Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

mergaitės patarkit kaip numezgus šalį iš plonosios mocheros jį toliau sutvarkyt? užtenka tik išskalbt? teko girdėt kad juos lygina...... bijau ir pradėt biggrin.gif nes nebandžius.
Atsakyti
dar vienas mano moherinukas rudeniui
user posted image
Atsakyti
simpatiškas thumbup.gif
Atsakyti
dėkui, man irgi labai patinka
Atsakyti
viliute mega_shok.gif
peržiūrėjau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, lyg nesirodziau dar sito savo "voratinklio" biggrin.gif Priess koki pusmeti pasidariau, bet kazkaip neprisiruosiau pasirodyt ax.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 09, 18:27)
Sveikos, lyg nesirodziau dar sito savo "voratinklio" biggrin.gif Priess koki pusmeti pasidariau, bet kazkaip neprisiruosiau pasirodyt ax.gif
user posted imageuser posted image

wub.gif wub.gif wub.gif Aš niekaip neatsižiūriu į tuos fainuoliukus moheriukus wub.gif Bet pati su mohera niekaip nesusidraugauju,nemėgsta ji manęs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatėlė @ 2008 09 08, 20:29)
dar vienas mano moherinukas rudeniui
user posted image


na stai.....rudeneja ax.gif grazus ir siltas megztukelis kaip tik zvarbiam rudenio orui wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(eya @ 2008 09 09, 18:27)
Sveikos, lyg nesirodziau dar sito savo "voratinklio" biggrin.gif Priess koki pusmeti pasidariau, bet kazkaip neprisiruosiau pasirodyt ax.gif
user posted imageuser posted image


oii koks simpatiskas boleriukas thumbup.gif
Atsakyti
Aciukas uz grazius zodzius, mergaites smile.gif netikėtai, ne stebuklas ta mohera, tik svarbu virbalus atsitaikyti, nes is pradziu tikrai atrodo, kad viskas is ranku krenta, nesuciupineji, bet nepasakyciau, kad sunkiau megzti. gal tik lygias akytes padaryti pradzioj sunkiau sekasi, bet tai tik praktikos reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už padrasinimą ax.gif Jau porą kart bandžiau doh.gif Palauksiu,kol dar kartą pribręs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 10, 10:01)
Aciukas uz grazius zodzius, mergaites smile.gif netikėtai, ne stebuklas ta mohera, tik svarbu virbalus atsitaikyti, nes is pradziu tikrai atrodo, kad viskas is ranku krenta, nesuciupineji, bet nepasakyciau, kad sunkiau megzti. gal tik lygias akytes padaryti pradzioj sunkiau sekasi, bet tai tik praktikos reikalas biggrin.gif



Labai gražus bolero thumbup.gif thumbup.gif o kokio numerio virbalais mezgei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(obelele25 @ 2008 09 10, 12:47)
Labai gražus bolero thumbup.gif  thumbup.gif  o kokio numerio virbalais mezgei? g.gif


aciukas 4u.gif Dabar tiksliai ir nepasaksiu, bet rodos 2.5 arba 3 nr. Dabar mezgu sali, tai 3, mezgu gan laisvai. O kai mezginys "skystas", tai ir forma labiau praranda, ir tista labiau smile.gif
Atsakyti