Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

[quote=raselle,2008 09 11, 19:24]
Na stai ir maniskis moheriukas

Ojej kaip praverstų man tokį šaltą rytą
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2008 09 11, 20:24)
Na stai ir maniskis moheriukas

user posted image


4u.gif nuostabus salikelis thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
As po ilgu metu nemezgimo, vel atradau si malonu uzsiemima smile.gif O dabar kadangi ruduo uz lango, tai pradejau narpliot moherinius salikiukus smile.gif Mezgu 3.5 nr. virbalais, italiskais, maisytais su silku siuliukais smile.gif Jau vienas iskeliavo ant mamos kaklo, bus jai silta zvarbu rudeni. o dabar jau narpliosiu sau smile.gif
Prisirinkau visokiu rastu savo salikiukui, bet vis norisi dar... smile.gif Ar jus kur nors dedat dar savo schemeles? nes dauguma rodot tik nuotraukytes, o schemu ne blush2.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus, zis, 4u.gif Virbaliukai tikrai geras daiktas, juolab kai orai taip smarkiai vesta... Su schemutem buna ivairiai, jei randi koki modeli, kas tau patinka, visada galima paprasyti, kad seimininke pasidalintu. Be to, yra atskira tema apie mezgimo rastus, dalis rastu yra ten. O savo megzto salio pasirodyt nenori? ax.gif As kaip tik irgi pradejau moherio sali megzti, su 3 nr virbalais 4u.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 11, 14:50)
Man irgi su tuo plaukavimusi normaliai ax.gif  Aisku, priklauso nuo kokybes, bet pradzioj beveik visi pasiplaukuoja, ir kai "issiseria", likes pukas jau stabilus, bent jau man biggrin.gif  nors balta mohera ant juodo drabuzio tikriausia vis tiek paliktu pedsaku biggrin.gif

gal jus ir teisios smile.gif nes as tik nusimezgiau, isploviau, uzsidejau gal 2sykius ir viskas biggrin.gif , matyt reikia gerai panesiot, kad nusisertu kailis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 12, 14:09)
Sveika prisijungus, zis, 4u.gif  Virbaliukai tikrai geras daiktas, juolab kai orai taip smarkiai vesta... Su schemutem buna ivairiai, jei randi koki modeli, kas tau patinka, visada galima paprasyti, kad seimininke pasidalintu. Be to, yra atskira tema apie mezgimo rastus, dalis rastu yra ten. O savo megzto salio pasirodyt nenori? ax.gif  As kaip tik irgi pradejau moherio sali megzti, su 3 nr virbalais 4u.gif  wub.gif

Dekui, uz silta sutikima 4u.gif Mielai parodyciau, bet jau kaip minejau salikelis iskeliaves pas mama. dabr pradesiu megzti saviski, tada jums jau ir parodysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2008 09 11, 20:24)

gražuolis thumbup.gif bet jau koooooks didelis atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2008 09 11, 19:24)
Na stai ir maniskis moheriukas

user posted image

Koks grozis bigsmile.gif Noriu mamai dovanu toki nuregst...nezinau kiek mocheriuko reikia tokio dydzio saliui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2008 09 14, 08:06)
Koks grozis  bigsmile.gif Noriu mamai dovanu toki nuregst...nezinau kiek mocheriuko reikia tokio dydzio saliui  g.gif


priklauso nuo rasto, virbalu storio ir moherio metrazo ax.gif viena sali esu mezgusi, tai prireike net! 10 kamuoliuku moherio ( cia tas, kur is @musyciu@), o kita numezgiau is 3 man regis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mergaite, suknelėse jau pasirodžiau, bet noriu dar ir čia pasigirti, kaip pasiruošiau šiam rudeniui blush2.gif

user posted image ax.gif
Atsakyti
blink.gif ogo kaip grazhu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2008 09 11, 19:24)
Na stai ir maniskis moheriukas

user posted image


Labai dailus salikelis wub.gif
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 09 14, 12:54)
Sveikos mergaite, suknelėse jau pasirodžiau, bet noriu dar ir čia pasigirti, kaip pasiruošiau šiam rudeniui  blush2.gif

user posted image ax.gif

Be žodžių, kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti