Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

janike1, Lusasita aciu 4u.gif
Atsakyti
dovyda, gražu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankės! Norėčiau patarimo ax.gif
Kažkada esu pirkus tokių triušio vilnos siūlų ir numezgus iš jų kelis dalykėlius. Vadinasi ANDORA. Džiaugiausi, kad labai švelnūs, tinka vaikams, nebrangūs ir metražas geras. Išskalbiau rankomis su paprastais skalbimo milteliais leliuko liemenę ir visi pūkeliai sulipo. doh.gif verysad.gif
Tai vyresnioji dukra iš šitų siūlų megztą suknytę taip neskalbtą ir nešioja - bijau sugadint blush2.gif
Gal patartumėt, kaip šituos mezginius skalbti ir džiovinti? O gal tie siūliukai labai prasti? Dabar jau jų niekur nebematau pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 05 01, 13:48)
dovyda, gražu  thumbup.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
...jau atšilo, bet karts nuo karto šiltas macheriukas praverčia, rodau savąjį:
user posted image user posted image
Atsakyti
Vyna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o tas grazus sargas megztinuko taip pat siluma megsta lotuliukas.gif
Atsakyti

Vyna ,dailus ir idomus megztukas 4u.gif ,o cia masina ar rankom megztas ax.gif Fainuolis suniukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 05 08, 20:42)
Vyna ,dailus ir idomus megztukas 4u.gif ,o cia masina ar rankom megztas ax.gif Fainuolis suniukas 4u.gif


rankom megztas, pačiu papraščiausiu raščiuku, o sargui ir patinka į megztinuka susisukti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2008 05 08, 20:00)
...jau atšilo, bet karts nuo karto šiltas macheriukas praverčia, rodau savąjį:

labai gražus moheriukas. Dekoras ir spalva ypač liuks thumbup.gif 4u.gif Šuniukas irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
grazus megztukelis 4u.gif ir toksai pavasariskai zalias.....o jau sargo grazumelis wub.gif
Atsakyti
blush2.gif kuklus mano darbelis iš itin plono moherio blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Karusia, grazus megztinukas! thumbup.gif o spalva cia tokia baklazanine? man labai ji wub.gif wub.gif
Atsakyti