Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

Sveikos,

Na ir kokių grožių Jūs čia tik neprimezgusios thumbup.gif , negaliu nei vienos atskirai pagirti, visų darbai darbeliai labai gražūs. Vakar buvau parduotuvėj "Geros akys', tai ten mačiau Kid mocheros siūlų išpardavimą - po 4,99 Lt už matkelį.
Dar turiu klausimą: ar jums nesusivelia šalikai iš plonos mocheros? Nusimezgiau gražų sau iš plonyčių siūlų, bet žiemą panešiojau ir jis toks negražus pasidarė...
Atsakyti
Na dar nuo siūlų priklauso..... aš va paskutiniu metu mezgiau iš itališkų su šilku..... tai mamai padovanojau skraistę. Ji nėra tokia pavyzdinga nešiotoja, būna kad susikiša į rankinuką mano mezginį net biggrin.gif bet apžiūrėjau visas gražutis dar kaip ką tik megztas. Bet matkelio kaina apie 17 Lt ir daugiau......
Atsakyti
pasirodysiu savo pirmąjį moheriuką, užkrėtėt jūs mane... Labai patenkinta juo, plonytis, švelnutis, šiltutis
http://public.fotki....0080713008.html
Atsakyti
nu liuks ir rastas ir spalvos, tik turbut ne pagal sezona, bet nieko ruduo ne uz kalnnu...
Atsakyti
QUOTE(Renatėlė @ 2008 07 13, 20:08)
pasirodysiu savo pirmąjį moheriuką, užkrėtėt jūs mane... Labai patenkinta juo, plonytis, švelnutis, šiltutis
http://public.fotki....0080713008.html

o man nerodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 07 14, 00:57)
nu liuks ir rastas ir spalvos, tik turbut ne pagal sezona, bet nieko ruduo ne uz kalnnu...


dėkui, su savo mezgimo tempais galvojau tik rudenį baigsiu, bet kažkaip labai greit pasisekė numegzt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 06 04, 14:15)
Tradiciškai, tobulas rūbas:) O tai tu ir vasarą mocheriuko nepaleidi, nes aš pastebėjau, kad norisi kažkokių vasarinių siūliukųsmile.gif


4u.gif labai grazus ir dailus megztukas,viesesniu oru ir vasara tinka pasipuost smile.gif
Atsakyti
tikrai thumbup.gif megztukelis. Ir man kazkaip nesiima virbalai ir stori siulai vasara, na bet ne uz kalnu ir ziema, tada tai primegsim mirksiukas.gif
Atsakyti
mieli rubeliai is moherio. As mezgu juos su masina
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 05 21, 18:48)
blush2.gif kuklus mano darbelis iš itin plono moherio  blush2.gif
user posted image
user posted image


visu mezginiai tikrai zavus, bet man labiausiai i aki krito sitas megztukas ir ypac skoningas ir labai sitam megztukui tinkantis papuosimas-apdaila... thumbup.gif
Atsakyti
Na ikišiu ir čia savo trigraši, labai jau maga pasigirti ką per atostogas nunarpliojau iš mocheros. (siūlas - kidmohair, reikėjo 230gr, užtrukau 2sav.)
user posted image
Atsakyti
kokio storumo virbalais mezgei? gundausi ax.gif
Atsakyti