Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 24, 00:34)
esu bandžiusi atlasą tą blizgų,bet jis kiek sunkokas,paprasta pamušalinė medžiaga tinka,tik reiktų žinoma žiūrėt,kad mažiau glamžytųsi.

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Visas vilnietes kvieciu uzsukti
Susitikimas
Atsakyti
kylame į viršų 4u.gif
gal kas turite osinkoje nuorodą dryžuotų mocherinių megztukų? ačiū 4u.gif
Atsakyti
ir vėl aš hihihi.gif turiu štai tokių spalvų moheros....
user posted image
mezgant dryžuotą megztuką jos užtektų ar dar maišyti kokią pvz.pieno spalvytę? g.gif niekaip nelimpa nei rašteliai, nei modeliukai verysad.gif gal galėtų kas nors patarti blush2.gif
o štai mano paskutinis moheriukas blush2.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 28 spalio 2008 - 10:23
gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 28, 11:11)
o štai mano paskutinis moheriukas blush2.gif [img]

nuostabus
ir spalvyte labai grazi ir pats darbas
kazko panasaus uzsimaniau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 28, 11:11)
o štai mano paskutinis moheriukas blush2.gif

labai fainuolis wub.gif Čia rankovės išvien su priekiu megztos, ane? O kaip nugara - nuo apačios ir prisiųta ties pečiais, ar kaip? g.gif
O dėl mocheriukų siūliukų, tai man kažkaip tos trys spalvytės nesiriša schmoll.gif kiekvienos dvi tarpusavy kaip ir nieko, bet va trečioji g.gif Toks tai mano pamąstymas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 28 spalio 2008 - 10:54
LeTa-BeTa, del spalvyciu pritariu neringatai, kad jos trys kazkaip nelabai limpa tarpusavyje, man graziausias derinukas butu ta oranzine su tamsiai ruda. man ta rozine kazkaip nelabai tinka... blush2.gif
o naujausias tavo moherinukas- labai liuks, ir spalvyte, ir modeliukas, ir figuryte thumbup.gif
Atsakyti
Leta-Beta - man ta rozine irgi iskrenta is konteksto ax.gif butu ne tokia intensyvi, galbut idejus kokia dramblio kaulo ar svelniai smeline - butu super thumbup.gif - dabar tiesiog per intensyvi jinai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 17:57)
nu va mergaites leiskite man pasigirti, cia veliausias mano darbelis, as pati juo didziuojuos.... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
user posted image


Labutis, esu nauja forume, bet megzt labai mėgstu, o va tokio grožio tai begalo noriu. tad turiu klausymukų, iš plonosios mahieros mezgėt ir kokio numerio virbalais..
Atsakyti
Mano pukuotukas, tiesa ne moheriukas, bet angoriukas, is angoriniu triusiuku vilnos unsure.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos blush2.gif

žiūriu aktyvi tema, tad labai noriu paklausti 4u.gif kodėl mano mezginys riečiasi mezgu ne iš mocheros o iš paprastų siūlų šaliką blush2.gif mezgejėlės atsakykit blush2.gif atsiprašau už offtopic blush2.gif
Atsakyti