Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(janike1 @ 2008 07 30, 22:01)
Viliuteee,rubeliai labai grazus  user posted image
labai mieli ,lengvuciai ,minkstuciai,madingi,meistriskai numegzti super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif Man tai cia isvis aukstas pilotazas, tobuli darbai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
ačiū,mergaitės,už pagyrimus 4u.gif ,malonu,kad Jums patiko
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 07 31, 09:44)
ačiū,mergaitės,už pagyrimus 4u.gif ,malonu,kad Jums patiko

Tai, kad zodziais sunku apsakyti, kokie jusu darbai yra puikus, labai kruopstus, visada isbaigti ir skoningi bei nematyti su fantazija, zodziu - tobuli drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 31 liepos 2008 - 09:12
QUOTE(nuosirdi @ 2008 07 31, 10:12)
Tai, kad zodziais sunku apsakyti, kokie jusu darbai yra puikus, labai kruopstus, visada isbaigti ir skoningi bei nematyti su fantazija, zodziu - tobuli drinks_cheers.gif


beveik visi mano darbai ir yra mano fantazijos pasekmė ax.gif ,nebent pasitaiko klientė,kuri turi savo modeliuką,bet aš vistiek bandau į jį įdėti ir ką nors savo ax.gif visiškai nepripažįstu kopijų, schmoll.gif atskirų detalių,puikių yra kiekviename darbe,kartais jas ,,pasiskolinu" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 07 30, 20:33)
mano paskutinis darbelis iš mocheros
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

4u.gif fantastika
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 07 30, 18:33)
mano paskutinis darbelis iš mocheros
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



Viliuteee
Jusu darbai kaip visad nepakartojami thumbup.gif wub.gif ot turit gabumu ir fantazijos... negaliu atsiziuret koks grozis wub.gif
Atsakyti
Viliuteee- jus super meistre. Ziuriu su istysusia ilgutele seile ir atsiziuret negaliu. Prie darbeliu nieko nei pridesi , nei atimsi. nu tiesiog SUPER!!! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
taip,kaip jūs,mielosios, džiaugiatės mano darbeliais,taip aš džiaugiuosi nuostabiais pagyrimais,skaitau ir vis negaliu patikėti,kad tie gražūs žodžiai skirti man.Jie mane net iki ašarų sujaudina.Kaip Jūs taip mokat. g.gif
AČIŪ visoms visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 31 liepos 2008 - 16:29
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 07 23, 20:42)
Na ikišiu ir čia savo trigraši, labai jau maga pasigirti ką per atostogas nunarpliojau iš mocheros. (siūlas - kidmohair, reikėjo 230gr, užtrukau 2sav.)
user posted image

wub.gif
Papildyta:
wub.gif
Atsakyti
Fasolkosmama - genialu su ta suknele lotuliukas.gif
Gražinos šaliai tai tokie, kur ir norisi vėsų vakarą įsisupti
Viliutee - tie princesės rūbeliai, tai griūk stačias
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 01 rugpjūčio 2008 - 12:43
sveikos mezgejos 4u.gif

turiu namie moheros siulu ir noriu nusimegsti ilga lengvai krentanti megztini. gal kas turit kokiu pavyzdeliu ar ideju buciau labai dekinga ax.gif 4u.gif

bandau vartyti jusu senesnes temeles, bet labai daug nuotrauku istrinta jau ir nematau jusu darbeliu, gal ka jau buvot ir ideje ar aptare unsure.gif .

4u.gif
Atsakyti
Fasolkosmama - nuostabi suknutė thumbup.gif

Viliuteee - kaip visad - žavinga wub.gif

Papildyta:
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 07 28, 17:42)
Aš tai mocherinius  du šalius nuneriau

user posted image

labai gražūs šaliai. tik neįsikertu, koks čia raštelis g.gif berods panašų mačiau žurnale, žiūrėjau žiūrėjau, skaičiau aprašymą skaičiau, pabandžiau megzti, bet nesigavo verysad.gif gal galėtum pakonsultuoti ax.gif
Atsakyti