Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

tai daba eis i 0kl.mano irgi nelabai ka moka,skaicuoja iki 5 jau taisiklingai,kaikurias raides pazysta,zinoma lietuviskai biggrin.gif ,bet gyditoja nuramino kad vaikai yra imlus ir greit visko ismoksta.Dar nuo kaledu iki geguzes ejo i lietuviu mokyklele sestadienine,tai jai patiko,tai gal ir ten patiks.
Atsakyti
QUOTE(lannasuper @ 2008 07 28, 14:29)
mano dukra prades eiti rugseji airijoje i mokykla,jais bus 4,7metai.Klausiau lietuvoje gyditojos ar gerai,ar nieko blogo,sake jai tik nori tuo geriau jai paciai.Cia airijoje vaikus pradeda leisti nuo 4 ar 5 metu.Net paskaicius kaip jus cia jaudinaties 6 metu vaikus leisti i mokykla paliko neramu paciai kaip dukra nemokedama kalbos mokykloje susitvarkys.Pati as lietuvoje pradejau eiti 6.5 metu ir nieko baisaus.

Nelyginkit Airijos ir Lietuvos mokyklų - aplinka, programos, apskritai visa sistema skiriasi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 07 29, 22:24)
Nelyginkit Airijos ir Lietuvos mokyklų - aplinka, programos, apskritai visa sistema skiriasi.  doh.gif

Oi, gausi dabar, Ode doh.gif
Atsakyti
Gyvenam taip pat Airijoje biggrin.gif
Sunu riuosiames leisti i mokykla ne anksciau kaip 5-eriu.. Nors kazkas cia ir rase, kad airiai leidzia ir nuo 4-eriu rolleyes.gif Butu mano valia, galbut leisciau ir nuo 6-eriu, tik kad va, pradeda grasinantys laiskai is Vaiku Teisiu Apsaugos plusti i namus doh.gif
Atsakyti
As nelyginu,ir tikrai tu svietimo skirtumu nezinau,bet ir nemanau kad galima sakyti airijoje mokykloje lengva.Mano dukra dar gerai ir lietuviskai nesneka ,o cia jau tures angliskai mokintis sneketi,jos laukia sunkus metelis,turbut butu net zymiai lengviau lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(lannasuper @ 2008 08 01, 18:28)
As nelyginu,ir tikrai tu svietimo skirtumu nezinau,bet ir nemanau kad galima sakyti airijoje mokykloje lengva.Mano dukra dar gerai ir lietuviskai nesneka ,o cia jau tures angliskai mokintis sneketi,jos laukia sunkus metelis,turbut butu net zymiai lengviau lietuvoje.

Lyginat, jei rašot apie tai temoje, kur mamos diskutuoja apie lietuviškas mokyklas. smile.gif
Ar pirmais metais atėjęs į airišką mokyklą vaikas sėdi suole 5*35 minutes, mokosi kalbos gramatikos taisyklių?
Atsakyti
QUOTE(lannasuper @ 2008 08 01, 15:28)
As nelyginu,ir tikrai tu svietimo skirtumu nezinau,bet ir nemanau kad galima sakyti airijoje mokykloje lengva.Mano dukra dar gerai ir lietuviskai nesneka ,o cia jau tures angliskai mokintis sneketi,jos laukia sunkus metelis,turbut butu net zymiai lengviau lietuvoje.

Sveika. Tikrai neverta jaudintis, po pusmecio tavo mergyte puikiausiai snekes angliskai mirksiukas.gif Juk galit jau dabar pasimokyti butiniausiu fraziu, gal bus ramiau kai zinosi, kad vaikas moka pasiprasyt i tualeta ir pan. mirksiukas.gif O lyginti Lt ir Airijos svietimo sistemos tikrai neverta, 4-5 m. vaikai gi neina i 1-a klase, 2 metus jie mokosi paruosiamojoje. Ir programa tikrai pritaikyta tokiems maziukams. Taciau tvarka kaip mokykloje- tai tikrai nera darzelis. Per pirmus metus ismoksta abecele, skaiciuoti, sudeti, atimti 10ties ribose, mokosi skaityti, rasyti zodzius ir daug spalvina mirksiukas.gif Tai manau visai nemazai, kaip tokiems pipirams. Taip kad mano nuomone tokia sistema turi savo privalumu- vaikai pripratinami mokytis palengva ir labai anksti, 4-5 m. labai tinkamas metas pradeti mokytis thumbup.gif Mano dukra siais metais keliaus i pirma klase, tai jau treti metai mokykloj ir kiekviena diena keliaudavo su didziausiu noru thumbup.gif Atsiprasau, kad ne i tema as cia issipleciau doh.gif smile.gif
Atsakyti
ne istiesu super kad parasei,po biski mokinu,tik dukra greit uzciaupia nepatinka jai,bet mes ja kitur paliekame kur aires priziuri problemu nekildavo,tai ziuresim.O kas cia rase kad ne vieta rasyti apie airijos mokyklas tai labai klystate,nes cia tema kada vaikus pradeti leisti i mokykla,o ne kur esme,o gal as netaip supratau... g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2008 04 29, 10:36)
Sena tema

Toliau diskutuojam  mirksiukas.gif



QUOTE(iloniux @ 2008 08 08, 21:23)
Labas,

Ai nieko ypatingo, buvom Plateliuose prie ezero pora dienu su palapinem. Buvo giminiu susitikimas is vyro puses su seimom visi buvo tai vaikam veiklos uzteko. Kita savaitgali vyksim i Siaulius i ta cirka kur ant vandens. Uzsuksim dar pas draugus ten gyvena. Buvom keliuose koncertuose Musu miesto stadione vyko. Dar laukia musu viena isvyka i gamta su palapinem vaziuosim keli draugai su semomis. Taip pat daznai vaziuojam i soda kepti saslyku, kartais vieni, kartais su draugais, su nakvyne. Tai ten galim ilgai iki pat nakties dukti lauke. Na kazkaip nieko ypatingo bet smagu ir esam uzsieme, aisku jei dirbciau to negaleciau sau leist nes mano darbas pamaininis budavo ir labai nedaug iseiginiu turedavau, tai nepamenu kada tiek laiko leidau su seima ir vaikais.


Papildyta:
blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif smile.gif sveikos mamiciukes biggrin.gif biggrin.gif ,man labai geda blush2.gif ,bet as nelabai ismanau kaip cia kur ir ka pradeti rasyti? blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif kaip ir kur rasti ta tema ir kaip paklausti? blush2.gif
Atsakyti
Taigi čia ir yra tema. Tai čia ir klauskite biggrin.gif
Atsakyti
Manau reikia atsizvelgti i pati vaikuti,jei jis labai gabus,jau dau ka moka galima ir nuo 6m leisti,kam sunkiau sekasi nuo 7m
Atsakyti
pagelbekit apsispresti. Mano sunus gimes 2003 01 12, darzeli lankem su 2002 m. gimusiais vaikais, taciau nesiryzome eiti kartu su jais i priesmokykline, nes pagalvojau, kad 6.8 m. i mokykla bus per anksti. Mus paliko tada darzelio grupeje su vaikais gimusiais 2003-2002 m. Siandien atvedziau vaika ir patyriau soka, toks jausmas, kad su leliukais einam i viena grupe. Bijau, kad vaikui tai didziulis zingsnis atgal. verkdama nulekiau pas direktore, o ji pasiule eiti tada i paruosiamaja. O tai reiskia, teks anksciau ir i mokykla eiti. Kaip jus apsisprendet? Kas padejo nuspresti del priesmokyklines?
Atsakyti