Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

Dovyda - šakės koks grožis user posted image Darbelis superiiiiiiiiiiiinisssssssss user posted image

Viliuteee, Ristina - nepakartojami mocheriukai user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 09 27, 13:43)
Pasirodom ir mudu su moheriuke blush2.gif
user posted image

demonstruoja berniukas, bet labai patenkintas ir suknele ir visa fotosesija bigsmile.gif



Nu čia tai super gal galit papasakot plačiau kaip ją mezgėt... Ir aš noriu savo pupai tokios...
Atsakyti
Gintarusa, as darau taip:
uzdedu akis ant storesnio siulo, ir toliau mezgu pagal serveteles schema. Tiek kiek noriu, jog butu sijono ilgis.
Nuardau storesniji siula, ir surenku akis - bus sukneles virsus. O virsu mezgu kaip eilini megztuka bigsmile.gif
Atsakyti
Rodausi ir aš savo moheriuką blush2.gif :
user posted image

Bet po tokios suknelės, tai man tik slėptis reikia blink.gif . O bernelis koks thumbup.gif .
Tie balti siūliukai intarpuose yra su liureksu ir taip įdomiai blizga. Fotografavau vakare, kad matytųsi kaip blizga, bet turbūt nelabai matosi. Dieną man visai neblizgėjo g.gif .
Mėlynai pilkieji yra ne firminiai, nuvynioti nuo ritės. Buvo užrašyta, kad 100gr., bet tų siūliukų man dar liko mažyyyyyyytis gumulėlis, tai net nežinau kiek sunaudojau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morta-sigita: 27 rugsėjo 2008 - 20:23
QUOTE(angulyte @ 2008 09 27, 17:13)
Dovyda - šakės koks grožis user posted image Darbelis superiiiiiiiiiiiinisssssssss user posted image

Viliuteee, Ristina - nepakartojami mocheriukai user posted image


aciux draugute 4u.gif rodyk ir tu savo;)
Papildyta:
QUOTE(morta-sigita @ 2008 09 27, 21:20)
Rodausi ir aš savo moheriuką  blush2.gif :
user posted image

Bet po tokios suknelės, tai man tik slėptis reikia  blink.gif . O bernelis koks  thumbup.gif .
Tie balti siūliukai intarpuose yra su liureksu ir taip įdomiai blizga. Fotografavau vakare, kad matytųsi kaip blizga, bet turbūt nelabai matosi. Dieną man visai neblizgėjo  g.gif .
Mėlynai pilkieji yra ne firminiai, nuvynioti nuo ritės. Buvo užrašyta, kad 100gr., bet tų siūliukų man dar liko mažyyyyyyytis gumulėlis, tai net nežinau kiek sunaudojau.


grazuolis salis......banguotas.... wub.gif thumbup.gif siek tiek tie blizgaliukai matyt mirksiukas.gif


Ristina, suknele grazi, bet jau modeliukas!!! wub.gif toks grazus berniukas thumbup.gif jam balionelis uz sesija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 27 rugsėjo 2008 - 21:14
Ristina, Suknyte is fantastikos srities thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o jau modeliuko grazumas thumbup.gif butu labai grazi mergyte, o berniukas tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
DOVYDA visi darbeliai tavo thumbup.gif ypac patiko tavo lietuvisko tradicines pirstines kuriu labai jau mazai kas nesioja thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Super ačiū už idėją bandysiu megzt.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 09 27, 22:20)
Rodausi ir aš savo moheriuką  blush2.gif :
user posted image

Bet po tokios suknelės, tai man tik slėptis reikia  blink.gif . O bernelis koks  thumbup.gif .
Tie balti siūliukai intarpuose yra su liureksu ir taip įdomiai blizga. Fotografavau vakare, kad matytųsi kaip blizga, bet turbūt nelabai matosi. Dieną man visai neblizgėjo  g.gif .
Mėlynai pilkieji yra ne firminiai, nuvynioti nuo ritės. Buvo užrašyta, kad 100gr., bet tų siūliukų man dar liko mažyyyyyyytis gumulėlis, tai net nežinau kiek sunaudojau.


4u.gif Dailus salis,ir toks minkstutis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raflezija @ 2008 09 28, 10:56)
DOVYDA visi darbeliai tavo  thumbup.gif  ypac patiko tavo lietuvisko tradicines pirstines kuriu labai jau mazai kas nesioja  thumbup.gif  thumbup.gif


aciu blush2.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Giriu visas iš karto. Jūsų darbai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir noriu parodyti savo mocheriuką
user posted image
Atsakyti
PYNE, vau ... ok.gif
Atsakyti