Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

QUOTE(lora2006 @ 2008 10 13, 11:47)
mūsų mergaitė jau lanko priešmokyklinę, kadangi jai dar šiais metais    sukanka 6-eri. Visai neblogai būtų buvę jei tik kitais metais būtų pradėjus lankyt, bet ir dabar gerai sekas, tai ir palikom. Labai patinka, eina kas dieną su džiaugsmu.  smile.gif


Tai ji ir turi šiais metais lankyti priešmokyklinę, o 2009 m. rugsėjį eiti į mokyklą.
Atsakyti
Mano sūnui penki, į darželį leisime nuo - septynių, nors visi įkalbinėja leisti anskčiau. Bet aš manau, kad vaikystė - pats gražiausias tarpsnis, tad ji turi tęstis kuo ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(e-glory @ 2008 11 02, 22:05)
Mano sūnui penki, į darželį leisime nuo - septynių,

O tai į mokyklą nuo kelių metų tuomet? blink.gif
Atsakyti
man atrodo, kad tie kas leidžia anksčiau, turi atsitraukimo galimybę. o tie kas vėliau -- jau nelabai.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2008 11 03, 12:04)
man atrodo, kad tie kas leidžia anksčiau, turi atsitraukimo galimybę. o tie kas vėliau -- jau nelabai.

Kas tai per galimybė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 11 03, 12:11)
Kas tai per galimybė?  g.gif


Pamačius, kad vaikui per sunku priešmokyklinėje, pabėgti iš pamokų ir grįžti į darželio grupę biggrin.gif . O jei kokioj 3 klasėj pasėdės antrus metus irgi nieko, nes amžius susilygins ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JO/NE @ 2008 11 03, 13:22)
Pamačius, kad vaikui per sunku priešmokyklinėje, pabėgti iš pamokų ir grįžti į darželio grupę biggrin.gif . O jei kokioj 3 klasėj pasėdės antrus metus irgi nieko, nes amžius susilygins ax.gif

Teoriškai tokie dalykai negalimi (teisiškai), bet mūsų Lietuvėlėj kaip žinia, mažai kas paiso teisės aktų, ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukra si rugseji nuzygiavo i pirma klase budama 6.5 metu 4u.gif
Testus dareme ir i priesmokykline grupe ir i mokykla, kad eiti.. PPT isvados buvo - subrendusi mokyklai, bet vis tiek pergyvenau.. Ji tokia letoka..
Bet kai dabar po poros menesiu jau galiu lyginti - hmmmm.... tai pasirodo puse tu septynmeciu ir net vyresniu neskaito ir net ne visas raides pazysta, tad moka tik savo varda parasyti..
Visas nerimas isgaravo! bigsmile.gif
Tad manau, kad jei vaikas noriai daro pratybas, skaiciuoja, nors kazkiek raso ir skaito, drasiai galima leisti i pirma klase ir metais ar puse metu anksciau.. tongue.gif

Tiesa, pagal daugelio pazistamu patirti, vis tik manau, kad mergaites leisti drasiau nei berniukus.. Jie veliau bresta, tad jei veliau i mokykla nueis, manau, jiems tik bus lengviau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2008 05 09, 14:41)
Turiu didelį galvos skausmą unsure.gif Mano dukrai už kelių dienų bus septyni metai,dabar ji lanko paruošiamąją grupę mokykloje.Matau,kad ji savo bendraamžius smarkiai lenkia,puikiai skaito,neblogai skaičiuoja.Ir dabar mokytoja siūlo kitais metais ją leisti į antrą klasę.Dabar ji buvo nuėjus į pirmokų klasę,mokytojos žodžiais,skaitymu visus lenkia,ir šiaip būtų tarp pirmūnų.
Nežinau,aš čia pasiskaitinėju,ką mamos rašo apie tokio amžiaus vaikus,na nėra ji kokia vunderkindė,tik palyginus su jos klasiokais-savo klasėj,iš 17 vaikų,ji viena skaito,dar dvi mergaitės su mokytojos pagalba bando skaityti,o kiti net raides ne visas pažįsta  blink.gif    Ji mokykloj su vaikais nenori žaisti,tik prie stalo su užduotimis dirba,ir šiaip yra gana uždara,lėta,bet labai imli,nori mokytis.
Tai ir galvoju,ar gerai būtų jai iškart eiti į antrą klasę,ar nepradings noras mokytis,kai bus sunku g.gif o žinant,kokie dabar krūviai ...
Bet iš kitos pusės,o jeigu aptings,jei eis į pirmą klasę,jei sustos jos tobulėjimas,atbuks nuo neturėjimo ką veikt g.gif ...


manau,kad tegul apsipranta pirmoj klasej ,nes paruosiama grupe ir mano dukra lanko dabar jai 6 metai ji ir skaito ir skaiciuoja vienintele is grupes ,bet ten viskas lengva labai ,buna tik iki 12 val. mokykloj
Atsakyti
QUOTE(e-glory @ 2008 11 02, 22:05)
Mano sūnui penki, į darželį leisime nuo - septynių, nors visi įkalbinėja leisti anskčiau. Bet aš manau, kad vaikystė -  pats gražiausias tarpsnis, tad ji turi tęstis kuo ilgiau.


O kada tada i mokykla? g.gif
Atsakyti
Maniskis lanko priesmokykline grupe. Yra pats jauniausias grupeje. 6metai sueis tik dabar, lapkricio men.viduryje( realiai dar yra penkiametis, kai tuo tarpu kitiem yr sueje jau ir 7metai, 6metai) . I mokykla kai keliaus, rugseji, jam bus 6metai ir 9men.
Viskas gerai, skaito jis jau, skaiciuoja ir t.t. Bet neramina mane pati jo branda emocine-psichologine (yra jautrus, daznai apsiverkia, truksta savarankiskumo -organizuotumo, pvz paciam pilnai, tvarkingai apsirengti, susideti kokius nors reikiamus daiktus ir t.t.)
Kaip per metus iki mokyklos ta isugdyti jame? Juk visi klasiokai ir kitu klasiu mokiniai bus didesni, na gal ir judresni, savrankiskesni? Ar kaip tik, kai yra pats maziausias greiciau siekia kitus pasyvyti, labiau tobuleja? Cia mazesnis brolis paskui dideli greiciau visko ismoksta?
ka manot?

Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2008 11 08, 21:48)
Maniskis lanko priesmokykline grupe. Yra pats jauniausias grupeje. 6metai sueis tik dabar, lapkricio men.viduryje( realiai dar yra penkiametis, kai tuo tarpu kitiem yr sueje jau ir 7metai, 6metai) . I mokykla kai keliaus, rugseji, jam bus 6metai ir 9men.
Viskas gerai, skaito jis jau, skaiciuoja ir t.t. Bet neramina mane pati jo branda emocine-psichologine (yra jautrus, daznai apsiverkia, truksta savarankiskumo -organizuotumo, pvz paciam pilnai, tvarkingai apsirengti, susideti kokius nors reikiamus daiktus ir t.t.)
Kaip per metus iki mokyklos ta isugdyti jame? Juk visi klasiokai ir kitu klasiu mokiniai bus didesni, na gal ir judresni, savrankiskesni? Ar kaip tik, kai yra pats maziausias greiciau siekia kitus pasyvyti, labiau tobuleja? Cia mazesnis brolis paskui dideli greiciau visko ismoksta?
ka manot?


As tai vis tiek manau, kad berniukams sveikiau eiti veliau i mokykla, kai jau ne taip sunku laikytis drausmes ir k.t. O jei dar ir jaunesnis uz kitus, tai kam vaika i ta mokykla stumti..
Bet vel gi. Maniske va isejo ir nieko. Tai manau pasidarysite testa Psichologineje - pedagogineje tarnyboje del tinkamumo ir turesite atsakyma.
Juk i priesmokykline liepe pasidaryti testa ar tinkamas jau ja lankyti? Jei ne, tai jusu darzelio valdzia apsileidusi ir nesilaiko istatymu biggrin.gif Bet jei darete, tai ten viskas turi buti surasyta. Visi vaikai, kurie rugseji netures pilnu 7m. toki testa tures atnesti. Bet paprastai jo papraso jau padavus dokumentus i mokykla, kad nusprestu ar priimti ar ne.. Tad reikia apie testus galvoti is anksto!
Sekmes 4u.gif
Atsakyti