Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(Ristina @ 2008 09 19, 13:26)
Giriuosi ir as, pabaigtu darbeliu biggrin.gif
user posted image

user posted image



Ristina, fantastika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O gal galima butu schemutes gauti ax.gif
Atsakyti
Neee,visdel to jos istemptos..... bash.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 15, 13:04)
Na pasirodysiu ir dar vienu savo darbeliu, gal kam kaip ideja rudeniui pasitarnausiu smile.gif
user posted image


FasilkosMama wub.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir sitos noreciau schemuciu. Tu placiu sijoniuku YPAC
Atsakyti
QUOTE(žariene @ 2008 09 19, 15:41)
Labai tiktu, maciau as ji anksciau ir rasta turiu bet niekaip man "nedachodit" kaip tas kilpeles nerti ar is tempti jas ar storas vaselis turi but,o tada kaip mazas kilpeles daryt?gal zinot?
Papildyta:
Na jei istemptos tai kaip jas padaryt vienodai istemptas?bandziau bet man ne kas gaunasi schmoll.gif
Papildyta:
aaaa,zgal cia tos istemptos kilpos isnertos keliomis kilpelemis,aaa?ziurejau ziurejau ir pamaciau kad ten jos neistemptos o isnertos dviem kilpelemis?ar taip supratau?

Reikia ištraukti iiiiiiilgą vieną kilpą paprastu vąšeliu, užkabinus pertraukt per tą ištemptąją nėrimo siūlą, tada per dvi kilpikes esančias ant vąšelio dar kartą pertraukt siūlą - išeina kaip paprastas žemas stulpelis.
O kad vienodos kilpos būtų, aš nykštį įkišu į tą kilpą laikydama nėrinį blush2.gif . Na tą antrąją nerdama ir prikabindama prie pačio nėrinio, kai pasidaro lankelis.
Atsakyti
QUOTE(leluxs @ 2008 09 19, 13:06)
Labai dailutis wub.gif O čia gal su šakutės pagalba?

kokieee grazuuuuuuuuuuuus saliai thumbup.gif galetum ir tiesiai i foruma nuotraukas sudet, verta paziuret drinks_cheers.gif ir as maniau, kad ten kokia ypatinga technika doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ristina @ 2008 09 19, 13:26)
Giriuosi ir as, pabaigtu darbeliu biggrin.gif
user posted image

user posted image


oiuser posted imagegrazumas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
ACIU UZ PAGYRAS,

milutyte, sio sijono schema yra Sijonu temoje 4u.gif , rozinis sijonas, ir rozine schema.
As turiu tik popierine.
Atsakyti
QUOTE(milutyte @ 2008 09 19, 15:45)
FasilkosMama  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Ir sitos noreciau schemuciu. Tu placiu sijoniuku YPAC

smagu, kad patiko, o su schemutem tai liūdniau, viska dariau iš galvos, pagal nuotrauka, o pati apačia ten kur labiai garbiniuota tai servetėlės raštelis iš interneto, bet irgi neatgaminsiu jau kur aš jį mačiau. Labai norėčiau padėti, bet galiu tik patarimais blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės,
reikia patarimo doh.gif ar užteks 5 kamuoliukų po 25g ,metražas 220m, '' kid mocheros'' L dydžio megztukui lygiu raštu?
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 09 19, 13:26)
Giriuosi ir as, pabaigtu darbeliu biggrin.gif
user posted image

user posted image




wow!!! nerealu, selle istiso... bigsmile.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2008 09 19, 20:08)
Sveikutės,
reikia patarimo  doh.gif ar užteks 5 kamuoliukų po 25g ,metražas 220m, '' kid mocheros'' L dydžio megztukui lygiu raštu?


uzteks uzteks ir dar liks mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prašau pagalbos, gal kuri žino kaip šita rašteli megzti?

http://img378.images...dsc01352uf4.jpg
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 09 19, 15:51)
Reikia ištraukti iiiiiiilgą vieną kilpą paprastu vąšeliu, užkabinus pertraukt per tą ištemptąją nėrimo siūlą, tada per dvi kilpikes esančias ant vąšelio dar kartą pertraukt siūlą - išeina kaip paprastas žemas stulpelis.
O kad vienodos kilpos būtų, aš nykštį įkišu į tą kilpą laikydama nėrinį  blush2.gif . Na tą antrąją nerdama ir prikabindama prie pačio nėrinio, kai pasidaro lankelis.


na aciu tau,as taip ir maniau reiks dar karteli bandyt,gal kas gausis mirksiukas.gif
Atsakyti