Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(Betti @ 2008 10 20, 07:50)
O tai niekas man nepagelbes ir neisduos paslapties kaip tuos krastelius banguotus padaryti? Prassssssssaaaaauuuuu

Atrodo niekas cia tau nepasakys. As ir pati nelabai zinau kaip. Man nesigauna verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

turiu lamos moheros, turkio spalvos. Dabar galvos skausmas issirinkti rasta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(komsugnatik @ 2008 10 21, 11:12)
Sveikos, merginos,

turiu lamos moheros, turkio spalvos. Dabar galvos skausmas issirinkti rasta  doh.gif

o ka megsi?
Atsakyti
raselle, jeigu kalba eina apie mezgima(atysiprasau, bet neskaiciau pries tai buvusiu zinuciu) blush2.gif , tai reikia is vienos akies ismegzti tris arba penkias akis(ziurint kokio banguotumo nori) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2008 10 21, 09:48)
Atrodo niekas cia tau nepasakys. As ir pati nelabai zinau kaip. Man nesigauna  verysad.gif


Neesu užkietėjus mezgėja, bet manau kai kurie raštai savaime banguotumą padaro, tiesiog turi bandyti maža pavyzdėlį, o blogiausiu atveju aš pati ką daryčiau jeigu niekaip neišeitų,manau vašeliu įmanoma išgauti bet kokias bangeles. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*joli* @ 2008 10 21, 12:24)
Neesu užkietėjus mezgėja, bet manau kai kurie raštai savaime banguotumą padaro, tiesiog turi bandyti maža pavyzdėlį, o blogiausiu atveju aš pati ką daryčiau jeigu niekaip neišeitų,manau vašeliu įmanoma išgauti bet kokias bangeles.  mirksiukas.gif

kalba eina apie tokius rastus kurie ir banguoja savaime, bet kazkodel banguoja tik pradzioj krastelis o uzbaigus tarkim sali tas krastas kur uzbaigi nesibanguoja...man paciai taip manau reik laisviau uzbaiginet, yra gi keli akiu nuleidimo budai-tai jei nuleidineji sumezgant po 2 akis ismegztaja uzkeliant ant virbaloir su sekancia sumezgant tada krastas toks laisvesnis gaunasi, nei viena aki per kita pertraukiant ir siek tiek banguoja, bet vistiek ne tiek kai pradzios krastelis
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 21, 14:05)
kalba eina apie tokius rastus kurie ir banguoja savaime, bet kazkodel banguoja tik pradzioj krastelis o uzbaigus tarkim sali tas krastas kur uzbaigi nesibanguoja...man paciai taip manau reik laisviau uzbaiginet, yra gi keli akiu nuleidimo budai-tai jei nuleidineji sumezgant po 2 akis ismegztaja uzkeliant ant virbaloir su sekancia sumezgant tada krastas toks laisvesnis gaunasi, nei viena aki per kita pertraukiant ir siek tiek banguoja, bet vistiek ne tiek kai pradzios krastelis

pabandyk prieš užbaigimą vienoje eilėje kas penkta kokia akis (nežinau ar storas tavo mezginys) iš vienos išmegzti dvi, paskui vieną ar dvi eilutes numegzk kaip mezgei ir užbaik.
oi ne tą žmogų pacitavau blush2.gif , nu bet raselė gal suprato esmę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 21 spalio 2008 - 12:21
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 16:57)
nu va mergaites leiskite man pasigirti, cia veliausias mano darbelis, as pati juo didziuojuos.... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
user posted image


kaip visada superrrrgražumėėėėlis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif clap.gif wub.gif clap_1.gif first.gif first.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 21, 13:20)
pabandyk prieš užbaigimą vienoje eilėje kas penkta kokia akis (nežinau ar storas tavo mezginys) iš vienos išmegzti dvi, paskui vieną ar dvi eilutes numegzk kaip mezgei ir užbaik.
oi ne tą žmogų pacitavau  blush2.gif , nu bet raselė gal suprato esmę?

gal ir suprato bet as jau nesupratau
tai juk rastas pasikeis tada, dazniausia tokie rasteliai kuriami sumezgant ir uzdedant akis tai kas cia tada gausis nei is sio nei is to akiu pridejus g.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 21, 14:26)
gal ir suprato bet as jau nesupratau
tai juk rastas pasikeis tada, dazniausia tokie rasteliai kuriami sumezgant ir uzdedant akis tai kas cia tada gausis nei is sio nei is to akiu pridejus  g.gif

gal ir tavo tiesa bet va mano šalis buvo irgi su raštu netgi kiauraraščiu. aš nuleidinėjant akis labai sutraukiu. tai vistiek jei mezgu kiauraraščiu tai bent dvi ar keturias eilutes pradžioj ir pabaigoj mezgu ripsu kad abu galai dailiai atrodytų. šitas metodas man pasiteisina, tik aš mezgu (pabaigoj ripse) uždėdama gal kas kokia septinta akis po viena, o jei norisi banguoto krašto tai galima ir dažniau
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 21, 13:39)
gal ir tavo tiesa bet va mano šalis buvo irgi su raštu netgi kiauraraščiu. aš nuleidinėjant akis labai sutraukiu. tai vistiek jei mezgu kiauraraščiu tai bent dvi ar keturias eilutes pradžioj ir pabaigoj mezgu ripsu kad abu galai dailiai atrodytų. šitas metodas man pasiteisina, tik aš mezgu (pabaigoj ripse) uždėdama gal kas kokia septinta akis po viena, o jei norisi banguoto krašto tai galima ir dažniau

vat as kai nuleidineju gana laisvai tai man biski banguoja ir taip tas krastas bet pvz nu rasto tai tokiais trikampiukais pradzioj gaunasi o ne bangelem
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 18:57)
nu va mergaites leiskite man pasigirti, cia veliausias mano darbelis, as pati juo didziuojuos.... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

tikrai tikrai yra kuo didžiuotis. labai dailutis darbelis thumbup.gif 4u.gif

qqte, chimera,
labai dailūs jūsų moherinukai. tikros darbštuolės šaunuolės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti