Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

Gavau dovanu lamos moheros. Tai dabar galvos skausma turiu - issirinkti rasta, kokio megztuko noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(komsugnatik @ 2008 09 10, 16:11)
Gavau dovanu lamos moheros. Tai dabar galvos skausma turiu - issirinkti rasta, kokio megztuko noriu  doh.gif

jooooooo cia pati sunkiausia ir atsakingiausia proceso dalis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 09 10, 16:16)
jooooooo cia pati sunkiausia ir atsakingiausia proceso dalis  mirksiukas.gif

sutinku doh.gif drinks_cheers.gif As pradejau daryti kitaip - renkuosi ne rasta, o modeli, tada jau daugmaz matosi, kokia visuma. Bet sita proceso dalis ir kurybiskiausia, po to daugiau techninis ispildymas seka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(komsugnatik @ 2008 09 10, 15:11)
Gavau dovanu lamos moheros. Tai dabar galvos skausma turiu - issirinkti rasta, kokio megztuko noriu  doh.gif

as irgi tokius grazius siuliukus nusipirkau,bet niekaip neishsirenku,ka is ju tokio lengvo,plono nusinarplioti verysad.gif
Atsakyti
o merginos ka jus darot kad taip nesiplaukuotu bigsmile.gif nes neymanoma nesiot, ar cia tik man taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2008 09 11, 15:59)
o merginos ka jus darot kad taip nesiplaukuotu bigsmile.gif nes neymanoma nesiot, ar cia tik man taip ax.gif


Gal tai priklauso nuo rūšies? Kokybiška, brangesnė mochera neitin plaukuojasi (ar tik man taip atrodo? g.gif )
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2008 09 11, 15:59)
o merginos ka jus darot kad taip nesiplaukuotu bigsmile.gif nes neymanoma nesiot, ar cia tik man taip ax.gif

Man irgi su tuo plaukavimusi normaliai ax.gif Aisku, priklauso nuo kokybes, bet pradzioj beveik visi pasiplaukuoja, ir kai "issiseria", likes pukas jau stabilus, bent jau man biggrin.gif nors balta mohera ant juodo drabuzio tikriausia vis tiek paliktu pedsaku biggrin.gif
Atsakyti
Na stai ir maniskis moheriukas

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raselle: 11 rugsėjo 2008 - 18:25
QUOTE(raselle @ 2008 09 11, 19:24)
Na stai ir maniskis moheriukas

Labai dailus, ir nuotrauka tokia meniška wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2008 09 11, 19:24)
Na stai ir maniskis moheriukas

user posted image

Labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Gal galima būtų schemą ar aprašymą, nes vis renkuosi kokį raščiuką savąjam. Noriu dviejų skirtingų spalvų banguotą tokį blush2.gif , o čia tokios gražios bangelės-lapeliai wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2008 09 11, 19:24)
Na stai ir maniskis moheriukas

user posted image


oi koks garzus ir rudeniskai siltas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
merginos gal kas turit graziu rastu,tinkamu saliko mezgimui,ir kad mazdaug stulpeliais butu,na panasiai kaip cia user posted image kad ir platus bet vistiek stulpelis
Atsakyti