Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

as kaip tik ruduo taip ant moheros uzsikabliuoju
mintyse jau kokie 3 megztukai is pukeliu rolleyes.gif
kaip cia viska ir suspejus doh.gif
Atsakyti
[quote=FasolkosMama,2008 10 19, 17:57]
nu va mergaites leiskite man pasigirti, cia veliausias mano darbelis, as pati juo didziuojuos.... blush2.gif blush2.gif blush2.gif

labai gražus tavo darbas,drąsiai gali didžiuotis thumbup.gif

o čia vėl mano juodoji,populiarioji ,kiek kitokia mocherinukė


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 21, 13:46)
vat as kai nuleidineju gana laisvai tai man biski banguoja ir taip tas krastas bet pvz nu rasto tai tokiais trikampiukais pradzioj gaunasi o ne bangelem

Na taip. Butent ir nesigauna tie trikampiukai kaip pradzioje. Kazkaip negraziai arodo, kai sali susisiauti. Vienas krastas banguotas, kitas kazkoks nei toks nei sioks.
Atsakyti
Viliuteee, jau grožis tų tavo moherinių suknelių, jau grožis 4u.gif 4u.gif wub.gif ir kaip greitai tu jas nunarplioji. nenustoju stebėtis blink.gif
turiu vieną klausimą plonyčių suknučių meistrei: kaip galėtų atrodyt tokia suknelė ant 46 dydžio moteriškės? ar nestorintų labai? man taip gražu, mane taip vilioja. bet manau, kad gal netiktų. o sugaišt marias laiko tam, kad patikrint - tinka ar ne, kažkaip nesinori schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaju: 22 spalio 2008 - 20:10
QUOTE(temptress @ 2008 10 19, 15:45)
sveikos mergytes. noreciau jusu patarimo. nusipirkau liemenei siulu su mohera, noriu megzti koki tai kiaurarasti, bet esu  nestuke.gif  ir nezinau, kaip reiktu siaurinti, jei sakykim, pradeciau nuo apacios ir eiciau i virsu, tai reiktu susiaurint ties liemens virsumi. ar yra koks paslankus tokiam dalykui rastelis? ogal tiesiog virbalus siauresnius imti? okaip tada megzt toliau krutine?


Užsikabinau ant šitų žodžių. Esu naujokė mezgime, tai noriu paklausti: JŪS VIRBALAIS VARIJUOJATE, KAD TAIP GRAŽIAI GAUTŲSI? Prašau pasiaiškinti. Čia be to gražiai neišeis? Ar kaip? Kada ir kam tokia technika naudojama?
Atsakyti
Oi Viliuteee, jau šitas pūkutis tai išvis stulbinantis wub.gif wub.gif wub.gif Jau turbūt banalūs mūsų pagyrimai, bet tikrai žodžių trūksta tokį grožį pamačius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(venita @ 2008 10 22, 23:42)
Užsikabinau ant šitų žodžių. Esu naujokė mezgime, tai noriu paklausti: JŪS VIRBALAIS VARIJUOJATE, KAD TAIP GRAŽIAI GAUTŲSI? Prašau pasiaiškinti. Čia be to gražiai neišeis? Ar kaip? Kada ir kam tokia technika naudojama?

norint pasiaurinti mezgini siek tiek nemazinant akiu skaiciaus, ypac kai yra kazkoks rastelis sudetingesnis
ten kur plonesni virbalai ten mezginys bus siauresnis ir tankesnis, toks labiau sutrauktas
as pati taip nebent krastukus mezgu kai noriu siauresniu ir tampresniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaju @ 2008 10 22, 21:09)
Viliuteee, jau grožis tų tavo moherinių suknelių, jau grožis  4u.gif  4u.gif  wub.gif  ir kaip greitai tu jas nunarplioji. nenustoju stebėtis  blink.gif
turiu vieną klausimą plonyčių suknučių meistrei: kaip galėtų atrodyt tokia suknelė ant 46 dydžio moteriškės? ar nestorintų labai? man taip gražu, mane taip vilioja. bet manau, kad gal netiktų. o sugaišt marias laiko tam, kad patikrint - tinka ar ne, kažkaip nesinori  schmoll.gif



ačiū jurgaju,gali drąsiai sau tokią megztis,mano paskutinė suknelė kaip tik panašaus dydžio,ir ta kur buvo su raudona -balta apačia,taip pat didelio dydžio,Tik žinoma reikia tokias ilgas megzt , iki kelių stambokai moteriškei tokia tikrai nesižiūrės.Gal pasiseks įkelti nuotrauką,kaip realiai ant figūros atrodo. ax.gif
Atsakyti

Viliuteee,grazu grazu grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 23, 10:40)
ačiū jurgaju,gali drąsiai sau tokią megztis,mano paskutinė suknelė kaip tik panašaus dydžio,ir ta kur buvo su raudona -balta apačia,taip pat didelio dydžio,Tik  žinoma reikia tokias ilgas megzt , iki kelių stambokai moteriškei tokia tikrai nesižiūrės.Gal pasiseks įkelti nuotrauką,kaip realiai ant figūros atrodo. ax.gif

na tada gal ir susikaupsiu tokiam grandioziniam darbui
o tikrai, būtų labai įdomu pasižiūrėt, kaip atrodo ant figūros biggrin.gif

aha, o ten dar reiktų ką nors pasiūti po mezginiu. iš ko reiktų siūti pasuknelę? kaip tu darai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaju: 23 spalio 2008 - 22:30
QUOTE(jurgaju @ 2008 10 23, 23:29)
na tada gal ir susikaupsiu tokiam grandioziniam darbui
o tikrai, būtų labai įdomu pasižiūrėt, kaip atrodo ant figūros  biggrin.gif

aha, o ten dar reiktų ką nors pasiūti po mezginiu. iš ko reiktų siūti pasuknelę? kaip tu darai?



esu bandžiusi atlasą tą blizgų,bet jis kiek sunkokas,paprasta pamušalinė medžiaga tinka,tik reiktų žinoma žiūrėt,kad mažiau glamžytųsi.
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 21, 11:16)
o ka megsi?


Galvoju megztini arba liemene. Dar iki galo neapsisprendziau
Atsakyti