Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(dovyda @ 2008 09 24, 23:55)
o niekad nebandziau, reiks ir man pabandyt isigyt ax.gif as tai mezgu tokiais "pagudrintais" - virbalu smailieji galai storesni, o paskui plonesni smile.gif

beje jau pabaigiau savo sali, isploviau , patiesiau, laukiu kol isdzius ir jums parodysiu blush2.gif


Oi laukiam laukiam ....
Atsakyti
As jau irgi tikiuosi siandien pabaigti savo salikiuka smile.gif tiesa pasakius jau nekantrauju, nes noriu nauja rasteli isbandyti smile.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip reikia graziai uzbaigti saliu megstu virbalais galus? Gal kas turit kokiu ideju ar rasteliu? Pasidalinkit ... ax.gif
Atsakyti
labutis jau pasirodžiau liemenėsi, bet pasirodusiu ir čia. Mano mocheros liemenė, bet plaotka doh.gif , kažkaip niekaip teisingai nebemoku paskaičiuoti akių doh.gif blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 25, 00:55)
as tai mezgu tokiais "pagudrintais" - virbalu smailieji galai storesni, o paskui plonesni smile.gif

beje jau pabaigiau savo sali, isploviau , patiesiau, laukiu kol isdzius ir jums parodysiu blush2.gif

ir aš tokiais pat "pagudrintais" mezgu. jie vadinami greito mezgimo virbalais. tiesa, nežinau, ar iš tikro greičiau mezga, bet taip įpratau prie jų, kad nebesinori kitų į rankas imti schmoll.gif

laukiam šalio, laukiam 4u.gif

QUOTE(Betti @ 2008 09 25, 12:37)
Merginos, o kaip reikia graziai uzbaigti saliu megstu virbalais galus? Gal kas turit kokiu ideju ar rasteliu? Pasidalinkit ...  ax.gif

aš temoku vėžio žingsnį, tai juo ir užbaiginėju, kai yra reikalas thumbup.gif galima dar kutus dėti
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 09 25, 11:37)
Merginos, o kaip reikia graziai uzbaigti saliu megstu virbalais galus? Gal kas turit kokiu ideju ar rasteliu? Pasidalinkit ...  ax.gif

Galima apnerti žemais stulpeliais su danteliais, t.y. 4 žemi stulpeliai ir į paskutini dantelis iš 3. Arba galima nert stulpelius su 1 užmetimu, pvz., 5 stulpeliai su užmetimu į 1 kilpą, po 2 akių žemas stulpelis, po 2 akių 5 stulpeliai į 1 vieną, 2 akis praleidžiam, žemas stulpelis. Išeina tokie pusapskritimiai. Man toks užbaigimas pac pačiausias blush2.gif .
Atsakyti
Nagi nagi, parodom, kaip tie "greitieji" virbalai atrodo, nesu mačius. Gal tame ir kai kurių greituolių tempo paslaptis biggrin.gif
Aš su banbukiniais su valu daugiausia mezgu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 25, 18:30)
Nagi nagi, parodom, kaip tie "greitieji" virbalai atrodo, nesu mačius. Gal tame ir kai kurių greituolių tempo paslaptis biggrin.gif
Aš su banbukiniais su valu daugiausia mezgu ax.gif


virbalai atrodo sitaip ax.gif

user posted image

na priduodu jums savo "dumini" sali ax.gif

user posted image

daugiau foto cia blush2.gif
Atsakyti
Oho.... Nuostabus salis...

Net nebuvau maciusi tokiu virbalu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betti: 25 rugsėjo 2008 - 19:47
o gal būtų galima gauti šio gražaus šalio raštelį ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 25, 20:29)
na priduodu jums savo "dumini" sali ax.gif

laabai gražu thumbup.gif
kiek matkelių siūlų tokiam reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 25, 20:29)
na priduodu jums savo "dumini" sali ax.gif

user posted image

daugiau foto cia blush2.gif

Koks grožis thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif !!!!!
O kokie čia siūlai? Moheris?
Aš iš panašių atspalvių pereinančių vilnonių siūlų turiu šalį ir kelias skaras, bet šalis tai kramsnoja kaklą. Man labai patinka tokie pereinantys siūlai wub.gif ir jei būtų galima iš ne taip kramsnojančių ką nors nuregzt, tai būtų clap.gif ir būčiau labai notworthy.gif .
Atsakyti