Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

Ačiū už komplimentus hi.gif


QUOTE(dovyda @ 2008 09 03, 23:10)
labai dailus... thumbup.gif o tu ziuriu neri is moherio g.gif niekada nebandziau, viskas ten buna ok? mirksiukas.gif


Tai mano pirmas mocherinis bandymas. Labai bijojau. Ir ne be reikalo- šiek tiek prašoviau su rankove, teko ardyt- vos neverkiau, nes nesiardo. Pasielgiau barbariškai- nukirpau tą gabalą ir nėriau iš naujo doh.gif
Bet esu patenkinta rezultatu, be to, nusineriau labai greitai- nepilna savaitė, tiksliau vakarai. Dabar brandinu mocherinės nertos suknelės ideją. blush2.gif (Nuo Viliuteee's šedevrų praradau miegą ir apetitą).
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 03, 20:26)
user posted image

čia mano paskutinis darbelis iš kidmochero, nesveria 100 gramų...


smile.gif daili bliuskute mirksiukas.gif ir spalvyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 03, 19:26)
user posted image

čia mano paskutinis darbelis iš kidmochero, nesveria 100 gramų...

LAbai dailus,
papasakok kiek siūlų dėjai, jaučiu kad ne iš vieno, ir gal schemukę turi?
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 03, 23:22)
Ačiū už komplimentus  hi.gif
Tai mano pirmas mocherinis bandymas. Labai bijojau. Ir ne be reikalo- šiek tiek prašoviau su rankove, teko ardyt- vos neverkiau, nes nesiardo. Pasielgiau barbariškai- nukirpau tą gabalą ir nėriau iš naujo  doh.gif
Bet esu patenkinta rezultatu, be to, nusineriau labai greitai- nepilna savaitė, tiksliau vakarai. Dabar brandinu mocherinės nertos suknelės ideją.  blush2.gif  (Nuo Viliuteee's šedevrų praradau miegą ir apetitą).


Shangri La labai labai grazhi wub.gif
jooo... su mecheros ardymu susidutusi, kaip tik panashia neriu ir ardau kokius jau 5 karus doh.gif nes neisheina grazhiai ish ananasu rankoves nunert g.gif
bet turiu kantryves ardyt (nors tiesa pasakius ardosi ilgiau nei neriasi doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 04 rugsėjo 2008 - 08:43
QUOTE(ingriduska @ 2008 09 04, 08:33)
LAbai dailus,
papasakok kiek siūlų dėjai, jaučiu kad ne iš vieno, ir gal schemukę turi?


Siūliukas vienas, nertinis labai labai plonas. Sunaudojau tris su puse kamuoliukus kidmochero (kiekvienas po 25 gramus), nėriau savo mėgstamiausiu 2 numerio vašeliu, gavosi laisvai, bet mocherai tas laisvumas tinka.
Ananasų schema kompe turi būti, paieškosiu ir įdėsiu.

Ačiū visoms už gerus žodžius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 04, 09:50)
Siūliukas vienas, nertinis labai labai plonas. Sunaudojau tris su puse kamuoliukus kidmochero (kiekvienas po 25 gramus), nėriau savo mėgstamiausiu 2 numerio vašeliu, gavosi laisvai, bet mocherai tas laisvumas tinka.
Ananasų schema kompe turi būti, paieškosiu ir įdėsiu.

Ačiū visoms už gerus žodžius  4u.gif

Jėau, atleisk anaasų schemą ir aš turiu ir net ne vieną, ir ji man tipo negraži.Tavo pamačiusi mačiau visumą ,kad labai gražu.
NA tikrai reiškia pavyko nuo iki
Atsakyti
Ingriduska, ananasai ananasams nelygu, aš tuo jau įsitikinau ne kartą smile.gif Šie man patiko tuo, kad yra tokie paprasti, kuklūs. O viso darbelio schema- iš galvos smile.gif Viršus nertas labai paprastu tinkleliu.
Mano nuomone, svarbiausia kad drabužėlis gerai "sedėtų" ant kūno. Todėl apačią (ananasus) nėriau ratu ir nuolat matavausi.
Atsakyti
norėjau pakluasti kaip pradedančioji megzti mohera, ką pasiūlytumėte?
Nusipirkau moheros su šilku, galvoju, nusimegsiu megztuka, bet... ardžiau 4 kartus ir padėjau į šalį siūlus, nes niekaip nepavyko gražiai numegzti. Ką darau ne taip? g.gif Mohera plona, mezgiau 4 numerio virbalais, mano mezginiai visuomet būna laisvoki... Iš kiauraraščio gavosi kažkoks skystalas... doh.gif Gal pradžioj bandyti be jokių raštų - viena eilė gera, kita bloga? Daug jau esu mezgusi, bet su mohera susidūriau pirmą kartą. Ar čia yra kokia slapta paslaptis šių siūlų?
Atsakyti
jei mezgi laisvokai, tai imk plonesnius virbaliukus g.gif as mezgu kietai, tai ketvirto numerio virbalai labai tinka. Kartais net 5 numerio imu. Ir kai paskaitau, kad mergaites mezga is kidmoherio 2 numerio virbalais, tai man mezginys turbut stovetu stacias g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
siaip jau moheriukas tuo ir zavus, kad toooooks plonytis, retas ir lengvas it debeselis, o siltas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 04, 11:14)
Viršus nertas labai paprastu tinkleliu.

labai šaunus megztukėlis 4u.gif o paprastas tinklelis- tai čia kaip? blush2.gif aš visai neseniai susidraugavau su kabliuku, todėl gal ir klausimas mano pirmokėliškas

QUOTE(Lusasita @ 2008 09 04, 18:34)
jei mezgi laisvokai, tai imk plonesnius virbaliukus g.gif  as mezgu kietai, tai ketvirto numerio virbalai labai tinka. Kartais net 5 numerio imu. Ir kai paskaitau, kad mergaites mezga is kidmoherio 2 numerio virbalais, tai man mezginys turbut stovetu stacias  g.gif  lotuliukas.gif

oi, kaip pavydžiu tau ir visoms, kurios mezga kietai. ir dar taip greitai. aš kietai nemoku, man visad atrodė, kad kietai mezgant ir mezgasi lėčiau. pasirodo, klydau g.gif aš moherai megzti galėčiau imti ir 1,5 virbalus, bet tokių nesu mačiusi lotuliukas.gif

QUOTE(dovyda @ 2008 09 04, 18:36)
siaip jau moheriukas tuo ir zavus, kad toooooks plonytis, retas ir lengvas it debeselis, o siltas thumbup.gif  wub.gif

fantastiškai taikli ir žavi frazė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaju @ 2008 09 04, 18:37)
labai šaunus megztukėlis  4u.gif  o paprastas tinklelis- tai čia kaip?  blush2.gif aš visai neseniai susidraugavau su kabliuku, todėl gal ir klausimas mano pirmokėliškas
oi, kaip pavydžiu tau ir visoms, kurios mezga kietai. ir dar taip greitai. aš kietai nemoku, man visad atrodė, kad kietai mezgant ir mezgasi lėčiau. pasirodo, klydau  g.gif aš moherai megzti galėčiau imti ir 1,5 virbalus, bet tokių nesu mačiusi  lotuliukas.gif
fantastiškai taikli ir žavi frazė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Pati nesu bandžiusi, bet girdėjau, kad raštą "palaisvina" staltiesių (o gal apskritai kiauraraščių g.gif ) mezgimas g.gif
Atsakyti