Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(Karusia @ 2008 07 23, 18:44)
kokio storumo virbalais mezgei? gundausi ax.gif



ax.gif gėda prisipažinti, bet nežinau, turiu trijų dydžių virbalus su valu namuose tai sijoną mezgiau vidutinio storumo, o bliuzele ir rankoves plonais. Numerių tikrai nežinau.... Sijonas gavosi tikrai retas, net kai mezgiau, pagal rašto schemą, tai teko daugiau nei trečdalio schemos atsisakyt, kad būtų reikiamo ilgio...

4u.gif Karusia jei yra noro tai tikrai vertas darbo daiktas, ir mezgasi greitai....
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 07 23, 18:42)
Na ikišiu ir čia savo trigraši, labai jau maga pasigirti ką per atostogas nunarpliojau iš mocheros. (siūlas - kidmohair, reikėjo 230gr, užtrukau 2sav.)
user posted image

nu ziauriai grazu ir ispudinga. niekaip netelpa galvoj kaip per dvi sav galima toki grozi nusimegzt. SAUNUOLE
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 07 23, 19:42)
Na ikišiu ir čia savo trigraši, labai jau maga pasigirti ką per atostogas nunarpliojau iš mocheros. (siūlas - kidmohair, reikėjo 230gr, užtrukau 2sav.)
user posted image

Na thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif suknelė, labai jau greitai mezgi,bet aš norėčiau truputį ilgesnės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2008 07 23, 20:08)
Na  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif suknelė, labai jau greitai mezgi,bet aš norėčiau truputį ilgesnės ax.gif




Čia nuotrauka suknelės tik nuo virbalų nuimtos, labai jau knietėjo pasidžiaugti, bijau, kad kai pasinešios truputi ji patys, o kai išskalbsiu ir "išlyginsiu".......
reziumė: dedu už stiklo ir nejudinu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 07 23, 21:22)
Čia nuotrauka suknelės tik nuo virbalų nuimtos, labai jau knietėjo pasidžiaugti, bijau, kad kai pasinešios truputi ji patys, o kai išskalbsiu ir "išlyginsiu".......
reziumė: dedu už stiklo ir nejudinu... doh.gif

jei tik nuo virbalų nuimta tai kai praeis visas proceduras tai bus pats gerumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 07 23, 19:42)

user posted image Labai labai labai graži suknelė
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 07 23, 20:55)
ax.gif  gėda prisipažinti, bet nežinau, turiu trijų dydžių virbalus su valu namuose tai sijoną  mezgiau vidutinio storumo, o bliuzele ir rankoves plonais. Numerių tikrai nežinau....  Sijonas gavosi tikrai retas, net kai mezgiau, pagal rašto schemą, tai teko daugiau nei trečdalio schemos atsisakyt, kad būtų reikiamo ilgio...

4u.gif  Karusia jei yra noro tai tikrai vertas darbo daiktas, ir mezgasi greitai....

Aš moherį mezgiau 4 numeriu ax.gif
Gundausi, nes eilė supranuota - dabar neriama, po to "amazonės tunika", po to reiktų pribaigti sijoną prie violetinio anksčiau demonstruoto sijono - siūlai mėtosi ax.gif
Atsakyti
FasolkosMama kaip grazhu wub.gif ir tik per pora savaichiu? blink.gif man metu reiktu lotuliukas.gif
shaunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 07 23, 18:42)
Na ikišiu ir čia savo trigraši, labai jau maga pasigirti ką per atostogas nunarpliojau iš mocheros. (siūlas - kidmohair, reikėjo 230gr, užtrukau 2sav.)
user posted image


verta ir pasigirti thumbup.gif isties nuostabi suknele... bigsmile.gif wub.gif
bet man tai metus jauciu mezgimas uztruktu... lotuliukas.gif
Atsakyti
FasolkosMama ,sukne super thumbup.gif user posted image ,o kantrybe 4u.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
Na aš noriu paklausti Greičiausiai FasilkosMamos, kiek akių tau reikėjo uždėt kai pradėjai suknelės "sijona" megzti??? Arba jei kas mezgėt ar žinot būtų be galo malonu sužinot... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
o suknelėėėėė bigsmile.gif
mega_shok.gif be žodžių
FANTASTIKA
ir tik per dvi sav. blink.gif doh.gif
Atsakyti