Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

user posted image

Padėkit, iš mocherinių siūlų pradėjau šį grožį, bet sustojau, nes nelabai suprantu, kaip teisingai užbaigti priekio viršų g.gif
Atsakyti
[quote=Lutė,2008 10 09, 19:11]
[quote=eya,2008 10 09, 09:02]
Lute, kaip suprasti - pradžią? rašto pradžią, ar mezginio? Aš visada pamezgu keleta eiliu ripsu, kad nesiriestų. O kad skysta būtų, irgi nepastebėjau ax.gif Kartais pradžią pamegsdavau kitais siūlais, o pabaigus mezginį pradžią nuardydavau ir gražiai užbaigdavau, bet nesiardo man gerai, daug krapštytis reikia, tai taip nebedarau 4u.gif
jau radau, padariau pagal antrą pav.user posted image
[/quote]


Gal galėtum įdėti didesnę foto? mirksiukas.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2008 10 09, 20:57)
user posted image

Padėkit, iš mocherinių siūlų pradėjau šį grožį, bet sustojau, nes nelabai suprantu, kaip teisingai užbaigti priekio viršų g.gif



4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2008 10 09, 20:57)
user posted image

Padėkit, iš mocherinių siūlų pradėjau šį grožį, bet sustojau, nes nelabai suprantu, kaip teisingai užbaigti priekio viršų g.gif

niekad nieko panasaus nemezgiau bet kiek suprantu reiketu lygiai uzbaigti ji tk padaryti toki gana platu kd sukristu taip i klostes g.gif
Atsakyti
Kokie grazus jusu mezginiai wub.gif 4u.gif
O as vakar vel prisipirkau moheriuku ir pradejau regzti skraiste smile.gif Tik va buvo rasoma prie mezginio, kad reikia lama moherio, o as pirkau kid moheri... blush2.gif Gal zinot kuom jie skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 10, 09:48)
niekad nieko panasaus nemezgiau bet kiek suprantu reiketu lygiai uzbaigti ji tk padaryti toki gana platu kd sukristu taip i klostes  g.gif


Ir aš taip galvojau, bet neišeina taip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2008 10 10, 10:48)
Ir aš taip galvojau, bet neišeina taip  schmoll.gif

o kodel neiseina?
kas darosi tada?
Atsakyti
Pas modelį tos krintančios bangelės gaunasi žemai, o nuimant vienu metu visas akis bangos gaunasi aukštai schmoll.gif Galvoju, kad iš pat kraštų gal reikia kaip šniūrelius numegsti, tada turėtų žemiau bangavimasis gautis huh.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2008 10 10, 11:36)
Pas modelį tos krintančios bangelės gaunasi žemai, o nuimant vienu metu visas akis bangos gaunasi aukštai schmoll.gif Galvoju, kad iš pat kraštų gal reikia kaip šniūrelius numegsti, tada turėtų žemiau bangavimasis gautis huh.gif

taip taip, ant modelio matosi, kad plačioji dalis baigiasi maždaug ties raudonu pažymėjimu, o po to per kaklą siaura juosta eina
user posted image
Atsakyti
va koki salika numezgiau ax.gif
Atsakyti
gražu
aš IKI akciją princesės siūlų užmačiau ir prisipirkau.
dabar galvoju kokį modeliuką pasirinkti kad dailiai atrodytų
problema tame kad per daug su raštais neišeina žaisti nes siūlas margas
beje labai gražios spalvos 100g tik 6,99lt (o iki šiol buvo bent pas mus tik po 50g)
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 10, 14:19)
gražu
aš IKI akciją princesės siūlų užmačiau ir prisipirkau.
dabar galvoju kokį modeliuką pasirinkti kad dailiai atrodytų
problema tame kad per daug su raštais neišeina žaisti nes siūlas margas
beje labai gražios spalvos 100g tik 6,99lt (o iki šiol buvo bent pas mus tik po 50g)


O cia siandien tokia akcija?
Atsakyti