Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

aš kaip tik mezgu šalį su 4 nr virbalais, bet jei būčiau turėjus 4,5 arba 5 numerio virbalus buciau emus didesnius. Iš tikro tai jo kiauraraštis palaisviną patį mezgimą, bent jau man.
vis tik matosi ateina ruduo cray.gif dar prieš porą savaičių šita tema buvo visų apleista, o dabar visos nori griebtis šiltesnių siūliukų.
Atsakyti
man tai visai nesvarbu virbalų storis,mezgu 3-5 nr virbalais,o gaunasi visada panašiai ax.gif

ką tik baigiau dar vieną mažą suknytę
user posted image
Atsakyti
Dar vienas nuostabus darbelis wub.gif Viliuteee, turbūt išradai kokį nors greitąjį mezgimo būdą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 09 04, 22:11)
man tai visai nesvarbu virbalų storis,mezgu 3-5 nr virbalais,o gaunasi visada panašiai ax.gif

ką tik baigiau dar vieną mažą suknytę
user posted image

grazu thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee jau matyt priprato prie pagyrimų, bet iš ties- toks jausmas kad jos kurti rubai skirti pasakų princesėm ir karalienėm. Nuostabu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 04, 23:22)
Viliuteee jau matyt priprato prie pagyrimų, bet iš ties- toks jausmas kad jos kurti rubai skirti pasakų princesėm ir karalienėm. Nuostabu  clap.gif



ačiū labai už gražius žodžius 4u.gif
,tai jūs su tokiais pagyrimais ir įkvepiat mane kūrybai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 09 04, 23:11)
man tai visai nesvarbu virbalų storis,mezgu 3-5 nr virbalais,o gaunasi visada panašiai ax.gif

ką tik baigiau dar vieną mažą suknytę
user posted image


bigsmile.gif na tiesiog thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
na ir as jau ziemai pasiruosiau smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 09 04, 20:04)
Pati nesu bandžiusi, bet girdėjau, kad raštą "palaisvina" staltiesių (o gal apskritai kiauraraščių  g.gif ) mezgimas  g.gif

o kas mezgimą "pakietina"? man reikėtų kokio receptuko pakietinimui, nes su laisvumu problemų nėra

Viliuteee - be žodžių 4u.gif

QUOTE(RSebes @ 2008 09 05, 12:46)
na ir as jau ziemai pasiruosiau smile.gif
user posted image

nuostabus šalis. megztu tokius lengvučius šiltučius. pati turiu tris skirtingų spalvų
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2008 09 05, 11:46)
na ir as jau ziemai pasiruosiau smile.gif
user posted image

Vat ir maniskis panasus. Vakar isskalbiau ir dabar dziusta ant paklodes
Atsakyti
Viliuteee tavo visi darbai iš fantastikos srities !!!!!!! clap_1.gif
Atsakyti
Viuliutee thumbup.gif 4u.gif nebeliko jau ir zodziu...

Papildyta:
QUOTE(RSebes @ 2008 09 05, 11:46)
na ir as jau ziemai pasiruosiau smile.gif
user posted image


labai dailus salikelis thumbup.gif
Atsakyti