Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 01, 21:03)


wub.gif wub.gif wub.gif nu nerealiai gražu, net žodžių trūksta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 01, 22:03)
Lusasitos megztukas thumbup.gif ,kaip ir kiti jos darbeliai.

Rodausi ir aš porą savo naujų mocherinukų,tik į datas ant nuotraukų nežiūrėkit,rodo nesąmones doh.gif
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

tiesiog nuostabu bigsmile.gif bigsmile.gif ,o kai ta salika megzti gal aprasyma turi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 01, 21:03)
Lusasitos megztukas thumbup.gif ,kaip ir kiti jos darbeliai.

Rodausi ir aš porą savo naujų mocherinukų,tik į datas ant nuotraukų nežiūrėkit,rodo nesąmones doh.gif
user posted image
user posted image




nerealus megztukas, labiausiai suzavejo modeliukas, paprastas, bet labai romantiskas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aves @ 2008 10 01, 23:09)
Nu as cia ne i tema,nu bet tas zverelis mane taip skaniai sujuokino, kad ne tas zodis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Čia reiktų ne tik tokio žiurkiaus, bet ir toookio atvipusio žandikaulio, gal net su tekančia seile. Lusasita, Viliuteee šedevrai wub.gif
Atsakyti
Ilgas pukuotas dryziukas
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 02, 18:04)

kaip grazu ir toks su nuotaikele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 10 01, 20:03)
Lusasitos megztukas thumbup.gif ,kaip ir kiti jos darbeliai.

Rodausi ir aš porą savo naujų mocherinukų,tik į datas ant nuotraukų nežiūrėkit,rodo nesąmones doh.gif

user posted image


kaip as tokio noreciau rolleyes.gif bet itariu,kad nemokesiu tokio grazaus rastuoto pasidaryti.ir siulus turiu grazius,bet ne mano nosiai.nebent kas pakonsultuotu blush2.gif
labai labai grazus darbeliai.silti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 02, 20:04)
Ilgas pukuotas dryziukas
user posted image

niekados pati nesugalvočiau tokio megzt. ale visai gražu wub.gif

QUOTE(Olaiva @ 2008 10 02, 20:42)
kaip as tokio noreciau rolleyes.gif bet itariu,kad nemokesiu tokio grazaus rastuoto  pasidaryti.ir siulus turiu grazius,bet ne mano nosiai.nebent kas pakonsultuotu blush2.gif
labai labai grazus darbeliai.silti wub.gif

jei turi gražius siūlus, tai ir rūbelis gražus išeis. kibk į darbą, merginos - draugiškos - pakonsultuos ax.gif ir būsi pasipuošusi biggrin.gif
Atsakyti
oi grožis koks... 4u.gif , gal galima būtų gauti rašto mezgimo shemą...smile.gif


QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 02, 00:18)
nerealus megztukas, labiausiai suzavejo modeliukas, paprastas, bet labai romantiskas  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Atsakyti
user posted image
nu jau šitas tai mano svajonė thumbup.gif
gal truputį ne į temą, bet norėčiau paklausti: gal kas ką žinote apie karališką mocherą? blush2.gif girdėjau, kad ji labai thumbup.gif šilta ir visiškai „nesiplaukuoja“ .... matkelis gariūnuose kainuoja apie 20lt kas galėtų tai patvirtinti ar paneigti? g.gif ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 03 spalio 2008 - 16:40
Pagaliau prisiruosiau nufotografuoti savo salikeli, ale prie jusu visu situ groziu nuo kuriu net zada atima, tai man labai blush2.gif Bet kadangi pasizadejau (o buti pazaduke nenoriu) tai stai...Mano salikelis su modeliuku, kuris man mezgant labai mego po juo miegoti smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zis: 05 spalio 2008 - 18:47
Labas, merginios,
4u.gif turiu klausimą: kaip Jums pavyksta taip gražiai pradėti megsti iš moheros pradžią, man pradžia tokia negraži skysta ir banguota kažkaip netaip, jei su mažesniais virbalais kažkaip per kietai g.gif nebežinau kaip ir bedaryti blink.gif

Atsakyti