Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

ne vien zinios lemia ar vaikas jau pasiruoses eiti i m-kla. o psichologinis faktorius ... kuo mazesnis tuo sunkiau nusedeti , tuo greiciau pavargsta. esu dirbus su pradinukais ir zinau , mokslai sekasi , o elgesys kaip mazo vaiko , pakrinka ,,nervukai,,. sutrinka imunine sistema gali buti daug reikalu . pazistu ne viena mama kuri gailejosi ileidus vaika anksciau i m-kla.
Atsakyti
Lumele, tikrai zinote ka sakote .As pati pradejau lankyt jaunesne mokykla ir savo mazosos tap pat per anksti neleisiu.Mama mano buvo pradiniu kl.mokytoja. Manim klaseje uzkisdavo visas spragas (mama manes nemoke) ypac per svietimo skyr.patikrinimus . doh.gif
Atsakyti
vyresnysis sunus prades lankyti pirmaja klase 7 metu,nes paruosiamojoj bus sesiametis, o mazajam turbut teks septyniu su puse nes pavasari gimes .
Atsakyti
labukas visiems,

mano sunelis eis i pirma klase kitais metais smile.gif i paruosiamoji klase mes neeisime , nes namie patis ismokome skaiciuot,rasyt, skaityt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubocka @ 2008 12 11, 12:34)
labukas visiems,

mano sunelis eis i pirma klase kitais metais smile.gif i paruosiamoji klase mes neeisime , nes namie patis ismokome skaiciuot,rasyt, skaityt  smile.gif


Nepykit, be nesuprantu, kodėl mokot patys g.gif Tikrai namuose neišmokot taisyklingai rašyti rašyti doh.gif Po to mokytojai teks koreguoti raštą, o tai padaryti labai sunku, kai vaikas pripratęs rašyti netaisyklingai.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2008 12 11, 20:35)
Nepykit, be nesuprantu, kodėl mokot patys  g.gif Tikrai namuose neišmokot taisyklingai rašyti rašyti  doh.gif Po to mokytojai teks koreguoti raštą, o tai padaryti labai sunku, kai vaikas pripratęs rašyti netaisyklingai.


Iš kur žinot, kad ji rašo netaisyklingai biggrin.gif Juk pratybose net rodyklės būna nupieštos, anokia čia bėda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JO/NE @ 2008 12 11, 20:43)
Iš kur žinot, kad ji rašo netaisyklingai biggrin.gif  Juk pratybose net rodyklės būna nupieštos, anokia čia bėda mirksiukas.gif

kokiose pratybose? ar jos aprobuotos švietimo ministerijos kaip mokymo priemonė?
rašyt galit didžiosiomis raidėmis, o rašytines palikit mokytojai mokint. neperlenkit lazdos.
Atsakyti
QUOTE(JO/NE @ 2008 12 11, 20:43)
Iš kur žinot, kad ji rašo netaisyklingai biggrin.gif  Juk pratybose net rodyklės būna nupieštos, anokia čia bėda mirksiukas.gif


Pratybos yra viena, o reali situacija - visai kita. Norėdamos gero, mamos labai dažnai perlenkia lazdą, kur to nereikia daryti mirksiukas.gif Kiekviena pradinių klasių mokytoja jums gali garantuoti, kad namuose netaisyklingai išmokstama rašyti raides. Ir nesvarbu, kad parodyta rodyklės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2008 12 11, 21:51)
kokiose pratybose? ar jos aprobuotos švietimo ministerijos kaip mokymo priemonė?
rašyt galit didžiosiomis raidėmis, o rašytines palikit mokytojai mokint. neperlenkit lazdos.

tas pačias pratybas ir parengiamoji grupė perka tame pačiame knygyne mirksiukas.gif O be to ką jūs žinot, gal ta mama kuri savo vaiką namie mokina rašyt pati yra mokytoja tongue.gif Aš asmeniškai saviškės net neketinu mokyt rašyt, bus ir be manęs kam terliotis, bet jei ji ateina ir paprašo pamokint parašyt kokį skaičių ar raidę, tai ir pamokinu, man negaila mirksiukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Upokšnis @ 2008 12 12, 10:01)
Pratybos yra viena, o reali situacija - visai kita. Norėdamos gero, mamos labai dažnai perlenkia lazdą, kur to nereikia daryti  mirksiukas.gif Kiekviena pradinių klasių mokytoja jums gali garantuoti, kad namuose netaisyklingai išmokstama rašyti raides. Ir nesvarbu, kad parodyta rodyklės  schmoll.gif

Beje aš pati visas iki vienos raidės rašau netaisyklingai, taip išsidirbinėt pradėjau nuo kokios 4klasės ir man tai gyvent visai netrukdo ax.gif Kai pažiūriu į savo senus sąsiuvinius, tai kokių tik raštų neprisigalvodavau doh.gif biggrin.gif blush2.gif
Galų gale negi čia aukštoji matematika, bet kuris suaugęs žmogus gali išsiaiškinti kaip taisyklingai parašyt raidę, jei jau iki šiol to nemoka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JO/NE @ 2008 12 12, 20:43)
tas pačias pratybas ir parengiamoji grupė perka tame pačiame knygyne mirksiukas.gif  O be to ką jūs žinot, gal ta mama kuri savo vaiką namie mokina rašyt pati yra mokytoja tongue.gif  Aš asmeniškai saviškės net neketinu mokyt rašyt, bus ir be manęs kam terliotis, bet jei ji ateina ir paprašo pamokint parašyt kokį skaičių ar raidę, tai ir pamokinu, man negaila mirksiukas.gif  biggrin.gif

aš pati esu pradinukų mokytoja ir savo vaiko nemokinu rašytinių raidžių tongue.gif nes žinau kaip yra sunku "perlaužt" kada vaikas netaisyklingai išmoksta rašyt. tegul tai lieka tam laikui kada mokykloj sistemingai bus to mokomąsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2008 12 12, 23:47)
aš pati esu pradinukų mokytoja ir savo vaiko nemokinu rašytinių raidžių  tongue.gif  nes žinau kaip yra sunku "perlaužt" kada vaikas netaisyklingai išmoksta rašyt.  tegul tai lieka tam laikui kada mokykloj sistemingai bus to mokomąsi  mirksiukas.gif

tai jūs kitų vaikus netaisyklingai mokot rašyt ar kaip biggrin.gif ? Kad savo vaiko nenorit mokint, kad paskui kitiems perlaužinėt nereiktų tongue.gif Čia mano nepiktas pajuokavimas buvo blush2.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2008 12 11, 21:35)
Nepykit, be nesuprantu, kodėl mokot patys  g.gif Tikrai namuose neišmokot taisyklingai rašyti rašyti  doh.gif Po to mokytojai teks koreguoti raštą, o tai padaryti labai sunku, kai vaikas pripratęs rašyti netaisyklingai.


labai idomu,kaip galima netaisyklingai ismokt rasyti? blink.gif
Atsakyti