Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros


QUOTE(Lusasita @ 2008 10 28, 15:15)
Mano pukuotukas, tiesa ne moheriukas, bet angoriukas, is angoriniu triusiuku vilnos  unsure.gif


Labai grazu, dailu ir originalu.

QUOTE(Galvojanti @ 2008 10 28, 15:33)
Sveikos  blush2.gif

žiūriu aktyvi tema, tad labai noriu paklausti  4u.gif  kodėl mano mezginys riečiasi mezgu ne iš mocheros o iš paprastų siūlų šaliką  blush2.gif  mezgejėlės atsakykit  blush2.gif  atsiprašau už offtopic  blush2.gif

kazkada jau kalbejom apie ta saliku ir saliu rietimasi.... priklauso koks rastas, koks krastas, koks plotis ir t.t...
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 28, 17:15)
Mano pukuotukas, tiesa ne moheriukas, bet angoriukas, is angoriniu triusiuku vilnos  unsure.gif


Nuostabus wub.gif bigsmile.gif O gal rasteli galima butu?... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 28, 16:41)
Labai grazu, dailu ir originalu.
kazkada jau kalbejom apie ta saliku ir saliu rietimasi.... priklauso koks rastas, koks krastas, koks plotis ir t.t...



Raštas yra 2 blogos 4 geros 2 blogos 4 geros vertikaliomis juostomis blush2.gif o plotis tai maždaug 30 akių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 28, 16:15)
Mano pukuotukas, tiesa ne moheriukas, bet angoriukas, is angoriniu triusiuku vilnos  unsure.gif



labai grazhus ir rashtas idomus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
ačiū visoms 4u.gif
QUOTE(neringata @ 2008 10 28, 11:52)
Čia rankovės išvien su priekiu megztos, ane? O kaip nugara - nuo apačios ir prisiųta ties pečiais, ar kaip? g.gif

taip, rankovėms akių pridėjau ir išplatinau į šonus, tik truputį gailiuosi, kad siūlė eina per pečius...mohera plonytė, tad ir siūlės matyti unsure.gif o nugara megzta taip pat kaip ir priekis.

QUOTE(zvirble @ 2008 10 28, 12:09)
LeTa-BeTa, del spalvyciu pritariu neringatai, kad jos trys kažkaip nelabai limpa tarpusavyje..

visa esmė, kad visi trys siūliukai yra likučiai ir norėčiau juos kaip nors panaudoti g.gif ružava spalvytė yra labai švelni ir pereina į baltą (tik nuotraukoje kažkodėl ryški gavosi) ax.gif o jei nedėjus ružavos tai kokią spalvą patartumėte dar įmaišyti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 28, 16:15)
Mano pukuotukas, tiesa ne moheriukas, bet angoriukas, is angoriniu triusiuku vilnos  unsure.gif

thumbup.gif
Atsakyti
LeTa-BeTa ,grazus mocheriukas 4u.gif Dailus rastelis 4u.gif

Siuo metu ir as mezgu is mocheros mirksiukas.gif Vargeli tu mano blink.gif visa apsipukavau ,priskrido puku i nosi ir burna .Tai gi karts nuo karto turiu gurksnoti vandeni lotuliukas.gif Gal kol numegsiu pati nepavirsiu i mocheros kamuoliuka lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Dabar beveik baigiu,bet cia foto pacios pradzios ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 28, 17:15)
Mano pukuotukas, tiesa ne moheriukas, bet angoriukas, is angoriniu triusiuku vilnos  unsure.gif

user posted image
user posted image


bigsmile.gif kokia grazi,o jau rastelis tai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 10 28, 15:49)
Nuostabus wub.gif  bigsmile.gif O gal rasteli galima butu?... blush2.gif  4u.gif


Va ka turiu ta dedu mirksiukas.gif

user posted image

http://keep4u.ru/img...2a41c3104bd.jpg

http://keep4u.ru/img...78bc79ef00d.jpg
Atsakyti
Nu jau Lusasita kokį grožį sukūrusi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif


Mano tai toks kuklutis šį kartą,bet užtat megztas visus metus doh.gif Pernai numezgiau,šiemet užsegimą įdėjau g.gif .Sau kaip visada laiko labai mažai lieka ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 29, 00:38)
Nu jau Lusasita kokį grožį sukūrusi thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif
Mano tai toks kuklutis šį kartą,bet užtat megztas visus metus doh.gif Pernai numezgiau,šiemet užsegimą įdėjau g.gif .Sau kaip visada laiko labai mažai lieka ax.gif
user posted image


4u.gif na labai dailus megztukas
Atsakyti
Na mergaites jus ir saunuoles 4u.gif tokiu graziu primezget wub.gif thumbup.gif
Dabar visko noriu tik noriuuuu, o kaip suspet doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 29 spalio 2008 - 09:32
LeTa-BeTa,

tau kaip mažai bobytei, bigsmile.gif tai nereiks visu spalvų siūliukų. Nes tos rudos metražas 425metrų, tad pridek spalvytę tik vieną g.gif
Atsakyti