Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

Atrodo toks tankus ir šiltutis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 10 13, 09:06)

Koks jaukus salis wub.gif Labai grazu 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, nekartokit po n.. kartų tas pačias foto, juk užtenka nuorodą į ją įdėt, arba tik pacituot.

P.S darbeliai tikrai nuostabūs
Atsakyti
QUOTE(juruze @ 2008 10 12, 21:46)
Cia akiu uzmetimo budas?



tikrai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 10 13, 17:43)
Sveikos, nekartokit po n.. kartų tas pačias foto, juk užtenka nuorodą į ją įdėt, arba tik pacituot.

Nu nepykit, bet ir man jau kantrybė senka, kai per kelis psl. tos pačios nuotraukos kartojasi doh.gif . Tikrai labai faini visų mezginukai, vis lendu čia pasigrožėt, idėjų pasigaudyt, bet kai kartojasi tas pats nnnnnnnnnnnnnnnn kartų, tai darosi nebegera.
Atsakyti
AČIŪ visoms už gerus žodžius wub.gif . Tik nesmagu, kad mano šalis sukėlė pasipiktinimą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 10 13, 21:53)
AČIŪ visoms už gerus žodžius  wub.gif . Tik nesmagu, kad mano šalis sukėlė pasipiktinimą  unsure.gif


tavo šalis labai mielas,o prie pasipiktinimo manau ir mano kostiumėlis prisidėjo,ir aš žinok nekaip jaučiuosi g.gif
gal būtų galimybė kaip nors tas nuotraukas ištrinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 10 13, 21:53)
AČIŪ visoms už gerus žodžius  wub.gif . Tik nesmagu, kad mano šalis sukėlė pasipiktinimą  unsure.gif


QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 14, 00:03)
tavo šalis labai mielas,o prie pasipiktinimo manau ir mano kostiumėlis prisidėjo,ir aš žinok nekaip jaučiuosi g.gif
gal būtų galimybė kaip nors tas nuotraukas ištrinti  ax.gif


Ne šalis ir ne kostiumėlis mirksiukas.gif Ir ne jūs čia kaltos 4u.gif
Tiesiog cituojant ar norint pagirt nereikia cituoti nuotraukų, galima ištrinti nuotraukos nuorodą iš citatos arba apskritai parašyti tik niką ir pagirti mirksiukas.gif Be to pas ką lėtesnis internetas, tai labai ilgai krauna kai daug nuotraukų, o kai tas daug iš tiesų viena nuotrauka pakartota dešimt kartų tai ir kyla pykčiai smile.gif

Pvz. saulėlydis*, tavo šalis nuostabus thumbup.gif

P.S. man jis iš tiesų labai mielas wub.gif Pati turiu nusipirkus margų siūlų, tik violetinių smile.gif Bet niekaip neprisiverčiu pradėt megzt blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 13 spalio 2008 - 23:52
QUOTE(Owly @ 2008 10 14, 00:51)
Ne šalis ir ne kostiumėlis  mirksiukas.gif Ir ne jūs čia kaltos  4u.gif
Tiesiog cituojant ar norint pagirt nereikia cituoti nuotraukų, galima ištrinti nuotraukos nuorodą iš citatos arba apskritai parašyti tik niką ir pagirti  mirksiukas.gif  Be to pas ką lėtesnis internetas, tai labai ilgai krauna kai daug nuotraukų, o kai tas daug iš tiesų viena nuotrauka pakartota dešimt kartų tai ir kyla pykčiai smile.gif

Pvz. saulėlydis*, tavo šalis nuostabus  thumbup.gif

P.S. man jis iš tiesų labai mielas  wub.gif  Pati turiu nusipirkus margų siūlų, tik violetinių  smile.gif  Bet niekaip neprisiverčiu pradėt megzt blush-anim-cl.gif


Suprantu, kad ne patys darbeliai cool.gif
O megzti prisivers, kai pradėsi visai smagiai darbas vyks. Vakar su savuoju buvau darbe, tai šiek tiek apsivėlė kelnės ir palaidinė g.gif Gal pasku tie pūkeliai taip nebekibs.

Sėkmės. Laukiam pasirodant thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee, saulelydis, tikrai jus cia niekuo detos. Paprasciausiai is nezinojimo, kai kurios nares pacituoja su nuotraukomis. As isivaizduoju, kai idedi savo darbeli - nuglostyta ir nuciupineta - tikiesi sulaukti pagyrimo arba svelnios kritikos (patarimu), o cia... randi raudonom raidem toki teksta... Na bet kuriai nemalonu paliktu ...
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 10 13, 21:53)
AČIŪ visoms už gerus žodžius  wub.gif . Tik nesmagu, kad mano šalis sukėlė pasipiktinimą  unsure.gif

Labai atsiprašau, jei nemaloniai pasijautėt, tikrai darbas puikus ir gražu pažiūrėt, tik tas nuotraukų kartojimas kartais tikrai erzina.

QUOTE(Owly @ 2008 10 14, 00:51)
Ne šalis ir ne kostiumėlis  mirksiukas.gif Ir ne jūs čia kaltos  4u.gif
Tiesiog cituojant ar norint pagirt nereikia cituoti nuotraukų, galima ištrinti nuotraukos nuorodą iš citatos arba apskritai parašyti tik niką ir pagirti  mirksiukas.gif  Be to pas ką lėtesnis internetas, tai labai ilgai krauna kai daug nuotraukų, o kai tas daug iš tiesų viena nuotrauka pakartota dešimt kartų tai ir kyla pykčiai smile.gif

sutinku, būtent todėl ir manau ne man vienai taip, Sorry jei ką įžeidžiau, tikrai ne iš piktumo, jei ir pavydžiu gražių darbų tai tik baltu pavydu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 14 spalio 2008 - 07:40
nieko čia tokio,nėra už ką nei pykt nei įsižeist,pilnai viską suprantu,tuo labiau,kad ir pati ne patį sparčiausią internetą turiu ax.gif

o už pagyrimus dar kartą visoms visoms dėkoju, 4u.gif
Atsakyti