu (siai dienai) nuo 6m neleisiu, o gal dar ir persigalvuosiu, laikas parodys bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktorija_vick: 03 vasario 2009 - 22:47
Idomu ir man psidare kaip cia su tuo leidimu i mokykla...mano vaikui sausi suejo 6 metai, skaityt pradeda, skaiciuoti, atimti, sudeti nedidelius skaitmenis moka. Mokinu tiek, kiek pats nori, neverciu per prievarta ir nezinau ar rudeni leist i mokykla..jam bus 6,9 m. Ar geriau leist 7,9m?
Gal kas galit patart is gyvenimiskos patirties?
Papildyta:
rienkaaa, reikes , manau, butinai vest tau vaika i mokykla, nes siais metais sueina 7 metai.Septyniu metu vaikas kitais metais nebus priimtas i darzeli. Mano mama dirba pradineje mokykloje, tai taip mane informavo, kad jei siais metais vaikui suein 7, tai jis turi eiti rudeni i mokykla.
Atsakyti
QUOTE(mama_Carina @ 2009 02 05, 15:53)
mane informavo, kad jei siais metais vaikui suein 7, tai jis turi eiti rudeni i mokykla.

Teisingai informavo 4u.gif
Užeikite į kaimyninę temą, čia irgi verda diskusijos:
http://www.supermama...;#entry23757093
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 05 vasario 2009 - 16:26