Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros


Naujas pukuotas rudens spalvu moheriukas dryziukas


user posted image
Atsakyti
Lusasita, tau nėra lygių wub.gif
Ir dryžuota, ir pūkuota, ir rudeniška wub.gif doh.gif wub.gif Nu viskas ant bangos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 09 spalio 2008 - 14:05
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 09, 14:43)

Naujas pukuotas rudens spalvu moheriukas dryziukas


user posted image

Fantastika wub.gif Ir iš vis o-visi tavo darbai tokie super super thumbup.gif Nėra tokių žodžių,tiksliau apibūdinti thumbup.gif
Atsakyti
Lusasitos dryzuotukas nuostabus, tikras rudeniskas, labai madingas ir jaukus thumbup.gif
Atsakyti
Lusasita, labai dailiai numegztas megztukas, labai labai gražus ir spalvos puikiai suderintos clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diudas: 09 spalio 2008 - 14:39
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 09, 14:43)

Naujas pukuotas rudens spalvu moheriukas dryziukas


user posted image


pasikartosiu ir cia. Labai grazios siltos suderintos spalvos. Silta darosi net beziurint . Saunuole mezgejele thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu , mergytes, labai uz tokius grazius vertinimus smile.gif

Megztukas man toks jaukus, malonu buvo megzt.

O jusu visu darbeliai man labai labai grazus, tik gal nevisada speju pagirt, bet mintyse visada labai groziuosi jusu kuriniais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2008 10 09, 14:43)
merginos, patarkit, prasau man. 4u.gif arteja mano mociutes jubiliejus galingas, ir as labai noriu padovanoti melsva platu salika is svelnios moherytes. gal galetumet patarti kokius siuliukus pirkti ir kiek ju reiktu?didelis acūiuuuu 4u.gif


Kid moheros 4 turetu per akis uztekt. Gali imti ir su silku, bet bus brangesni siulai.
Atsakyti
o stai ir mano pukinis svarkiukas
sudetis siulu 50 % mohera, 50 % vilna
user posted image

user posted image


user posted image
Atsakyti
vaje,kaip šiltai ir viliojančiai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 09, 17:34)
o stai ir mano pukinis svarkiukas
sudetis siulu 50 % mohera, 50 % vilna
user posted image

user posted image
user posted image

Oiiiiiiiiiiiiii wub.gif Niu kokia spalvytė wub.gif Nerealiai gražutis šiltutis thumbup.gif
Atsakyti
[quote=eya,2008 10 09, 09:02]
Lute, kaip suprasti - pradžią? rašto pradžią, ar mezginio? Aš visada pamezgu keleta eiliu ripsu, kad nesiriestų. O kad skysta būtų, irgi nepastebėjau ax.gif Kartais pradžią pamegsdavau kitais siūlais, o pabaigus mezginį pradžią nuardydavau ir gražiai užbaigdavau, bet nesiardo man gerai, daug krapštytis reikia, tai taip nebedarau 4u.gif


jau radau, padariau pagal antrą pav.user posted image
Atsakyti