Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(Diglė @ 2008 09 20, 16:19)
Prašau pagalbos, gal kuri žino kaip šita rašteli megzti?

http://img378.images...dsc01352uf4.jpg


user posted imageuser posted image 35 schema panasi ax.gif

user posted image
157 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 20, 14:26)
uzteks uzteks ir dar liks  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif

o man liepė 6 pirkt , tai dar iš viso nepirkau tongue.gif vis norisi kad pigiau būtų ,gi ne sau megsiu blush2.gif nors geram žmogui ir negaila...kadangi su mochera nelabai ''draugavau'', tai dar klausimėlis mirksiukas.gif nusižiūrėjau su šilku, kaip jų kokybė? ar gerai nešiojasi? kiek čiupinėjau , siūlas toks lyg ir slidesnis , malonesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2008 09 22, 11:35)
o man liepė 6 pirkt , tai dar iš viso nepirkau  tongue.gif vis norisi kad pigiau būtų ,gi ne sau megsiu  blush2.gif nors geram žmogui ir negaila...kadangi su mochera nelabai ''draugavau'', tai dar klausimėlis  mirksiukas.gif nusižiūrėjau su šilku, kaip jų kokybė? ar gerai nešiojasi? kiek čiupinėjau , siūlas toks lyg ir slidesnis  , malonesnis  smile.gif

MOHERA SU SHILKIUKU wub.gif na nzn kam tau 6? blink.gif as mezgu DIDZIUUUULIII sali, gal 90cm plocio ir apie2.5 m ilgio, tai man triju per akis lotuliukas.gif thumbup.gif
Na aisku tu megzi ne 5 nr virbalais g.gif , tai gal tada kokiu 4 ir reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 22 rugsėjo 2008 - 12:08
QUOTE(bazuka @ 2008 09 22, 11:35)
o man liepė 6 pirkt , tai dar iš viso nepirkau  tongue.gif vis norisi kad pigiau būtų ,gi ne sau megsiu  blush2.gif nors geram žmogui ir negaila...kadangi su mochera nelabai ''draugavau'', tai dar klausimėlis  mirksiukas.gif nusižiūrėjau su šilku, kaip jų kokybė? ar gerai nešiojasi? kiek čiupinėjau , siūlas toks lyg ir slidesnis  , malonesnis  smile.gif

As mohera kid-silk pirkau 4 ir tikrai ilgas gavosi. 6 gal ir per daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzla @ 2008 09 19, 13:02)
sveikos mezgejeles, labai jau grazus jusu darbeliai thumbup.gif !!!
nelabai sugebu ikelt nuotraukyte, bet bandysiu ir as parodyt savo darbeli is mocherytes smile.gif
http://public.fotki....eda/salikeliai/

Gražu wub.gif O nesunku megzti tokiais storais virbalais g.gif
Atpažinau kur šaliai kabo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2008 09 20, 16:19)
Prašau pagalbos, gal kuri žino kaip šita rašteli megzti?

http://img378.images...dsc01352uf4.jpg

Man atrodo, kad čia virbalais megzta. g.gif Šitas ne visai toks, bet panašus g.gif user posted image user posted image
Atsakyti
Vis dar mezgu salikeli is moheriuko su silku smile.gif Bet jau galvoju ir apie pirstinytes...tad noriu paklaust ar is tu paciu siulu iseis man nusimegzt pirstines?
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2008 09 19, 20:08)
Sveikutės,
reikia patarimo  doh.gif ar užteks 5 kamuoliukų po 25g ,metražas 220m, '' kid mocheros'' L dydžio megztukui lygiu raštu?


mano sitas megztas is kid moheros. Sudejau lygiai 4 kamuoliukus po 25 Gr. Dydis M. megztas lygiuoju mezgimu.
user posted image
Atsakyti
nusipirkau šaliui siūlu moheros su šilku.noriu tokio lengvo puručio.ar nebus per skystas su 6 nr virbalais,nes mezgu neperlaisvai.nes ardyt tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2008 09 22, 15:02)
nusipirkau šaliui siūlu moheros su šilku.noriu tokio lengvo puručio.ar nebus per skystas su 6 nr virbalais,nes mezgu neperlaisvai.nes ardyt tai doh.gif

Nuo rasto priklauso. Jei toks visai kiaurarasciu, tai bus skystokas, geriau tada 4 nr. imti
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 09 22, 12:50)
Vis dar mezgu salikeli is moheriuko su silku smile.gif Bet jau galvoju ir apie pirstinytes...tad noriu paklaust ar is tu paciu siulu iseis man nusimegzt pirstines?

man rodos pirstinemes mohera per skysta, nors buna ir is moheros. as pirstinems pusvilne rinkciaus. cia tik mano nuomone...
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 09 22, 13:50)
Vis dar mezgu salikeli is moheriuko su silku smile.gif Bet jau galvoju ir apie pirstinytes...tad noriu paklaust ar is tu paciu siulu iseis man nusimegzt pirstines?

pirštinės iš mocherio - superinis daikčiukas, bet reikalauja labai kruopštaus darbelio, nes dailiai atrodo tik megztos plonais virbalais ir ne "skystos". mirksiukas.gif
Atsakyti