Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(eya @ 2008 09 26, 14:03)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif  rodyk rodyk mirksiukas.gif  biggrin.gif

cia ne as rodyt turiu o zis....
Atsakyti
aciuuuuuuuu labai visoms mergaiciukems uz grazius zodzius mano saliui. va jums gelyciuuser posted image

dejau 120a+2a krastams=122a.isejo tikrai labai platus, ilgas salis. tas moheris nera ten kazi kokios superines kokybes, bet atspalviu jo yra visokiu mirksiukas.gif
virbalus ir man pernai isiule pardaveja, atseit mezgasi greiciau biggrin.gif del greicio nezinau, bet akys neissitampo mezgant bet ka blush2.gif lengviau tik slankioja ant virbalo, nes galai yra plonesni ax.gif

Zis, niekur nesislepi, o greiciau tik rodaisi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 26 rugsėjo 2008 - 15:36
Dovyda, o ta mohera dumine negrauzia? Na ar ji svelni?
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 26, 15:14)
cia ne as rodyt turiu o zis....


Supratau supratau, tik tavo komentaras pralinksimino biggrin.gif
Atsakyti
Dovyda,labai gražus tavo margutis thumbup.gif
O tokius virbalus aš jau kokius 5 metus naudoju,tikrai jais megzti daug maloniau ir lygiau gaunasi ax.gif


user posted image

user posted image



darbelis jau rodytas,tik dabar jis jau pas savo gražiają šeimininkę,jos šventėje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 26 rugsėjo 2008 - 16:58
Viliuteee super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 26, 16:01)
Supratau supratau, tik tavo komentaras pralinksimino biggrin.gif

aaaa, ok tada

QUOTE(Viliuteee @ 2008 09 26, 16:55)
Dovyda,labai gražus tavo margutis thumbup.gif
O tokius virbalus aš jau kokius 5 metus naudoju,tikrai jais megzti daug maloniau ir lygiau gaunasi ax.gif
user posted image

user posted image
darbelis jau rodytas,tik dabar jis jau pas savo gražiają šeimininkę,jos šventėje

jau kokia daili ir mergele ir suknele ir visi priedukai, šakės....
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 09 26, 16:56)
Dovyda, o ta mohera dumine negrauzia? Na ar ji svelni?


na zinok kanda ji siek tiek, ant nuogo kuno net nezinau kaip butu g.gif as ji kaip virsutini sali nesioju mirksiukas.gif
Atsakyti
Viliuteee, labai grazu!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 09 26, 17:55)
Dovyda,labai gražus tavo margutis thumbup.gif
O tokius virbalus aš jau kokius 5 metus naudoju,tikrai jais megzti daug maloniau ir lygiau gaunasi ax.gif
user posted image

user posted image
darbelis jau rodytas,tik dabar jis jau pas savo gražiają šeimininkę,jos šventėje


Viliuteee, cia kazkas nerealaus thumbup.gif Ir modeliukas ir suknele su visais aksesuarais wub.gif
Atsakyti
Pasirodom ir mudu su moheriuke blush2.gif
user posted image

demonstruoja berniukas, bet labai patenkintas ir suknele ir visa fotosesija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 09 27, 12:43)
Pasirodom ir mudu su moheriuke blush2.gif
user posted image

demonstruoja berniukas, bet labai patenkintas ir suknele ir visa fotosesija bigsmile.gif

jetau kokia grazi suknele thumbup.gif . o kad ten berniukas niekad nebuciau pamanius, irgi grazuoliukas
Atsakyti