Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(Betti @ 2008 09 23, 20:44)
Gal yra siaulieciu mezgeju?

Yra ax.gif
Atsakyti
Labai seniai mezgiau iš moheros. ir va dabar rezgu tokį voratinklį ax.gif
turiu klausimą: ar galima moherą garinti? na, kai numezgu kokį mezginį, mėgstu jį išlyginti arba išgarinti blush2.gif o kaip su mohera? ar nesugadinsiu? gal geriau skalbti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 23, 20:42)
lotuliukas.gif ot saunuole, pagasdinai thumbup.gif na kas cia per parduotuve su 2-3 matkeliais moherio? biggrin.gif sekmes laukiant mirksiukas.gif

Čia taip Mažeikiuose lotuliukas.gif jau galvojau iki Šiaulių palėkt, bet ''apsiginklavau'' kantrybe 4u.gif per tą laiką vyrui liemenę megsiu
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2008 09 24, 08:57)


Gal zinot kur pigiausia mohera?
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 09 23, 12:48)
As buvau nusimezgusi pirstines, tik negalejau nesioti, nes dirgino oda, nors ir nesu labai jautri. Jei megsi tai gal sakau dar dek salia antra plona siuliuka kokios pusvilnos?

Dekui uz patarima 4u.gif

QUOTE(katuks @ 2008 09 24, 10:07)
Labai seniai mezgiau iš moheros. ir va dabar rezgu tokį voratinklį ax.gif
turiu klausimą: ar galima moherą garinti? na, kai numezgu kokį mezginį, mėgstu jį išlyginti arba išgarinti  blush2.gif  o kaip su mohera? ar nesugadinsiu? gal geriau skalbti? g.gif

As garinu, nepastebejau tame nieko bloga blush2.gif
Atsakyti
As tai su vaikisku sampunu skalbiau. Issigandau is pradziu, nes "pasmirdo slapiu ismaudytu suniuku ax.gif ", bet kai isdziuvo nebeliko jokio kvapo. Lyg ir puresnis paliko ir rastas taip graziai issilygino. Bendradarbe paaiskino, jei smirdi reiskia naturalus siulai, ne "padielke".
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 09 24, 10:44)
Gal zinot kur pigiausia mohera?


moherio siuliuku kaina priklauso nuo kokybes ax.gif taigi jei siule deta maziau moherio, tarkim 15% tai jame bus daug sintetikos ir kaina ju bus maza, o jei moherio daug%, siuliukai brangesni, dar brangesni su silku mirksiukas.gif bet jie toookie svelnuciai....taigi, jei norit grazaus rankdarbio, teks paaukoti daugiau pinigeliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 24, 14:19)
moherio siuliuku kaina priklauso nuo kokybes ax.gif taigi jei siule deta maziau moherio, tarkim 15% tai jame bus daug sintetikos ir kaina ju bus maza, o jei moherio daug%, siuliukai brangesni, dar brangesni su silku mirksiukas.gif bet jie toookie svelnuciai....taigi, jei norit grazaus rankdarbio, teks paaukoti daugiau pinigeliu blush2.gif

Ta tai as zinau, tik klausiu siaulieciu kuriuose parduotuvese mazesnis antkainis, nes vienur kid + silk kainuoja 20 Lt, o kitoj parduotuvej tokius pat pirkau uz 16,80.
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 09 24, 14:24)
Ta tai as zinau, tik klausiu siaulieciu kuriuose parduotuvese mazesnis antkainis, nes vienur kid + silk kainuoja 20 Lt, o kitoj parduotuvej tokius pat pirkau uz 16,80.


aha supratau biggrin.gif kaina svyruoja....
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 24, 14:29)
aha supratau biggrin.gif kaina svyruoja....

mirksiukas.gif Nuo kokiu 4 matkiuku, nauji virbalai iseina. Beje ipirso man tuos bambukinius, nu nieko blogo negaliu pasakyti. Tikrai labai geri, lengvai mezgasi, mezginys graziai slysta, pirstai nepaskaudo stumdant nuo vieno virbalo ant kito.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betti: 24 rugsėjo 2008 - 13:35
QUOTE(zis @ 2008 09 24, 13:52)
Dekui uz patarima 4u.gif
As garinu, nepastebejau tame nieko bloga blush2.gif

ačiū aciuks.gif
Pabandysiu kur nors kampelyje, ir žinosiu blush2.gif
o skalbdavau tai ir aš su šampūnu, kiek pamenu ir džiovindavau patiesusi, dar patampydavau kaip man reikia
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 09 24, 14:34)
mirksiukas.gif Nuo kokiu 4 matkiuku, nauji virbalai iseina. Beje ipirso man tuos bambukinius, nu nieko blogo negaliu pasakyti. Tikrai labai geri, lengvai mezgasi, mezginys graziai slysta, pirstai nepaskaudo stumdant nuo vieno virbalo ant kito.


o niekad nebandziau, reiks ir man pabandyt isigyt ax.gif as tai mezgu tokiais "pagudrintais" - virbalu smailieji galai storesni, o paskui plonesni smile.gif

beje jau pabaigiau savo sali, isploviau , patiesiau, laukiu kol isdzius ir jums parodysiu blush2.gif
Atsakyti