Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(zis @ 2008 10 05, 20:44)
Pagaliau prisiruosiau nufotografuoti savo salikeli, ale prie jusu visu situ groziu nuo kuriu net zada atima, tai man labai blush2.gif Bet kadangi pasizadejau (o buti pazaduke nenoriu) tai stai...Mano salikelis su modeliuku, kuris man mezgant labai mego po juo miegoti smile.gif

user posted image

user posted image

salikelis labai grazus thumbup.gif ir zuikutis fainas smile.gif
Atsakyti
Kokia grazi salikelio spalvyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 10 05, 19:44)
Pagaliau prisiruosiau nufotografuoti savo salikeli, ale prie jusu visu situ groziu nuo kuriu net zada atima, tai man labai blush2.gif Bet kadangi pasizadejau (o buti pazaduke nenoriu) tai stai...Mano salikelis su modeliuku, kuris man mezgant labai mego po juo miegoti smile.gif

user posted image

user posted image

na jau modelisssssss wub.gif o salikelis irgi thumbup.gif gal scemute gali imest? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 10 07, 22:39)
na jau modelisssssss wub.gif o salikelis irgi thumbup.gif gal scemute gali imest? mirksiukas.gif

4u.gif
Štai šiuo rašteliu rezgiau savo šalikėlį:

rastelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zis: 08 spalio 2008 - 21:26
QUOTE(zis @ 2008 10 08, 22:26)
4u.gif
Štai šiuo rašteliu rezgiau savo šalikėlį:

rastelis


Niekad net nebuciau bandziusi tokio, bet kaip graziai gavosi thumbup.gif ir ta pilka spalvyte labai liuksine. Kas dar ka mezgat? Rodykit greiciau...
Atsakyti
Lute, kaip suprasti - pradžią? rašto pradžią, ar mezginio? Aš visada pamezgu keleta eiliu ripsu, kad nesiriestų. O kad skysta būtų, irgi nepastebėjau ax.gif Kartais pradžią pamegsdavau kitais siūlais, o pabaigus mezginį pradžią nuardydavau ir gražiai užbaigdavau, bet nesiardo man gerai, daug krapštytis reikia, tai taip nebedarau 4u.gif
zis, fainas šalikiukas. neatsitiks taip, kad modeliukas jį nusavins? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 09 spalio 2008 - 08:04
QUOTE(eya @ 2008 10 09, 10:02)
zis, fainas šalikiukas. neatsitiks taip, kad modeliukas jį nusavins? biggrin.gif

Visko gali buti biggrin.gif
Dabar mano planuose yra skraiste is moheriuko, gundausi siandien begt i siulu parduotuve, bet vyras vis bamba, kad daug pinigu siulams isleidziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 10 09, 10:23)
Visko gali buti biggrin.gif
Dabar mano planuose yra skraiste is moheriuko, gundausi siandien begt i siulu parduotuve, bet vyras vis bamba, kad daug pinigu siulams isleidziu blush2.gif


tu nusivesk kada ji pvs kur yra gatavu mezginiu ranku darbo pirkt ir parodyk kiek kainuoja-pvz maciau visai neypatingas salis 300 Lt.
tada supras kad tuos pinigelius ne isleidi o sutaupai, juk rengtis tai reikia
as va nusirezgiau svarkeli apsvilkau ir sakau sian-sitas svarkelis kainavo 30 Lt. nes sumezgiau 3 matkiukus po 10 Lt. sakau o spek kiek toks kainuoja parduotuvej

o kad nebutu labai ne i tema tai vakare pasirodysiu-svarkiukas mohera su vilna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 10 09, 09:23)
Visko gali buti biggrin.gif
Dabar mano planuose yra skraiste is moheriuko, gundausi siandien begt i siulu parduotuve, bet vyras vis bamba, kad daug pinigu siulams isleidziu blush2.gif

tai zinok abejoju ar yra tokiu vyru,kurie nebamba doh.gif ju toks darbas-bambet cool.gif .as tai einu ir perku,kai jau tikslaii apsisprendziu,ka megsiu ir kokiu siulu reikia smile.gif kazkaip nemegstu pirkti siulus,paskui jau galvot ka is ju nuveikus g.gif nors likuciu tiek prisikaupe,kad turbut laiptams apmezgima padaryciau nerdama 1 numerio vasheliu be uzmetimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 10 09, 12:29)
tai zinok abejoju ar yra tokiu vyru,kurie nebamba doh.gif ju toks darbas-bambet  cool.gif .as tai einu ir perku,kai jau tikslaii apsisprendziu,ka megsiu ir kokiu siulu reikia smile.gif kazkaip nemegstu pirkti siulus,paskui jau galvot ka is ju nuveikus g.gif nors likuciu tiek prisikaupe,kad turbut laiptams apmezgima padaryciau nerdama 1 numerio vasheliu be uzmetimu  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif čia tai gerai pasakyta doh.gif lotuliukas.gif
o maniškis nebamba... nes pats turi tvirtą hobi, tai, matyt, supranta ir manąjį... Dažniau aš bambu dėl jo pomėgiui perkamų atsargų blush2.gif
Bręstu ir aš mocheriniam voratinkliniam šaliui čia kad į temą būtų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 09 spalio 2008 - 11:39
as jau sedziu darbe ir renkuosi renkuosi koks cia salis graziau butu
turiu tokios rausvos moherytes ne itin stebuklingos kokybes bet saliui manau tiks
namo norisi greiciau pasimegint ax.gif
Atsakyti
merginos, patarkit, prasau man. 4u.gif arteja mano mociutes jubiliejus galingas, ir as labai noriu padovanoti melsva platu salika is svelnios moherytes. gal galetumet patarti kokius siuliukus pirkti ir kiek ju reiktu?didelis acūiuuuu 4u.gif
Atsakyti