Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

QUOTE(linamask @ 2008 07 10, 19:06)
Na musu mazgiui dar tik 10men, bet as jau masciau, kada cia ji reikes i molykla leisti, nes gimes jis rugsejo 5diena, tai arba beveik sesiu ar beveik septyniu metu. Aisku, neisivaizduoju, kaip galvosiu, kai ateis laikas i mokykla eit, bet kolkas manau, leisciau 6m.  biggrin.gif

Jūs turbūt mama su geru humoro jausmu, kad dabar apie tai (ir dar kaip!) mąstot. lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Ode, vis neprisiruošiu atsakyti tau į až-baisi tinginystė mane apėmusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 07 10, 22:32)
Ode, vis neprisiruošiu atsakyti tau į až-baisi tinginystė mane apėmusi  blush2.gif

irnesakyk.gif Pažįstamas jausmas. biggrin.gif
Jau turim uniformą - pasirinkom pradinę.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 07 10, 23:16)
irnesakyk.gif Pažįstamas jausmas.  biggrin.gif
Jau turim uniformą - pasirinkom pradinę....  ax.gif

Sveikinu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 07 10, 23:16)
irnesakyk.gif Pažįstamas jausmas.  biggrin.gif
Jau turim uniformą - pasirinkom pradinę....  ax.gif

Labas rytas, o jei ne paslaptis tai i kokia mokykla nusprendet vesti??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(raketa @ 2008 07 11, 08:50)
Labas rytas, o jei ne paslaptis tai i kokia mokykla nusprendet vesti???  bigsmile.gif

Žiburio pradinė - ji mums pagal rajoną priklauso. Bet priėmė ir į Tuskulėnų vidurinę, užtat ir laužėm galvą... smile.gif
Atsakyti
Mes sūnų leisime šį rudenį į mokyklą, jam tuomet bus 6,9, manau pats laikas smile.gif Turime vienus pažįstamus, kurie savąjį sūnų leis į mokyklą kitais metais, nors jam jau dabar yra 6m. 4mėn.
Atsakyti
QUOTE(neringasaud @ 2008 07 27, 15:11)
Mes sūnų leisime šį rudenį į mokyklą, jam tuomet bus 6,9, manau pats laikas smile.gif

Tūkstantį kartu jau šitas reikalas aptartas: Jūs PRIVALOTE leisti savo sūnų šiemet, nes jis gimęs 2001 m. Tai TODĖL jis ir eis į mokyklą, o ne todėl, kad Jums atrodo, jog jau laiaks
Atsakyti
kadangi manoji gimusi rugpjuti, tai man viskas paprasta, rugpjuti sueis 7 metukai, o rugseji zygiuos i mokyklele thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Nome @ 2008 07 27, 22:35)
Tūkstantį kartu jau šitas reikalas aptartas: Jūs PRIVALOTE leisti savo sūnų šiemet, nes jis gimęs 2001 m. Tai TODĖL jis ir eis į mokyklą, o ne todėl, kad Jums atrodo, jog jau laiaks

fool.gif
Atsakyti
QUOTE(neriuxxx @ 2008 07 28, 12:47)

Apie ką jūs čia, moteriške?
Matyt, nelabai su įstatymu susipažinusi biggrin.gif
Atsakyti
mano dukra prades eiti rugseji airijoje i mokykla,jais bus 4,7metai.Klausiau lietuvoje gyditojos ar gerai,ar nieko blogo,sake jai tik nori tuo geriau jai paciai.Cia airijoje vaikus pradeda leisti nuo 4 ar 5 metu.Net paskaicius kaip jus cia jaudinaties 6 metu vaikus leisti i mokykla paliko neramu paciai kaip dukra nemokedama kalbos mokykloje susitvarkys.Pati as lietuvoje pradejau eiti 6.5 metu ir nieko baisaus.
Atsakyti
QUOTE(lannasuper @ 2008 07 28, 14:29)
mano dukra prades eiti rugseji airijoje i mokykla,jais bus 4,7metai.Klausiau lietuvoje gyditojos ar gerai,ar nieko blogo,sake jai tik nori tuo geriau jai paciai.Cia airijoje vaikus pradeda leisti nuo 4 ar 5 metu.Net paskaicius kaip jus cia jaudinaties 6 metu vaikus leisti i mokykla paliko neramu paciai kaip dukra nemokedama kalbos mokykloje susitvarkys.Pati as lietuvoje pradejau eiti 6.5 metu ir nieko baisaus.

Tai ten 4 metu vaikus jau mokina skaityti,rasyti,skaiciuoti g.gif ?
Maniskiui 4,9 , bet musu mokykl. tik kitais metais tokie vaikuciai eina i parengiamaja(0-klase) o maniskis i 1-klase eis 6,10 , taip isaiskino direktore.
Kaip supratau vaikas eidamas i pirma klase jau kai ka mokes(bus jau lankes 0-kl.), nes pavyzdziui as ejau i 1-kl. 6metu, bet dar nieko nemokejau,(tipo 0-kl. nebuvo)
Atsakyti