Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

visoms aciukas
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 02, 14:25)
Nuostabūs visi darbai. Dabar baiginėju mocherinį nertinuką... ir dar kartą įsitikinu, kad norint nerti iš mocheros reikia arba 100 % tiksliai viską apskaičiuoti arba...imti į rankas virbalus biggrin.gif Nes kai teko ardyt (nediduką gabaliuką) vos neverkiau iš nevilties  doh.gif
Bet ir mezgimo, ir nerimo rezultatai mano nuomone atrodo gerai.

sutinku. aš dabar kaip tik neriu šalį iš mocheros. ir nelabai jis man patinka, bet ardyti doh.gif doh.gif tai ir mezgu toliau vis abejodama ar teisingai darau. tiesiog nekyla rankos ardyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 09 02, 08:13)
KAip šiltai parašei, kaip smagu,kad mane atsimenat, suknelė nebaigta:( bet dabar megziu ką šiltesnio, gi bėda didžiulė šalčiai ateina, o vilktis nėra kuom.VIskas išdalinta, išmesta,nes nebetinka, juk manęs tik pusė liko:))
Taip kad draugausim visuose mezgimo temuose, o ypač "šiltuose"

uiii ir man reikia ko siltesnio bigsmile.gif as tai visa likau blush2.gif bet nuo to patikek ne silciau mirksiukas.gif o dar laikotarpis man "juodasis" tai reikia daug juodu rubu, o as gi spalvyciu megeja doh.gif gal ka idomaus nusimacius, as irgi noreciau , pasidalink, gal pristrinsiu su tavim kartu darbuotis drinks_cheers.gif (as savo juodzke PADARIAU!!!) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaju @ 2008 09 02, 15:44)
sutinku. aš dabar kaip tik neriu šalį iš mocheros. ir nelabai jis man patinka, bet ardyti  doh.gif  doh.gif tai ir mezgu toliau vis abejodama ar teisingai darau. tiesiog nekyla rankos ardyti  verysad.gif


Na, šalis vis gi toks universalus dalykas- netiks pačiai- galima perleisti kitai smile.gif

Rytoj pasistengsiu įdeti savo kidmocherinį nertinuką.
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 02, 21:34)
uiii ir man reikia ko siltesnio bigsmile.gif as tai visa likau blush2.gif bet nuo to patikek ne silciau mirksiukas.gif o dar laikotarpis man "juodasis" tai reikia daug juodu rubu, o as gi spalvyciu megeja  doh.gif gal ka idomaus nusimacius, as irgi noreciau , pasidalink, gal pristrinsiu su tavim kartu darbuotis drinks_cheers.gif (as savo juodzke PADARIAU!!!) biggrin.gif

PARODYK kas gavosi,o gal nuoroda kur pažiūrėt parodyk blush2.gif smile.gif

NA konkrečiai nieko nenumačiau, bet tokio "ale" švarko-megztuko noriu,na tokio greižtesnio silueto ir kad formą laikytų. GAlvoju gal iš kokios pusvilnės pavyktų išgauti "tą kietumą". O šiaip tiktų spalva kokia pilka, juoda.
O kas Dovyduk nutiko? Ką praradai? Kad gedulo spalvą renkiesi?
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 08 30, 22:02)
160 yra tas rastelis, kurio nerado Viliuteee
user posted imageuser posted image

Mergaitės, gal galėtumėt paaiškinti, ką reiškia 160 pav. parodyti trikampiukai ir šalia jų esantys kvadratukai su brūkšneliu?
Atsakyti
QUOTE(leluxs @ 2008 09 03, 11:35)
Mergaitės, gal galėtumėt paaiškinti, ką reiškia 160 pav. parodyti trikampiukai ir šalia jų esantys kvadratukai su brūkšneliu?

Su bruksneliu bloga akis, kvadratukas geroji akis.
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 09 03, 11:40)
Su bruksneliu bloga akis, kvadratukas geroji akis.

Na ir vėl aš čia su savo kvailais klausimais blush2.gif , o ką tas trikampiukas reiškia ax.gif ? Ačiū už pagalbą, mergaitės 4u.gif .
Atsakyti
user posted image

čia mano paskutinis darbelis iš kidmochero, nesveria 100 gramų...
Atsakyti
Shangri La, labai graži palaidinė, bet norisi didesnės nuotraukytės šiam grožiui apžiūrėti bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.flickr.co...Orig=2824619067

čia nuroda į didesnę nuotrauką; tiesa, palaidine to daikto vadinti negaliu biggrin.gif nes jau toooks šiltas- tiktai žiemai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 03, 21:16)
http://www.flickr.co...Orig=2824619067

čia nuroda į didesnę nuotrauką; tiesa, palaidine to daikto vadinti negaliu biggrin.gif nes jau toooks šiltas- tiktai žiemai biggrin.gif


labai dailus... thumbup.gif o tu ziuriu neri is moherio g.gif niekada nebandziau, viskas ten buna ok? mirksiukas.gif
Atsakyti