Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

FasolkosMama - puikus, saunus ,grazus darbelis thumbup.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
na kadangi prasidejo saliu metas tai ir as atbegu pasigirti savo paskutines savaites darbeliu blush2.gif
user posted image

ir truputi is arciau...
user posted image
Atsakyti
Labai dailutis, siltutis, pukutis thumbup.gif

O tai niekas man nepagelbes ir neisduos paslapties kaip tuos krastelius banguotus padaryti? Prassssssssaaaaauuuuu
Atsakyti
FasolkosMama - aš apakus user posted image Kataloginis variantas - nei pridėsi, nei atimsi user posted image
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 17:57)
nu va mergaites leiskite man pasigirti, cia veliausias mano darbelis, as pati juo didziuojuos.... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
user posted image


Be galo gražus darbas thumbup.gif trūksta žodžių wub.gif

Gal kas gali pasidalint rašteliu, nes kiek ieškojau , tai randu tik aprašymus užsieninėm kalbom, kurių nesuprantu blush2.gif iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 20, 00:45)
na kadangi prasidejo saliu metas tai ir as atbegu pasigirti savo paskutines savaites darbeliu  blush2.gif
ir truputi is arciau...

Nuostabus darbelis 4u.gif Gal pasidalintum rasteliu?... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 10 20, 11:15)
Nuostabus darbelis 4u.gif Gal pasidalintum rasteliu?... blush2.gif


stai rastelis gana paprastas
user posted image

tamsus kvadratelis yra geroji akis
trikampis-3 sumegztos i viena
apskritimas-uzmetimas
jei neaisku prasom klausti aprasysiu detaliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2008 10 19, 13:45)
sveikos mergytes. noreciau jusu patarimo. nusipirkau liemenei siulu su mohera, noriu megzti koki tai kiaurarasti, bet esu  nestuke.gif  ir nezinau, kaip reiktu siaurinti, jei sakykim, pradeciau nuo apacios ir eiciau i virsu, tai reiktu susiaurint ties liemens virsumi. ar yra koks paslankus tokiam dalykui rastelis? ogal tiesiog virbalus siauresnius imti? okaip tada megzt toliau krutine?


Aš mezgiau sau liemenę kai laukiausi...
Tai mezgiau su pynėmis ir mažinau blogųjų akių skaičių tarp pynių. Gavosi visai gražiai, o kiauraraščiui gal reiktų iš šonų siaurinti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 16:57)
nu va mergaites leiskite man pasigirti, cia veliausias mano darbelis, as pati juo didziuojuos.... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

ŠAUNUOLĖ thumbup.gif 4u.gif LABAI LABAI.......GRAZUS DARBELIS wub.gif

ggte ačiū už raštelį aciuks.gif labai patiko tavo šalis thumbup.gif 4u.gif butinai bandysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 18:57)
nu va mergaites leiskite man pasigirti, cia veliausias mano darbelis, as pati juo didziuojuos.... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
user posted image

labai grazu bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif menkai nuo orginalo skiriasi ax.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip grazu cia pas jus... bigsmile.gif

Parodysiu ir as savo pora macheriuku, vienas is labai plono siuliuko
user posted image

ir kitas is storo
user posted image
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2008 10 20, 14:06)
Aš mezgiau sau liemenę kai laukiausi...
Tai mezgiau su pynėmis ir mažinau blogųjų akių skaičių tarp pynių. Gavosi visai gražiai, o kiauraraščiui gal reiktų iš šonų siaurinti ?  g.gif

prieki liemenes jau numezgiau, kai numegziu visa - pasirodysiu. emiau pati paprasciausia kiaurarasti, ten tik keletas skyluciu, kuriu net nesimato del siulu doh.gif truputi atrodo kaip pynes, ir irgi siaurinau blogasias akis. aciu tau 4u.gif
Atsakyti