Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

sveikutes, groziu kurejos wink.gif as irgi uzsimaniau susidraugauti su pukuotukais wink.gif bet pries didelius darbus teko dar praktikai va toki sali nunarplioti
salis
nieko ypatingo, bet praktinka nebloga smile.gif o dabar jau griebiu iskarto suknute mocheriuke gaminti ax.gif tikiuosi gausis trokstamas rezultatas... blush2.gif jei taip pasirodysim wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 17 spalio 2008 - 10:52
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 17, 11:51)
sveikutes, groziu kurejos wink.gif as irgi uzsimaniau susidraugauti su pukuotukais wink.gif bet pries didelius darbus teko dar praktikai va toki sali nunarplioti

baltas šalis labai dailus thumbup.gif kiek siūliukų sunaudojai jam?
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2008 10 17, 08:59)
Liemene. Uzsakymas.


Labai dailiai ir įdomiai atrodo wub.gif

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 17, 11:51)
sveikutes, groziu kurejos wink.gif as irgi uzsimaniau susidraugauti su pukuotukais wink.gif bet pries didelius darbus teko dar praktikai va toki sali nunarplioti
[


Gražutis, o jau spalvos ryškumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2008 10 17, 12:53)
baltas šalis labai dailus thumbup.gif kiek siūliukų sunaudojai jam?

kazkur 1,5 matkucio wink.gif
Atsakyti
sveikos mergytes. noreciau jusu patarimo. nusipirkau liemenei siulu su mohera, noriu megzti koki tai kiaurarasti, bet esu nestuke.gif ir nezinau, kaip reiktu siaurinti, jei sakykim, pradeciau nuo apacios ir eiciau i virsu, tai reiktu susiaurint ties liemens virsumi. ar yra koks paslankus tokiam dalykui rastelis? ogal tiesiog virbalus siauresnius imti? okaip tada megzt toliau krutine?
Atsakyti
Merginos, mezgancios salius kiaurarasciu, papasakokit kaip uzbaigiat mezgini, kad gautusis vienoda pradzia ir pabaiga. Ta prasme, kad gautusi bangeles.
Atsakyti
Mano mocheriniai šalikėliai. Pasiruošiau šaltajam periodui biggrin.gif
http://public.fotki....i/imag0295.html

o šį dariau ne sau, pirmą kartą tongue.gif
http://public.fotki....i/imag0263.html
Atsakyti
nu va mergaites leiskite man pasigirti, cia veliausias mano darbelis, as pati juo didziuojuos.... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 19 spalio 2008 - 16:59
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 16:57)
nu va mergaites leiskite man pasigirti, cia veliausias mano darbelis, as pati juo didziuojuos....


Na, ko tokia sarmatlyva lotuliukas.gif
Jau tavo groziams man truksta zodziu, tiesiog nuostabus ir visi tokie tvarkingi thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif ooho ho kaip gražu, super toks lengutis ir mielas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 19, 16:57)
nu va mergaites leiskite man pasigirti, cia veliausias mano darbelis, as pati juo didziuojuos.... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

thumbup.gif first.gif wub.gif tikrai yra kuo didžiuojasi mirksiukas.gif . Matosi, kad dailiai numegztas thumbup.gif
Atsakyti
FasolkosMama, labai dailiai numezgiai, labai labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti