Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(gida @ 2008 09 25, 20:50)
laabai gražu  thumbup.gif
kiek matkelių siūlų tokiam reikia?  g.gif


aciu mergaites uz ivertinimus 4u.gif man paciai jis laaabai patinka wub.gif
QUOTE(morta-sigita @ 2008 09 25, 21:21)
Koks grožis  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif !!!!!
O kokie čia siūlai? Moheris?
Aš iš panašių atspalvių pereinančių vilnonių siūlų turiu šalį ir kelias skaras, bet šalis tai kramsnoja kaklą. Man labai patinka tokie pereinantys siūlai  wub.gif ir jei būtų galima iš ne taip kramsnojančių ką nors nuregzt, tai  būtų  clap.gif  ir būčiau labai notworthy.gif .

megztas is moherio, 5 nr. virbalais, sunaudojau 3 ritinelius mirksiukas.gif

QUOTE(Ritulia @ 2008 09 25, 20:50)
o gal būtų galima gauti šio gražaus šalio raštelį ?smile.gif


rastelis jau cia visiems gal ir atsibodes, bet man jis labai grazus ax.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 25 rugsėjo 2008 - 21:00
QUOTE(dovyda @ 2008 09 25, 20:29)
virbalai atrodo sitaip ax.gif
na priduodu jums savo "dumini" sali ax.gif


Geras, tikrai tokiu virbalu kazkaip nebuvau uzmacius blush2.gif Salis labai super! thumbup.gif tas padumavimas labai graziai atrodo, nors su pereinamais siulais nepersistengiu. Tikrai labai grazu wub.gif 4u.gif O kiek akiu dejai?
Atsakyti
na priduodu jums savo "dumini" sali ax.gif

user posted image

daugiau foto cia blush2.gif
[/quote]


Iš tiesų, kiek akių dėjai? Kokius siūlus naudojai. Labai labai labai gražus.
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 25, 19:29)
virbalai atrodo sitaip ax.gif


na priduodu jums savo "dumini" sali ax.gif



daugiau foto cia blush2.gif

virbalai tikrai kruti, niekad tokiu nemacius o ir demesio neatkreipus kad tokiu yra...ar viska su tokiais mezgi ar tik salius. kaip megztiniams, neistampo per daug akiu???
o salis nuostabus, rasta issisaugojau.
o kitom merginom atsakau kad siulu matkelio foto yra ideta pas dovyda jos nuotraukose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 26 rugsėjo 2008 - 08:27
Dovyda jetau... dabar labai reikia griuvancios ziurkes wub.gif nu taip grazu kad kyla nuodemingas noras pasigaminti toki sau. Kaip tik baigineju megztuka drauges kleckuciui, tai salis pirmas nr ko reikia man paciai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 26 rugsėjo 2008 - 08:47
Dovyda, negaliu kitaip išreikšt emocijų, kaip tik user posted image mirksiukas.gif
Nuostabiai nuostabus šalis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 26, 10:26)
virbalai tikrai kruti, niekad tokiu nemacius o ir demesio neatkreipus kad tokiu yra...ar viska su tokiais mezgi ar tik salius. kaip megztiniams, neistampo per daug akiu???

aš irgi neatkreipdavau dėmesio, kol man nepasakė, kad yra tokie greito mezgimo virbalai. tada nuėjau į parduotuvę, paklausiau ir man parodė. nuo tada viską mezgu su jais. niekas neišsitampo. lygiai tas pats, kaip kad megztum su paprastais. sako, kad grečiau g.gif nežinau... gal...
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 25, 21:29)
virbalai atrodo sitaip ax.gif

na priduodu jums savo "dumini" sali ax.gif


Nuostabus wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif As su savo salikeliu begu i krumus ir niekam nerodau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 09 26, 12:14)
Nuostabus wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif As su savo salikeliu begu i krumus ir niekam nerodau doh.gif

nuo krumu lapai krenta - nepasislepsi...rodyk rodyk ka turi. visi megzti darbai yra grazus ir originalus.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 26, 14:20)
nuo krumu lapai krenta - nepasislepsi...rodyk rodyk ka turi. visi megzti darbai yra grazus ir originalus.

Na... blush2.gif gerai, kai tik turesiu laiko imesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 09 19, 12:26)
Giriuosi ir as, pabaigtu darbeliu biggrin.gif
user posted image

user posted image

Jau tau sakiau, Ristina, padirbėjai nerealiai... thumbup.gif 4u.gif
Laabai kruopštus darbelis...Ačiū tau... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 26, 13:20)
nuo krumu lapai krenta - nepasislepsi...rodyk rodyk ka turi. visi megzti darbai yra grazus ir originalus.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif rodyk rodyk mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti